Prisipažinsiu, kad pavasario pabaiga, ypač praeita savaitė, man buvo keistoka. Lyg ir viskas gerai, bet kažkokie nemalonūs prieskoniai gadino gyvenimą. Na, kad ir tai… Ką paprastai stengiasi daryti “versliukų” vystytojai, kurie turi panašia veikla užsiimančių konkurentų? Mano manymu ieško unikalumo ir išskirtinumo. Tuo tarpu mano artimiausias to paties pobūdžio “kolega” jau ne pirmą kartą pasirenka gana grubų kopijavimo manevrą. Ne man tai suprasti, bet vykstant visokiems keistumams aš stengiausi sąmoningai kasdienybėje rasti ir pastebėti malonius dalykus. Nesvarbu ar tai žiauriai graži praeivės suknelė, ar skani kava, įdomi knyga, o gal pagaliau rasta tobula lūpų dažų spalva. Ir nors kitus, ypač nematerialius, džiaugsmus ir momentus pasiliksiu sau, jums papasakosiu apie gegužės favoritus iš kosmetikos pasaulio.

Turbūt pamenate, kad kažkada rašiau mėnesio geriausius, kurie vėliau tapo naujienlaiškiais. Tai vat aš nesu tikra ar tie naujienlaiškiai pasiteisina. Prenumeratorių nedaug ir tie patys kartais pasiskundžia, kad negauna laiškų, nors sistema rodo, kad visi iškeliavo. Iš tų, kurie gauna, pasak sistemos, dalis net neatidaro. Tad rašydama įrašą aš pasiekiu daug didesnę auditoriją. Naujienlaiškiai liks, bet jų turinys bus apie patį blogą, tai yra priminsiu populiariausius, rekomenduojamus, įdomiausius įrašus ir pan. O kas liečia produktus, tai rašysiu vienokios ar kitokios formos favoritų suvestinę.

Aš nebandžiau išrinkti mėgstamiausių produktų iš įvairių kategorijų, nesistengiau atmesti tų, kuriuos turiu neseniai ir dar tik paviršutiniškai išbandžiau. Tiesiog patiko ir štai jie čia!

Mane labai nustebino tai, kad susižavėjau “L’oreal Paris Revitalift Cicacream” paakių kremu. Aš jau priėjau tą ribą, kur iš paakių kremų nieko nereikalauju. Tiesiog noriu, kad jie pamaitintų, maloniai dengtų, patys neskatintų paburkimo, ir jei jau gali, tai jį mažintų. Nesakyčiau, kad kremas padarė stebuklą, bet man jis labai malonus, o probleminė zona atrodo ne tokia sausa ir sveikesnė, elastingesnė ir todėl ne taip matosi smulkiausios raukšlelės.

“Vichy Mineral 89” aš taip gerai neįvertinau, kol nebuvo atėję karščiai. Dabar matote kiek man jo teliko. Iš esmės tai yra gelinės konsistencijos mineralinis vanduo su hialurono rūgštimi. Vienas pats jis man pradėdavo tempti odą. Bet ne per tokius karščius. Dabar, jei esu be makiažo, tai užsitepu šio produkto net kelis kartus per dieną ir jaučiu tokią atgaivą. Tikras drėgmės būsteris.

“Avene” apsauginis kremas nuo saulės (SPF50) veidui su atspalviu dar gana šviežias mano namuose, tačiau aš jį naudoju kiekvieną dieną ir labai patinka. Turiu pasakyti, kad kremas turi visas neigiamas tokių produktų savybes: ir sunkokas, ir lipnokas, ir blizgumo turi. Atspalvis tiks ne visoms, o ir nieko nemaskuoja, tik lengvai palygina spalvą. Tačiau man patinka. Užsitepu aš jį. Išlyginu tą spalvą. Užfiksuoju kompaktine pudra ir nieko daugiau nenoriu. Tik lengvo makiažo bei apsaugos.

“Therme” kūno aliejus su blizgučiais yra mano visiškas must saulėtomis dienomis. Visada juo dengiu kojas bei rankas. Tikrai fainas daiktas.

“Dr. G” BB kremas “Pore+, Perfect Pore Cover BB SPF30 PA++” – geras draugas tomis dienomis, kai “Avene” nepakanka ir jau reikia daugiau maskavimo savybių. Neblogai atlaiko karštį.

Meilė P2 bronzeriui mane pačią nustebino. Žinote, turiu aš ir prabangesnių, kad ir “Benefit”, bet tas man per daug pigmentuotas ir reikia dirbt :D. Šitas toks paprastas, nors ir vos per ryžas, bet gi čia bronzeris, o ne kontūravimo priemonė. Tai aš lengvu mostu vos vos perbraukiu strategines vietas, palyginu netolygų įdegį ir galiu lėkt.

P2 kompaktinė pudra taip pat visai gerai dirba karštomis dienomis. Man tinka spalva ir savybės, tad neretai jos griebiuosi, o dar turi šiokį tokį SPF.

“Maybelline” matiniai dažai (65 spalva) dar gana nauji, bet esu juos įsimylėjusi. Tobulesnės spalvos nesu turėjusi, išsilaikymas geriausias iš to ką esu gyvenime bandžiusi, na, ko kol šie dar buvo tik svajonė, aš su malonumu gegužę naudojau “Gosh” matinį lūpdažį.

Tušai prie favoritų net du. “Maybelline Lash Sensational” galėčiau įvardinti kaip viso pavasario atradimą. Na, o dvipusis “L’Oreal Paris X Fiber Xtreme Resist” tiesiog žiauriai viskam atsparus, tad vasarą tikrai praverčia.

Paskutinis mylimukas – “L’oreal Paris Glow Mon Amour” spindintys lašeliai. Įrašas apie juos dar visai šviežias, tad nesikartosiu.

 

Štai toks mano grožio favoritų sąrašėlis. O kas jus džiugina?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.