Trintukų būna visokių: didelių, mažų, minkštų, kietų, tačiau dažniausiai jie skirti taisyti piešinių klaidas. Trintukas, apie kurį šiandien papasakosiu yra visai kitokios paskirties. Ir tai net nėra tikras trintukas, tiesiog produkto kūrėjai puikiai padirbėjo prie bendros priemonės pateikimo idėjos. Kalbu apie makiažo valymo servetėlę “Makeup Eraser”.

Pati servetėlė į trintuką nėra panaši. Tai tiesiog rožinis mikrofibros rankšluostukas, tačiau supakuotas jis į didelį trintuką primenančią pakuotę.

Ant šono iš karto matome aiškią naudojimo instrukciją:

Paprasta: sudrėkiname šluostę, nuvalome veidą, išplauname šluostę. Tiesa, instrukcijoje rašė, kad prieš pirmą naudojimą ją taip pat reikia plauti. Taip ir padariau, vadovavausi etiketės nurodymais (Machine Wash Cool Delicate).

Etiketėje rašoma, kad rankšluostis pagamintas Kinijoje. Spėjau pažiūrėti, kad kinai turi ir gausybę jo padribinių. Tačiau, prisiminkime mintį, kad pagaminta Kinijoje ir pagaminta Kinijos nėra tas pats. Nežinia ar tie padirbinia nudažyti saugiai, yra tokie pat patvarūs bei minkšti. Reiktų pačiupinėti ir tik tada lyginti. Įtariu, kad gali būti panašiai, kaip su Beauty Blendriais, kurie tik atrodo taip pat.

Rankšluosčio pusės skiriasi. Viena yra su trumpais šereliais, kita – padengta ilgesniais.

Pardavėjo puslapyje nurodomas naudojimas:  sušlapinkite Makeup Eraser ir trumpesniųjų šerelių puse švelniai sukamaisiais judesiais nuvalykite makiažą nuo veido. Kita rankšluostėlio puse galite švelniai nušveisti odą – pašalinti negyvas odos ląsteles. Makeup Eraser galima plauti skalbyklėje iki 1000 kartų, taigi šios nepamainomos priemonės Jums užteks itin ilgam!

1000 kartų skalbyklėje! Kas dieną dieną plaunat šio rankšluosčio turėtų užtekti beveik 3 metams. Ir teoriškai tuo metu nereiks jokių prausiklių, micelinių vandenų ir kt. Nieko sau!

Na, teorinį pristatymą kaip ir baigiau, o dabar keliaukime prie įspūdžių.

Pirmą kartą trintukas gavo užduotį nuvalyti tokį grimą:

maskuoklis (atsparus vandeniui), biri mineralinė pudra, šviesą atspindinti priemonė ir bronzatas (kontūravimas), antakių šešėliai, akių makiažo pagrindas, šešėliai (tamsūs), akių tušas.

Pagal instrukciją sušlapinau šluostuką ir sukamaisiais judesiais nestipriai ėmiau valyti veidą. Akių makiažą valiau panašiai, kaip tą darau su valikliais bei vatos padeliais: priglaudžiau drėgną medžiagą prie akių, palaikiau kelias sekundes ir švelniai braukiau į šoną. Mano nuostabai veidas buvo nuvalytas, makiažas liko ant trintuko.

(nuotraukoje gal ne ypatingai matosi, nes vonioje šviesa dirbtinė, o valiau juk vėlai vakare).

Aš nesu naivi, todėl rankšluosčiu nepasitikėjau. Ne ne, po valymo dar mečiau micelinio vandens iššūkį. Jis visada parodo, jei prausikliai kiek “chaltūrina”.

Mano nuostabai vata liko švari. Sunku patikėti. Tik vanduo ir medžiaga? Ok, kitą dieną aš pėdinau į parduotuvę pirkti vandeniui atsparaus tušo (nes neturėjau tokio). Jau šito, tai tikrai neįveiks. Prie visos išvardintos dažymosi rutinos dar prijungiau ir kreminę pudrą, bei matinius lūpų dažus. Tai jau sunkioji amunicija, didesnių iššūkių rankšluostis iš manęs nebesulauks.

Ką gi. Vandeniui atsparų tušą įveikė vos sunkiau. Glausti medžiagą prie akių kelioms sekundėms reikėjo kokius 4 kartus (nes viską dariau švelniai, nenorėjau trinti ar kitaip sau kenkti). Spardėsi, bet nuvalė. Pagalbos iš šalies neprireikė.

Kelis vakarus aš vis dar miceliniu vandeniu tikrinau ar neliko makiažo. Nelikdavo.

Galutinės išvados:

Privalumai:

makiažo trintukas tikrai valo makiažą (net atsparų vandeniui);

rankšluostis lengvai išsiplauna;

nebereikia papildomų valymo priemonių;

valydama tik vandeniu ne taip išsausinu odą, kaip naudodama prausiklius;

patvarumas ir ilgaamžiškumas (nors tik žadamas, po metų paklauskite ar tikrai);

daiktą malonu naudoti, nes jis gana švelnus.

Trūkumai:

spalva (čia netikras trūkumas, nes jų yra ir kitokių spalvų, tiesiog aš rožinės nemėgstu);

kiekvieną kartą reikia skalbti. Aš į skalbyklę kišu po kokių 3 naudojimų, nes tik kas tiek dienų ją sukam, o vieno rankšluostuko neskalbsi. Kitais kartais plaunu rankomis. Čia ir nebereikalingus veido prausiklius sunaudoju. Džiugu, kad medžiaga labai lengvai išsiplauna ir nelieka įsigėrusio makiažo.

pradinė kaina. Daugiau nei 20e gali pasirodyti daugoka iš pradžių, nes suvokimas, kad sutaupysi kitų priemonių ateina tik vėliau.

Ir dar. Forumuose merginos kalba, kad čia gi paprasta mikrofibros šluostė. Nueini į Maximą ir nusiperki už kelis eurus. Gali būti, kad tame yra tiesos, tačiau stebuklas manau yra medžiagos audimo būde, juk ir maksiminės šluostės yra skirtingos paskirties: veidrodžiams, virtuvei… Pasidairiau, ir žinokite, nemačiau ne vienos tokios mielos liesti ir švelnios, o savo veido nebemėgstu grubiai šveisti.

Porą dienų aš rašiau neigiamus atsiliepimus, ir nors jūs juos mėgstate skaityti labiau, visgi man pačiai smagiau dalintis gerais atradimais, kuriuos drąsiai galiu rekomenduoti! O šis rankšluostis jau gavo savo personalinį vinuką vonioje.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Makeup Eraser” kaina yra 22.90eu. Rožinių ir juodų įsigyti galite TopBeuty.Lt, juodų atsirado Grožiodraugas.lt parduotuvėje.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką