Turbūt pamenate diskusijas apie tai, ar reikia šiame bloge mėnesio favoritų. Tiksliau tai, kad aš paklausiau, o atsakė tik du žmonės, tad padariau išvadas, kad tikrai nereikia. Bet vėliau išsikalbėjome, kad nėra gi blogai, visai įdomu. O aš manau, kad gal nustot klausinėt ir tart lemiamą žodį. Noriu rašau, ne tai ne :). Va dabar noriu pasakoti apie tai, ką mėgau rudenį.

Ir štai tie mėgstamiausi!

1. “Erboristica” garbanas išryškinanti kaukė “4 Trico Bio”*. Žinote, aš naudoju įvairią plaukų kosmetiką, kartais sausiems, kartais garbanotiems, kartais dažytiems, nes mano plaukams tinka visi trys apibūdinimai. Bet dar nė karto garbanotiems plaukams skirta priemonė, man kažkaip ypatingai neišsiskyrė iš kitų. Turiu omenyje ne formavimo priemones, o tai kas skirta plovimui. O būtent ši “Erboristica” kaukė ir padrėkindavo, ir neapsunkindavo, ir iš karto atrodydavo, kad plaukai sukasi labiau.

2. “Garnier” kaukė “Vulcano mask”. Sunaudojau ne vieną. Vis dar ruošiuosi aprašysi šūsnį “Garnier” kaukių. Tiek iš PR siuntinių, tiek pati pirkau, kaip šią. Tad bus išsamesnė apžvalga. Dabar turiu tik trumpai pasakyti, kad po ilgo įvairių bandymų laiko aš pamačiau kažkokį efektą nuo valomosios kaukės. Ji šildanti ir atrodo, kad matau kaip iškelia nešvarumus. Žinoma nėra tobula, bet bent kažką daro ta linkme, kuria man reikia.

3. “Manilla” NDF serumas “Momentum”*. Mano odai tiesiog patiko. Greitai susiurbiamas, drėkina, saugo nuo šerpetojimo, nesipjauna su kitais produktais.

4. Mats Strandberg, Sara B. Elfgren “Ratas”*, “Ugnis”, “Raktas”. Aš niekada nesimaivau ir nesakau, kad skaitau rimtą literatūrą. Didžiąją dalį klasikos perskaičiau mokykloje. Visokį populiarų popsą, kaip Bukowski, net ir Coelho ir t.t. taip perskaičiau senų senovėje. Superduper garsiomis premijomis įvertintos šiuolaikinės knygos manęs neužkabina (nors ši serija man regis turi kažkokią prestižinę jaunimo premiją), tad aš nesigėdydama skaitau detektyvus bei jaunimo knygas. Bet jei riekia jausti bet truputį diskoforto dėl banalaus skonio, tai pasiteisinu tuo, kad aš nežiūriu jokių serialų ir tada tą šūdmaliavimo laiką leidžiu skirti meilėms mokykloje :). “Rato” serija kažkada pagarsėjo tuo, kad jos Lietuvos Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba (kad ir kas tai būtų) neleido priskirti prie jaunimo knygų. Perskaičiau ir man vis dar neaišku kodėl? Nes yra patyčių mokykloje (yra gi ir Haryje P), nes miršta žmonės, nes ateina pasaulio pabaiga, nes 18-mečiai mylisi, nes mokinė myli mokytoją, ar nes dėl to, kad yra homoseksualių porelių? O tai kas čia gali šokiruoti paauglius? Pati knyga yra istorija apie 6 skirtingas merginas, kurios nuo demonų turi išgelbėti pasaulį. Na, o tas skirtingumas apima daugybę socialinių sluoksnių ir problemų, tad nuo to knyga tik gyvesnė ir buvo mano rudens mylimukė.

5. “Tommy Hilfiger” raudonas paltas. Tai kaip nebus mylimiausias jei nešioju kas dieną ir negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau šį rudenį ir žiemą aš esu ryški, o ne liejuosi į gedulo minią.

6. “Kiehl’s” naktinė lūpų kaukė*. Kažkaip tai yra apskritai mano mėgstamiausias produktas šiuo metu. Ir kvepia ta kaukė maloniai, ir lūpoms patinka. Brangi, kaip velnias, bet naudoju naudoju aš ją, o net jokios žymės nėra, netikiu, kad per metus sutepsiu tą darydama tik kartą vakare ir vos atsikėlusi ryte.

7. Kelionė į Gdanską. Man labai įsimintina, nes pirmą kartą skridau lėktuvu. O ir Gdanskas labai patinka, jame buvau jau 3 kartą ir tikiuosi ne paskutinį.

8. “L’oreal Paris” akių šešėlių paletė “Cherry My Cheri”*. Visiškai mane užkariavusi paletė. Labai retai ką kitą naudoju. Rusvose spalvose jau duobė 😀

9. Rudens atvirlaiškis. Postkrossing’e aš tokia gana pasyvi ir per mėnesį paleidžiu vos 5-10 atvirukų. Visgi, niekada jo neapleidžiu, neseniai suėjo 10 metų šiam mano hobiui. Tačiau yra dar lietuviškas postkroserių forumas, kuriame turime įvairių žaidimų, pvz., gimtadienio sveikinimus. Tad per gimtadienį nuo hobio kolegių gavau šūsnį grožybių ir atvirlaiškis su Frida man patiko labiausiai.

10. “Maybelline” BB kremas “Dream Matte BB”*. Nusipirkau antrą. O aš nepamenu kada paskutinį kartą kartojau tokio pobūdžio daiktą. Tai daug pasako.

Va ir viskas. Stengiausi neapkrauti, bet atrinkau 10 pačiausių dalykų. Tikiuosi buvo įdomu ir bus smagu jei pasidalinsite savo mėgstamiausiais.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

*PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).