[2022 03 09] Būsiu atvira. Jaučiu priklausomybę paleisti naują įrašą trečiadienį. Niežti pirštai. Tačiau šiuo metu tiesiog negaliu pasakoti apie šampūną, naują kremą, džinsus ar net darbą. Tiesiog. Karas užgniaužia kvapą. Ir galėčiau patylėti. Netarti nė žodžio. Tačiau yra vienas bet… Padarius pertrauką labai sunku sugrįžti. O rutina šiek tiek padeda.

Todėl mano tekstas šiandien visai ir ne tekstas, o šiokia tokia statistika. Aš rašau, o jūs skaitot. Todėl man tikrai labai įdomu, ką skaitot, kas jums įdomiausia. Taigi, žvilgtelėjau į 2021 metų statistiką. Atmečiau kelis įrašus pirmūnus, kurie jau 10 metų viršūnėse (pvz., kaip ištrinti facebooką, ar kaip sekti tarptautines siuntas). Ir štai kuo jūs domitės labiausiai:

Pirmoje vietoje: „Viskas apie Iherb.com“. Natūralu, kad į šį įrašą atveda google visus tuos, kurie ieško nuolaidos kodo (o jis yra MEJ139) bei informacijos, kaip ten viskas su tais muitais.

Šioje parduotuvėje pirkau visai neseniai. Taigi, galiu atsakyti, kad muitą mokėti reikia perkant. Pvz., paskutinį kartą mano siuntimo kaina per DPD buvo 18 eurų. 7 iš jų buvo pristatymas, o likę – muitas. Sumokat ir niekuo patiems rūpintis nebereikia, maždaug per savaitę DPD atveža.

Antroje vietoje įrašas apie fotoepiliatorių. Aš jį vis dar turiu ir vis dar naudoju. Rezultatai ant blauzdų ir rankų labai neblogi, o kitose vietose taip ir nepasistūmėjau.

Gana įdomu, kad labai daug dėmesio sulaukia įrašas apie drabužių parduotuvę „Sidonas“. Aš iki šiol ten perku džinsus, o vasarą ir sukneles. Vis dar manau, kad pas juos kažkas blogai su pateikimu, nes rūbai dažnai realybėje atrodo kur kas geriau.

Tikiuosi mano patarimai, kaip pranešioti Dr. Martens kerzus kažkam naudingi, nes tekstas skaitomas daug ir dažnai.

Nei į penketuką, nei dešimtuką, nei į penkioliktuką nepatenka jokia kosmetikos priemonių apžvalga.

Daugiausiai komentuotas įrašas buvo apie praeitų metų gegužę, kuriame diskutavome apie Euroviziją, skiepus, gėjus ir visą kitą.

Išvadų daryti nė nereikia 🙂 Trumpame periode galime plepėti apie bent ką, o ilgame visada bus naudingi konkretūs patarimai ar atsiliepimai. Visada galite parašyti, kokių temų norite, tik nepamirškite, kad viską perleidžiu par savo patirtį.


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#REKLAMA