Nesėkmingos krempudros paieškos arba “Revlon” makiažo pagrindas mišriai/riebiai odai “ColorStay”

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu viskas man blogai. Kas liečia išvaizdą, o ne gyvenimą. Storėju :D. Pati kalta. Plaukai išprotėjo. Na, einu šiandien kirptis, labai bijau. Nes apkerpa mane dažniausiai normaliai, bet jau išdžiovinti tai nesugeba. Veido oda lyg ir gana padoriai elgiasi, bet turi savo senuosius trūkumus: dėmelės, raudonis, plačios poros. Tad ieškau gero makiažo pagrindo. Ir nerandu. Vienas padoresnių pastaruoju metu pasirodė pigutis “Ingrid”. Bet vakar žymioji Agnė J. savo FB paskyroje sakė, kad nusikaltimas moteriai yra pirkti tokias pigias priemones. Nesusilaikiau paklaususi, kaip gi jos (žurnale ir ne tik) reklamuojamas “Green Feel BB”, tai gavau atsakymą, kad tepa ant kojų ir niekada nesakė, kad ant veido. Na maždaug taip. Taigi, kažin ar aprašinėsiu įspūdžius apie tą “Ingrid”, nenoriu jūsų skatinti nusikaltimui.

Ieškodama pudros aš apskritai suvokiu, kad mūsų poreikiai labai skirtingi. Riebi oda nelygu riebiai odai. Yra merginų, kurioms tas riebumas pasireiškia blizgesiu ir dažnesniu bėrimu, šiaip veidas atrodo lygus. O štai manęs blizgumas gal net neerzina. Nesuprantu kame problema yra naudotis kompaktinėmis pudromis. Tačiau turiu dovanėlę – labai plačias poras, kurių neužmaskuoja jokie bandyti praimeriai. Neužmaskuoja, tai neužmaskuoja, bet deja deja, dauguma pudrų linkusios problemą paryškinti.

“Revlon Colorstay” yra itin populiari tarp mišria-riebiaodžių. Žinoma, kad pamačiusi ją gyvai, Lenkijoje, susigundžiau.

Pristatoma taip:

Visame pasaulyje populiarus makiažo pagrindas puikus pasirinkimas toms, kurios makiažo pagrindui kelia didelius reikalavimus ir ieško gerai maskuojančio, matiškumą išlaikančio ir neapsunkinančio makiažo pagrindo, kuris išsilaiko visą dieną ir suteikia odai glotnumo bei švelnumo. Be viso to šis makiažo pagrindas apsaugo nuo žalingų UV spindulių, kurie skatina odos senėjimo procesus.
Šis makiažo pagrindas sukurtas specialiai mišriai ir riebiai odai, todėl jo sudėtyje nėra aliejų. Oda išlieka matinė visą dieną.
Revlon ColorStay – arčiausiai tobulumo.

Sudėtis:

Mano veidas be makiažo:

Na matot, šviečia poros, turiu dėmelių, raudonio.

Pudra sklaidosi gana neblogai, šviesi spalva man patiko. Bendras vaizdas iš toliau gal net ir visai neblogai atrodo. Spalva lygi, dėmės ir kiti negrožiai užmaskuoti.

Tačiau viskas subėga į poras iš karto. Ir mano akimis žiūrint atrodo tragiškai.

Kol nepaklausėte, tai žinoma, kad bandžiau ir su silikoninėmis bazėmis. Deja panašų vaizdą matau ir po abiejų rūšių “The Ordinary” pudrų ir daugelio kitų. Todėl pas mane namie kalnas makiažo pagrindų, bet nelabai kas džiugina. O poreikiai nėra labai dideli, tiesiog noriu atrodyti truputį dailiau, o ne truputį baisiau. Ir turbūt suprantama, kodėl aš bijau investuoti į kažkokį brangesnį produktą, kaip “Mac” ar pan, nes nesinori po pirmo karto pamatyti tą patį. Tiesa, priemones visada išbandau tiek tepdama pirštais, tiek šepetėliu, tiek kempinėle. Po pirmo karto nenurašau ir bandau suprasti, gal aš ia kažkaip neteisingai naudoju.

“Colorstay” visai nepatenkino lūkesčių.


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje šių pudrų galima įsigyti el. parduotuvėje save24.lt. Kaina – 9.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

12Comments

Add yours
 1. 1
  urtegabriele

  eeei, aprašykit Ingrid, rimtai.
  Nes kiek peržvelgiau LT blogerių – visos patenkintos. Skaičiau ir lenkiškus atsiliepimus – moku lenkų kalbą – puikūs vertinimai. Taip, pigutis, bet lenkiška kosmetika tuo ir puiki, kad gerai veikia ir piniginės nedrasko. Tiek dekoratyvinė, tiek kremai ar serumai. Eris, Bielenda ir pan. – puikuva.
  Dėl Revlon – nekenčiu, kai į poras subėga, nedovanotina. Bet čia būdinga matinėms pudroms, bent man taip nutinka.

