Ilgų įžangų nerašysiu, nes kitaip pradėčiau skųstis netikėtais nugaros skausmais, tad geriau iš karto pradėsiu nuo atsiliepimo. Apie rankų kremus rašau gana retai, bet sunaudoju daug. Tiesiog jie dažnai kartojasi, arba būna didelės talpos pakuotėse, tad kol baigiu…

Daugiau nei metus ant mano darbo stalo stovėjo “Out Of Africa” produktas, kurį labiausiai vertinau dėl patogios pakuotės su dozatoriumi. Šiam pasibaigus, labai laiku, į jo vietą stojo “CND Scentsations” kremas. Šis losjonas irgi yra skirtas tiek kūnui, tiek rankoms, galima rinktis iš gausybės kvapų.

Aš turiu didelę pakuotė sausmedžio ir rožinio greipfruto kvapo, bei mažyli su mangais ir kokosais.

Sudėtis:

Aqua (Water) (Eau), Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Soy Glyceride, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Dimethicone, Polysorbate 60, Sorbitan Stearate, Talc, Carbomer, Trisodium EDTA, Triethanolamine, Parfum (Fragrance), Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol. May Contain: Mica, Tin Oxide, Titanium Dioxide, Calcium Sodium Borosilicate, Extracts, Colorants.

Stebuklais nekvepia.

Pagrindinis priemonės akcentas yra minėti kvapai, tad vos tik gavusi priemones puoliau uostyti. Didžioji pakuotė, kaip minėjau, slepia sausmedžio ir greifruto kvapą. Jis lengvas, gaivus. Tikrai ne tai, ką tikėtumeisi užuosti, kokių nors “The Body Shop” produktų pakuotėse. Na, o mangai su kokosu man nelabai patiko. Aš visada apsišaunu su tuo kokosu, nes mėgstu kaip kvepia aliejus, kokoso drožlės ir kiti kokosiniai gaminiai, bet kosmetikoje tas kvapas labai toli nuo tikrojo. O sintetiniai kokosai yra meh.

Aš mačiau kelių merginų video, kuriuose jos teigiamai atsiliepė apie produktą, tačiau paantrinti negaliu. Kaip kūno kremas jis gal ir neblogas. Greit susigeria, lengvas, maloniai kvepia (tas didysis), odą palieka kiek švelnesnę. Tačiau aš labai norėjau priemonę naudoti būtent kaip rankų kremą. O pasitepus rankas mane visada apima keistas jausmas, kurį gana sunku nupasakoti, tarsi rankos taptų padengtos nemalonia liesti plėvele. Ar teko kada naudoti gumines medicinines pirštines su pudra viduje? Tai va, panašus jausmas nusiėmus būna. Ir dabar aš atkreipiau dėmesį, kad sudėtyje yra talko, tad gal čia atsakymas. Galiausiai man atrodo, kad rankos tik dar labiau sausinamos. Produktą sunaudosiu blauzdoms, nes kaip sakiau, ant kūno tokių nemalonių pojūčių nejaučiu kažkodėl.

Šiaip, paprastai, visi produktai atkeliavę iš “Vitrina” parduotuvės man tampa kartotinais atradimais, tačiau šį kartą, sorry, bet nea…


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite fizinėse “Vitrina” parduotuvėse arba Beautyforsale.eu. 245ml kainuoja 8.50 EUR, 59ml – 3.50 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).