Apžvalga: “Kiehl’s” naktinė lūpų kaukė

Estimated read time 4 min read

Šiandien prisėdau pažiūrinėti blogo statistikos, smalsu kas dedasi po atostogų. Įdomu. Peržiūrų daugėja, per dieną atidarot mano blogą jau net nebe šimtus kartų, o ko nepasikalbat? Iš kur man žinoti, ar randat kažką įdomaus? Ir sprendžiant iš to, ką atverčiate daugiausiai, tai labiausiai jus domina advento kalendoriai. Oi kaip jie rūpi ir man! Lyg šiol esu turėjusi tik vieną pirktinį grožio advento kalendorių. Tai buvo pernai ir tai buvo “Kiehl’s”. Patikėkit, negailėjau tų 70 eurų nė karto, nors galėjau pusę naujo rankinuko nusipirkti. Nes ir pramogavau visą mėnesį iki Kalėdų, ir susipažinau su kompanijos produktais, nes iki tol buvau tebandžiusi tik populiarųjį kūno kremą. Kalendoriaus dėka atradau vitamino C serumą, naktinį serumą, valomąsias veido kaukes, medetkų seriją, šampūnus su aminorūgštimis. Tiesa, ne viskas man prilipo, pvz., nepatiko lūpų balzamas nr.1, neįvertinau rankų kremo (mano vyro mylimiausias ir jau zyzia, kad reikia naujo), nelikau sužavėta mėlyno toniko. Vienu žodžiu, kalendorius buvo proga išbandyti daug, suprasti, kas patinka ir ar apskritai galiu draugauti su “Kiehl’s”. Vėliau jau ir pačios kompanijos atstovai suteikė progą išmėginti vieną kitą naujieną ir naktinė lūpų kaukė taip pas mane ir atsirado Ir sužavėjo nuo pat pirmo karto, vėliau aš jau tik trūkumų ieškojau, tiesiog nes reikia 🙂

Kaukė su kokosų aliejumi ir mangų sviestu žada lyginti ir minkštinti lūpas kol miegame. Atstato natūralų drėgmės balansą, stipriai maitina. Rekomenduojama kaukę tepti prieš miegą. Tačiau galima naudoti ir kaip lūpų balzamą ar užtepti prieš darant makiažą.

Sudėtis:

Prasideda Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, o tada jau taukemdžio sviestas ir viskas kas paveikslėlyje:

Neatrodo labai bevertė, lyg ir.

Buteliukas stiklinis, žinau, žinau, tokie laikomi nehigieniškais, bet man tas sunkus ir šiek tiek matinis stiklas visada taip prabangiai atrodo.  O ir gražu prie lovos pasidėti, nenurieda, kaip išsukami. Visgi jo kiekis (8g) toks, kad tikrai nujaučiu, kad metams užteks, o gal ir daugiau, tad galėtų būti kažkoks kitoks grožio ir higieniškumo sprendimas.

Konsistencija kieta, vaškinė, bet nuo pirštų ir lūpų šilumos greitai suminkštėja. Kvapas man labai malonus. Jis nėra itin stiprus, toks vos užuodžiamas, reikia prikišti nosį, bet saldus lyg tai būtų koks vanilinis kepinys.

Na ir poveikis man labai patiko. Žinoma, kad galima rasti pigesnių alternatyvų, tas galioja visur ir visada, gausu gi tų balzamų, šioje srityje tikrai visokios piniginėms gėrių būna, bet kol kas vertinu būtent šį. Ir juo pasitepusi vakare lūpas, ryte prabundu vis dar drėgnomis, pamaitintomis. Net pradėjau dažniau matinius lūpų dažus naudoti, nes nebebijau to tragiško sausinimo. Tai jau antras lūpų produktas iš “Kiehl’s”, kurį absoliučiai myliu (priminsiu, kad nesakytumėte, jog viską giriu, kad man visai nepatinka pats populiariausias, tas kur vadinasi nr.1, nors pirmas įspūdis buvo labai ir net labai neblogas). “Butterstick Lip Treatment SPF 25” yra kone vienintelis, kurį netingiu persikelti į kitą rankinę, kai jas keičiu.

Toks štai tas atsiliepimas. Dėl atsvaros, kitą sykį papasakosiu apie vieną “Kiehl’s” priemonę, kurią sunkiai pavyksta prisijaukinti :).


Įvertinimas: 

Naudinga: ieškokite “Kiehl’s” parduotuvėse (“Panorama” ir “Akropolis” Vilniuje). Kaina – apie 25 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

9Comments

Add yours
 1. 1
  Agneta

  Sveiki, man patinka paskaityti įrašus, bet kažką komentuoti nelabai :), tiesiog perskaitai ir išjungi :).
  O apie Kiehl’s, nieko nesu bandžiusi, skaičiau daug atsiliepimų, nagrinėjuasi sudėtis, bet kažkaip nepatraukė..gal kada nors :). Gražios dienos 😉

 2. 2
  Salomėja

  Agneta, suprantu visai, pati mėgstu skaityti, net ne tiesiogiai nuėjus, bet per visokius RSS. Bandau taisytis, vis primenu sau, kad reikia palaikyti :). Gaila, kad mano skaitomi blogeriai retai berašo :).
  O Kiehl’s kompanija įdomi. Kartais tikrai atrodo, kad neverta kažko tikėtis iš tam tikros sudėties, bet pažiūri tūkstančius gerų atsiliepimų (visame pasaulyje, sephoroje, amazone), pabandai ir palinksi galva, kad tikrai fainas. Nors ne su viskuo taip, žinoma, bet aš ir nežinau prekinio ženklo, pas kurį būtų vien tik geri ir visiems patinkantys produktai.

 3. 3
  Beata

  Vizualiai panašus į Nuxe balzamą, kaži ar ir poveikis panašus..Nesi bandžius?Nes aš tą Nuxe dievinu, jau kelis indelius sunaudojau, ir kaina priimtinesnė:)

 4. 5
  Besame

  O iš kur sudėtis? Aš prieš keleta savaičių internete ieškojau ir niekur neradau, o nežinodama sudėties nieko neperku

 5. 6
  Salomėja

  Besame, tai va, dėl tavęs vargau, nulupinėjau stipriai užklijuotą, kelis kartus sulankstytą lipdukėlį ir skenavau, nes per mažas nufotkinti, per ilgas nurašinėti :), o taip pat internete neradau.

 6. 7
  Besame

  Pasistengei 😀 ačiū tau, reiks kažkada aplankyti Kiehls ir gyvai pačiupinėti, nors ir taip tą būčiau padarius, bet kai žinau sudėtį tai aiškiau viskas 🙂

 7. 8
  Miglė

  Aš viena iš tų tylių, nematomų skaitytojų. Per porą metų, kai šį blogą radau, nei vieno straipsnelio dar nepraleidau. Bet pakomentuoju retai. Tiesiog nežinau, ką, ypač kai pati dažnai tų prekių nesu bandžius ir žinau, kad nebandysiu, o skaitau, nes smalsu tiesiog 😀 Tai taip ir gaunas, kad retai pakomentuoju 😀

 8. 9
  Salomėja

  Ačiū, kad kartais pasirodot. Jei nesinori komentuot, visada visus kviečiu bent palaikint FB 🙂 Net vienas spustelėjimas labai svarbus!

+ Leave a Comment