Ar pigiau yra blogiau? W7 makiažo valymo servetėlės “It’s Magic!” apžvalga ir trumpas palyginimas su “MakeUp Eraser”

Estimated read time 3 min read

Vos tik išlenda saulė, aš iš karto noriu suknelių. Vakar vieną jau rodžiau, šiandien dar su dvejomis sukinėjausi ir galiausiai nusipirkau (viskas matoma “Instagram Stories”). Mano rajone pilna gerų second hand’ų :). Na, o kai priišlaidauji, tai reikia ieškoti kur galima sutaupyti per daug nenukenčiant.

Senokai norėjau įsigyti kompanioną mano “Makeup Eraser” veido valymo servetėlei. Turiu šią jau daugiau nei metus ir visą tą laiką naudojau. Ne kiekvieną dieną, kaip iš pradžių, bet per savaitę kelis kartus tai tikrai. Priminsiu, kad šis daiktas yra skirtas valyti makiažą be ploviklių. Tiesiog mikropluošto audinys taip suaustas, kad nuvalo net vandeniui atsparias priemones tik sudrėkintas. Tai veikia ir tai gali patvirtinti 90% bandžiusių šį produktą. Tiesa, per metus naudojimo, maniškis trintukas kiek apspuro. Tai yra iširo apkraštavimo siūlė ir nebeatrodo jis labai gražiai. Visgi dar funkcionalus. Aš, minėjau, naudoju ne kiekvieną dieną. Tačiau renkuosi, kai reikia nusivalyti vandeniui atsparų tušą, nes mano miceliniai sunkiai įveikia ir ilgai reikia brūžinti akis. Taip pat tada, kai pabaigiu valiklius, kai tingiu, kai noriu nuvalyti veido kaukes (šitam tai ypač patinka!). Ir man labai nepatinka, kai rankšluostėlis panaudotas guli tarp skalbinių, o aš šio užsimanau. Todėl visą laiką norėjau dviejų ar trijų, tik vis gaila pinigų buvo. Nelabai tie “Makeup Eraser” atpigo, vis dar kainuoja apie 20 EUR.

Kiniškos padielkės pirkti irgi nenorėjau. Aš nesu prieš dupes, tai yra analogiškus kitų kompanijų produktus, bet nepatinka man tikrasis padirbinėjimas, kai priemonę bandoma prakišti kaip tikrą, identiškai atrodančią, su tais pačiais užrašais. Taigi, padielkių nepirkau,  bet duperiukas akį patraukė. Pirmą kartą W7 rankšluostį pamačiau “Topbeauty” parduotuvėje, bet kol prisiruošiau nusipirkti, jis ir dingo. Dingo tai dingo, mus išgelbės “Ebay” ir štai, jau kurį laiką priemonė yra mano rankose.

Spalvų gama ir pakuotė, žinoma primena pirmtaką.

Naudojimas visiškai toks pats, kaip ir “MakeUp Eraser”.

Visgi, abiejų produktų nesumaišysite. “Makeup Eraser” yra švelniau rožinis.

Taip pat jis vos vos didesnis. Nežymiai.

W7 plaukeliai tiek vienoje, tiek kitoje pusėje šiek tiek trumpesni.

Na ir įdomioji dalis, ar W7 veikia taip pat gerai? Taip! Deja deja, viskas “MakeUp Eraser” nenaudai. Visgi W7 kainuoja 2-3 kartus mažiau, atrodo panašiai, valo taip pat gerai, bent jau aš neturiu priekaištų, išsiskalbia irgi be problemų, tad…

Aš ir toliau naudosiu abu pakaitomis. Kaip sakiau, dar ir koks trečias pravestų. Tai pagalvosiu ar dar vieno W7 reikia, ar gal kažkokių alternatyvų ir kitos kompanijos prikūrė. W7 kosmetika yra tokia so so,  tačiau daiktai manęs nenuvylė, juk ir kempinėlę aš naudoju daug dažniau nei “Beauty Blender”.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Amazon” ir “Ebay”. Aš pirkau čia. Kainavo 5.56 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
  1. 1
    Simona

    Labai džiaugiuosi šita apžvalga :). Galvoju, kad tikrai neblogas dalykėlis būtų pasiimti į kelionę, kad nereikėtų viso arsenalo micelinių ir kitų makiažo valiklių vežtis. Iki šiol nuo ‘Makeup Eraser’ pirkimo atstumdavo gana aukšta kaina. Labai ačiū ir už linką, iš karto ir pati užsisakiau.

  2. 3
    BlondNiko

    Wow, aš nesu nei regėjusi, nei girdėjusi tokių šaunių dalykų. Būtinai išmėginsiu, nes man labai tinka idėja valytis veidą šluoste.

+ Leave a Comment