Produktas, kurį šiandien aprašysiu, man yra iš serijos “sugalvojom nesąmonę, bet gal sueis”. Nežinau ar šias priemones kas nors pirko, bet žinau, kad nemažai blogerių gavo pabandymui. Pasakykit man, ar nors viena naudojot “ant rimto”, o ne tik tą vieną kartą iš smalsumo ir tą antrą kartą dėl apžvalgos?

Na, bet pradėkime nuo pradžių. Aš kalbu apie “Catrice” priemonę, kuri turėtų bet kokius lūpų dažus paversti matiniais.

Pristatoma taip:

Matinis Stebuklas. Matinis Lūpų Dažų Pagrindas akimirksniu suteikia lūpų dažams velvetiškai matinį efektą. Lengva, gelinė tekstūra dengiant po lūpų dažais, suteikia velvetiškai matinį efektą bei prailgina dažų išsilaikymą nepakeisdama spalvos. Praktiška stiklinė pakuotė su matiniu dangteliu atrodo prabangiai – net jei priemonę nešiojiesi rankinėje.

Grožio Patarimas: Denkite lūpų dažus kaip įprastai ir leiskite jiems išdžiūti. Tada, patapšnokite priemone ant lūpų dažų su pirštų galiukais. Itin įspūdingam efektui sukurti, derinkite matines lūpas su matiniais nagais.

Susipainioję vertime, nes nesuprasi, ar pagrindas, ar viršutinis sluoksnis :).

Sudėtis: INGREDIENTS: CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, SILICA, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, DIMETHICONOL, BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE, AROMA (FLAVOR).

Priemonė primena silikoninį pagrindą. Užtepta ant lūpų dažų kelia keistą jausmą, kuris nėra labai nemalonus, bet ir ne svajonė. Tarsi būčiau užsitepusi kažkokio sviesto.

Lūpų dažus iš tiesų paverčia matiniais, bet efektas nėra toks, koks išgaunamas su tikrai matiniais produktais. Na, nuima švytėjimą, bet užtat prideda perkrautų lūpų jausmo.

Aplikuoti nenutrinant lūpų dažų gana sunku, reikia atsargiai tapšnoti. Tiesą sakant aš nesuprantu, kam reikia taip terliotis. Jei nori matinių lūpų, tai ir dažaisi matiniais dažais, o tas sluoksniavimas tikrai neprideda žadamo patvarumo.

Ar man vienai ši priemonė tokia nei penki, nei dešimt? Lyg ir veikia, lyg ir viskas gerai, bet kažkaip pritempta ir viskas.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Kaina – 4.69 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).