Kartodama n-tąją konjac sponge kempinėlę aš pagalvojau, kad gaila, jog esu jau parašiusi apžvalgą, nes norėčiau ir vėl pasakoti bei girti. Tuomet sugalvojau, kad galiu imti ir priminti keletą tikrai puikių, grožiui pasitarnaujančių daiktų. Pavadinime parašiau, kad tai yra nebūtini pagalbininkai. Kodėl? Būtinais aš laikau tokius dalykus, be kurių negalima išsiversti. Pvz., tai yra dantų šepetukas, pincetas, plaukų šepetys ar šukos, nagų dildė. Sutinkate? O produktai, apie kuriuos dabar kalbėsiu, yra man būtini, bet tikrai ne must have. Kuo puikiausiai visą gyvenimą galima nugyventi šių net neišbandžius. Tą ir turiu omenyje sakydama, kad nebūtini. Tačiau rekomenuojami ir aš vėl noriu atkreipti jūsų dėmesį!

Veido valymo rankšluostis “W7 It’s Magic”

daiktai grožiui | Grožio blogas

Aš turiu du. “W7 It’s Magic” ir garsųjį “Makeup Eraser”. Skirtumo tarp jų nematau jokio, išskyrus kainą. O abu man tarnauja senokai. Beje, pirmąjį parsisiunčiau, bet šių ir vėl yra Lietuvoje, Topbeauty.lt parduotuvėje.

Rankšluostėliai yra tikra tinginio svajonė: itin lengva nuvalyti makiažą. Pvz., aš labai nemėgstu ilgai krapštytis su tušu. Todėl griebiu magiškąjį, drėkinu ir švelniai valau akis. O tada jau į trasą traukiu prausiklius ir kitus dalykus. Žinoma, iki pilnos laimės norėtųsi, kad šie patys išsiskalbtų :). Kelionėse daiktas taip pat nepamainomas, nes nereikia vežtis krūvos valiklių, nedūžta, yra lengvas. Na, aš sakyčiau, kad vieni privalumai.

Veido prausimo kempinėlė “Konjac Sponge”

daiktai grožiui | Grožio blogas

Mano apžvalgą perskaityti galite čia. Prisipažinsiu, kad kempinėles naudoju priešokiais. Įsimyliu, tada pamirštu nusipirkti naują… Bandžiau aš jų įvairių. Ir visai pigių, ir vidutinių, ir jau šiek tiek nuskriaudžiančių kišenę. Visgi, turiu pripažinti, kad pačios geriausios yra “The Konjac Sponge” kompanijos. Jos didžiausios ir greičiausiai suminkštėja. Jei pigutes kempinėles reikia mirkyti kelias minutes, tai su TKS viskas trunka gerokai trumpiau.

Naudodama priemonę aš jaučiu, kad daug švariau nusiprausiu, oda nedirginima ir gerokai rečiau šaukiasi šveitiklio.

Makiažo kempinėlė iš “Vitrina Pro”

daiktai grožiui | Grožio blogas

Žinoma, šioje vietoje galėtų būti ir garsusis “Beauty Blender” ar kita pripažinta kempinė. Tačiau mano favoritas yra būtent ta vitrininė. Aš išbandžiau 5 ar 6 skirtingas alternatyvas ir galiu pasakyti, kad jei tik neužtaikome ant visiškai nekokybiškos ir kietos kaip akmuo priemonės, tai rezultatą gausime tą patį. Ir viskas tėra tik paprasčiausias įpročio reikalas.

Man jau laikas keisti savo kempę ir aš galvoju apie tokią pačią, nes kainos ir kokybės santykis puikus. Tačiau šiaip tenorėjau priminti makiažo kempinėles apskritai. Puikus daiktas.

Galvos masažuoklis “Denman”

daiktai grožiui | Grožio blogas

Prisiminti mano apžvalgą galite čia. Aš jaučiu didelį malonumą, kai man masažuojama galva. Todėl kadaise nesusilaikiau ir įsigijau šį nebrangų niekutį. Dažniausiai juo naudojuosi duše. Ypač tada, kai plaukus trenku šampūnu nuo slinkimo. Taip pat tada, kai ištepu šaknis ampulėmis ir visais kitais panašiais atvejais. Tikiu, kad stimuliacija padeda įsisavinti produktus, o ir smagu. Mažas, nebrangus, patogus!

Štai tiek nebūtinų, bet nuostabių daikčiukų gyvena mano namuose. Ar jūs tokių turite? Ateityje labai norėčiau įsigyti didelį padėklą šepetėliams plauti, o didysis svajonių daiktas yra “Clarisonic” veido valymo aparatas.


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!