Nemeluosiu – esu žmogus, kuris beveik kiekvieną dieną naudoja kreminę pudrą. Nėra taip, kad negaliu į gatvę be jos žengti, bet man patinka sulyginti spalvą. Paprasčiausiai tada geriau jaučiuosi. Tačiau rasti gerą krempudrą (į šią kategoriją traukiu ir BB bei CC) gana sunku. Pvz., visi lyg ir rekomenduoja kažką, patenkinti, o aš pabandau ir tikrai matau, kad be pudros oda atrodo geriau. Esu nusivylusi šimtus kartų. Todėl dažniausiai naudoju mėgstamą “Maybelline BB”, kuris nežmoniškai kemša poras, bet atrodo gerai. Kai jau man reikia rimtesnio pasitikėjimo – čiumpu „Maybelline Dream Urban Cover“, tik kad ją truputį taupau :). Na ir dar „Gosh Foundation Plus+“ priskirčiau prie gerųjų. Norėjau atrasti šį tą naujo. Ir į “Revlon” pusę net nesidairiau. Kažkada bandžiau išgirtą pudrą,  daugiau net stabtelėti prie stendo nesinorėjo. Tačiau bent keli žmonės rekomendavo “Candid”, aš išklausiau kuo patinka ir kažkaip susiviliojau. 

Aprašymas

Šis antioksidantų ir nuo aplinkos teršalų bei mėlynosios šviesos saugantis sudedamųjų dalių turintis makiažo pagrindas padeda mažinti odos senėjimo požymius ir apsaugoti ją nuo kenksmingo užterštos aplinkos poveikio. Tirštas kremo konsistencijos makiažo pagrindas veikia kaip drėkiklis ir nepastebimai susilieja su oda suvienodindamas jos spalvą ir jos nesunkindamas.

Kiekis nėra didelis, talpina vos 22g, tačiau įvertinau, kad labai patogu kelionėse. Tuo labiau, kad nedūžta, kompaktiškos formos tūbelė ir dar yra dozatorius, kuris visai gerai veikia.

Išsirinkau 150 Creme Brulee spalvą. Ji viena šviesiausių, gelsva. Tokios man patinka, nes labiau neutralizuoja raudonį.

Pati pudra tirštoka, tačiau sklaidosi visai neblogai. Aš tą darau pirštais, nes šioje srityje esu visiškas oldskūlas, kad ir kiek kempinėlių ar šepetėlių turėčiau, pažaidusi vistiek grįžtu prie senų gerų rankų 🙂

Kaip jau minėjau, pudra dengiasi visai nesunkiai, nors dėl tirštumo jos reikia ne tiek ir mažai. Man patinka ir didesnis nei vidutinis maskavimas ir tai, kad ji neplaukia į poras. Sulygina spalvą, bet atrodo gana natūraliai.

Aš fiksuoju “Gosh” pudromis. Arba ta su hialiuronu, arba ta, kuri makiažą paverčia atspariu vandeniui. Pastaroji gal kiek sunkesnė ir renkuosi tik blogu oru ar kai einu į mankštą. 

Taigi, fiksuotos kreminės pudros išsilaikymas mane tenkina. Blizgėti veidas ima pavakare, bet pats makiažas nenusitrina. 

Kokie minusai? Jei veidas turi itin pleiskanotų vietų, tai jas pudra paryškina, kad kimštų poras taip, kaip mano mėgiamas “Maybelline BB” nepastebėjau. 


Naudinga: Įsigyti galite „Drogas“ parduotuvėse. Kaina – 12.50 EUR už 22ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).