Pastaruoju metu viskas man blogai. Kas liečia išvaizdą, o ne gyvenimą. Storėju :D. Pati kalta. Plaukai išprotėjo. Na, einu šiandien kirptis, labai bijau. Nes apkerpa mane dažniausiai normaliai, bet jau išdžiovinti tai nesugeba. Veido oda lyg ir gana padoriai elgiasi, bet turi savo senuosius trūkumus: dėmelės, raudonis, plačios poros. Tad ieškau gero makiažo pagrindo. Ir nerandu. Vienas padoresnių pastaruoju metu pasirodė pigutis “Ingrid”. Bet vakar žymioji Agnė J. savo FB paskyroje sakė, kad nusikaltimas moteriai yra pirkti tokias pigias priemones. Nesusilaikiau paklaususi, kaip gi jos (žurnale ir ne tik) reklamuojamas “Green Feel BB”, tai gavau atsakymą, kad tepa ant kojų ir niekada nesakė, kad ant veido. Na maždaug taip. Taigi, kažin ar aprašinėsiu įspūdžius apie tą “Ingrid”, nenoriu jūsų skatinti nusikaltimui.

Ieškodama pudros aš apskritai suvokiu, kad mūsų poreikiai labai skirtingi. Riebi oda nelygu riebiai odai. Yra merginų, kurioms tas riebumas pasireiškia blizgesiu ir dažnesniu bėrimu, šiaip veidas atrodo lygus. O štai manęs blizgumas gal net neerzina. Nesuprantu kame problema yra naudotis kompaktinėmis pudromis. Tačiau turiu dovanėlę – labai plačias poras, kurių neužmaskuoja jokie bandyti praimeriai. Neužmaskuoja, tai neužmaskuoja, bet deja deja, dauguma pudrų linkusios problemą paryškinti.

“Revlon Colorstay” yra itin populiari tarp mišria-riebiaodžių. Žinoma, kad pamačiusi ją gyvai, Lenkijoje, susigundžiau.

Pristatoma taip:

Visame pasaulyje populiarus makiažo pagrindas puikus pasirinkimas toms, kurios makiažo pagrindui kelia didelius reikalavimus ir ieško gerai maskuojančio, matiškumą išlaikančio ir neapsunkinančio makiažo pagrindo, kuris išsilaiko visą dieną ir suteikia odai glotnumo bei švelnumo. Be viso to šis makiažo pagrindas apsaugo nuo žalingų UV spindulių, kurie skatina odos senėjimo procesus.
Šis makiažo pagrindas sukurtas specialiai mišriai ir riebiai odai, todėl jo sudėtyje nėra aliejų. Oda išlieka matinė visą dieną.
Revlon ColorStay – arčiausiai tobulumo.

Sudėtis:

Mano veidas be makiažo:

Na matot, šviečia poros, turiu dėmelių, raudonio.

Pudra sklaidosi gana neblogai, šviesi spalva man patiko. Bendras vaizdas iš toliau gal net ir visai neblogai atrodo. Spalva lygi, dėmės ir kiti negrožiai užmaskuoti.

Tačiau viskas subėga į poras iš karto. Ir mano akimis žiūrint atrodo tragiškai.

Kol nepaklausėte, tai žinoma, kad bandžiau ir su silikoninėmis bazėmis. Deja panašų vaizdą matau ir po abiejų rūšių “The Ordinary” pudrų ir daugelio kitų. Todėl pas mane namie kalnas makiažo pagrindų, bet nelabai kas džiugina. O poreikiai nėra labai dideli, tiesiog noriu atrodyti truputį dailiau, o ne truputį baisiau. Ir turbūt suprantama, kodėl aš bijau investuoti į kažkokį brangesnį produktą, kaip “Mac” ar pan, nes nesinori po pirmo karto pamatyti tą patį. Tiesa, priemones visada išbandau tiek tepdama pirštais, tiek šepetėliu, tiek kempinėle. Po pirmo karto nenurašau ir bandau suprasti, gal aš ia kažkaip neteisingai naudoju.

“Colorstay” visai nepatenkino lūkesčių.


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje šių pudrų galima įsigyti el. parduotuvėje save24.lt. Kaina – 9.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.