 2. 2
  Lapalapa

  Taip, aprašykit Ingrid! Aš ir neseniai pirkau matinę iš Ingrid, labai sunki ir tokia TIKRAI matinė, bet bent išlieka neblogai. O ši iš Revlon nei labai sužavėjo, nei labai nuvylė. Tiesiog dėl pagyrų tikėjaus daugiau – didesnio maskavimo ir ilgesnio išlikimo.

 3. 3
  Salomėja

  Mano irgi matinė :). Ir į poras nebėga. Gal dėl sunkesnės konsistencijos. Ir išlieka tikrai ilgai, man jei nereikia kažkur ilgam eiti, o tik keletui valandų, tai net nefiksuoju.

 4. 4
  Vasarė

  Ačiū už nuotrauką iš labai arti. Pati turiu gana plačias poras, na, gal ir mažesnes už tavo, bet matosi, matosi… Ir visada svarsčiau, ką moterys sako, kai turi omeny, kad pudra į poras subėga. 😀 Galvojau, gal ir man subėga, tik aš kažko nepastebiu ar tai nekreipiu dėmesio. Tačiau pasirodo ne, kai pamačiau vaizdą ant tavęs, supratau, kad mano nors ir plačios, bet nesubėga. Ir ta pati Revlon nebėgdavo. :/ Tai gaila, kad nepatiko – buvo mano absoliutus favoritas mokykloje! Gal reikės vėl kada nusipirkti. 🙂

 5. 5
  Dalia

  Ir man butu idomus atsiliepimas apie matine ingrid 😀 pati issirinkau ta pigiausia is ingrid, nes spalva tuo metu atrode tinkamiausia, ir esu patenkinta. Drauge irgi nusipirko po mano rekomendaciju ir sake, kad sudetis identiska paese long cover fluid, sake pinigu daugiau neleis ant paese. tai panasu, kad ne kainoje esme. O si revlon man patinka, maskavimo pakanka, nepastebejau, kad man i poras begtu, issilaikymas neblogas, nors tikejausi ilgesnio, veidas jauciasi maloniai. Siuo metu abi sias pudras maisau del tinkamos spalvos 🙂

 6. 6
  Salomėja

  Vasare, na va, gali tas blogas būt naudingas. Aš nežinau kuo mano poros ypatingos, kad taip plaukia į jas viskas. Gal magnetai kokie įtaisyti. Bet bėda, man net dzin visi pudrų išsilaikymai jei tik gerai atrodo, tai nors ir tris kartus per dieną galiu tept.

 7. 7
  Salomėja

  Nu va, visos Ingrid patenkintos 🙂 O tiek kalbos, net delfis Agnės postus perpublikavo.

 8. 8
  Alma

  Ikona pasipiktino 😀 Sujuokinai, būtinai aprašyk nusikaltėlę priemonę 😀 O bėgimas į poras ir mano veideliui būdingas, bet pastebėjau, kad ne visada ta pati pudra subėga, atrodo nieko labai nekeičiu, bet kartais viskas gerai, o išpuola kokia diena ir va kaip Tavo subėgęs vaizdelis.. Revlon tik kompaktinę bandžius, ši vis gundė, bet kažkuo iki galo ir nesugundė.

 9. 9
  Miglė

  Aš irgi noriu daugiau sužinot apie ”Ingrid” kosmetiką. Girdėjau, kad nauja firma Lietuvoj, bet kur ją įsigyti? Kas gero asortimente?

 10. 11
  Leonora

  Sveiki,
  turiu tokią pat ypatingą odą 🙂 mišri su labai plačiomis poromis. Bet tiesą sakant seniau to nepastebėdavau, tik kai įsigijau Loreal Infalible ne matinę pudrą. Tada pirmąkart supratau ką reiškia subėga pudra į poras – visa T zona iš arčiau atrodo kaip sušaudyta 🙂 bandžiau ir su baze bet nieko. Pudros nurašyti nenoriu, nes labai gražiai spalva tinka ir patinka, labai gerai išlieka. Bet noriu atkreipti Jūsų dėmesį į Eveline produkciją – jau daug laiko iki to naudojau ir CC kremus ir pudras, tai niekad nebūdavo tokio porų vaizdo. dabar naudoju Eveline Art Scenic, tai ji nei subėga, nei kemša poras. Apskritai Eveline produkcija man labai patinka, nuostabūs blakstienų tušai, nerealūs gydomieji lakai visi – už nedidelę kainą pabandžiusi manau nenusivilsite 🙂

 11. 12
  Aurelija

  Bet man jūs taip gražiai ir tobulai atrodote be makiažo! Ir ypač kai šypsotės!!

+ Leave a Comment