Tai labas. Nieko naujo papasakoti negaliu. Užkniso sveikta, tie visi esami ir išrauti dantys, nuolatiniai skausmai. Ir tiek. Dar tos Kalėdos per greitai, panašu, kad šiemet nebespėjau pasiruošti, bet ai… Pakalbam apie gražius dalykus, pvz., dekoratyvinę kosmetiką. Jau apie “Gosh” birią pudrą, kuri padaro makiažą atspariu vandeniui, aš iš pačių atstovų girdėjau du kartus. Na ir kurį laiką naudoju. Tad ją ir aptarsiu.

Aprašymas:

Šilko švelnumo pudra pasižymi lengvu maskuojamuoju efektu, padeda sukurti vandeniui ir prisilietimams atsparų makiažą. Galėsite pamiršti makiažo dėmes ant drabužių. Vandeniui atspari makiažo fiksavimo pudra tarsi užrakina makiažą ant Jūsų veido ir sukuria ilgai išliekantį ir prisilietimams atsparų efektą, tačiau nepadengia veido matomu sluoksniu. Unikali biri pudra sukuria matinį efektą, padeda paslėpti nežymius odos trūkumus ir sugeria odos blizgesį.

Priemonė Jums patiks, nes:
Makiažas išlieka atsparus vandeniui ir prisilietimams,
Ji fiksuoja kreminę pudrą ir prailgina jos laikymąsi,
Sugeria odos riebalų perteklių ir kontroliuoja odos blizgesį visą dieną,
Glotnus, nepriekaištingas ir matinis odos dengimas,
Lygina raukšles ir paslepia smulkius odos netobulumus,
Ją lengva užtepti ir pasiskirstyti,
Tinka visiems odos atspalviams.

Sudėtis:

Pudros indelis visiškai įprastas, o patys miltukai švelniai rusvos spalvos, nors šiaip priemonė ant veido atspalvio neperteikia. 

Įdomiausia jos savybė, kad kreminę pudrą galima paversti atsparia vandeniui. Tereikia užfiksuoti šiuo produktu. Ar tai veikia? Iš esmės, tai taip. Žinoma, jei jūs po baseino šiurkščiai patrinsit veidą rankšluosčių, tai nuvalysite viską. Tačiau jei tik patapšnosit, tai makiažas liks vietoje. Aš asmeniškai išmėginau žliumbdama ir per lietų. Tikrai, kad švelniai servetėle ašaras patapšnoji ir ji (servetėlė) nelieka ruda. 

Visgi, man daug labiau patinka “Gosh” biri pudra “Prime’n Set Hydration”. Ji atrodo smulkesnio malimo, veidą palieka švelnų švelnų, matinį, bet visai neparyškina išsausėjimų. Naujokė nėra bloga, naudoju, bet tiesiog ne tokia gera, ne taip maloniai jaučiasi ant veido. 


Naudinga: ieškokite “Eurokos”. Kaina be nuolaidų – 15.49 EUR. 

Visi “Gosh” atsiliepimai. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).