Sausio mėnesį sukūriau trumpų atsiliepimų įrašą, kuriame keliais sakiniais aprašiau įspūdžius apie įvairias išbandytas priemones. Toks formatas, regis, jums visai patiko. Daug laiko prabėgo, vonioje ar kosmetikos stalčiuje vis atsirasdavo šis tas naujo. Kai ką esu aprašiusi dedikuotuose įrašuose ir net ne po vieną kartą. Na, o visa kita lieka nutylėta. Va čia ir reikalingas įrašas, kuriame greitai apžvelgsiu, ką gi naudojau ir ar pateisino lūkesčius.

Atkreipkite dėmesį, kad šie produktai susikaupė per gana ilgą laiką. Vienus jau sunaudojau, kiti gi šiuo metu eina į trasą. Nėra taip, kad viskas, ką šiandien parodysiu yra išbandyta per kokią savaitę. Pradedam?

Rankų kremas PANIER DES SENS su verbenomis

Šitą kremą gavau dovanų gimtadienio proga. Aliuminė pakuotė man visada suteikia tokio prašmatnumo jausmą, nors atsukinėti tūbelę ir nėra labai patogu. Kremo kvapas labai stiprus, tačiau, savaime suprantama, man tas patinka. Tirštas, sunkus, bet susigeria greitai, todėl naudoju darbo dienos eigoje. Jei ieškote kažko, kas galėtų tapti gera kalėdine dovana, tai rekomenduoju. Ir atrodo gražiai, ir funkcionalus. 75ml kainuoja apie 11 EUR, yra pirkti Assorti.lt ir įvairiose kitose el. parduotuvėse.

Lūpų balzamas „Melvita Nectar de 3 Miels Arnica“

Turiu silpnybę balzamams iš indukų. Ir mano pats mylimiausiu buvo „Kiehl’s“ naktinė lūpų kaukė. Na, bet bliam, jis 25 EUR kainuoja. Tad persimečiau ant NUXE, kuris ne toks fainas, bet bent jau per pusę pigesnis. Pabaigiau aš jį, o Pigu.lt radau už patrauklią kainą. Bet negi vieną pirksi, tai įsimečiau ir šitą Melvita, nors indukas atrodo taip kažkaip lenkiškai ir nepatraukliai. Kaina nėra maža. Žodžiu, 8 g. kainuoja apie 14 EUR. Na, bet 10 EUR pigiau nei „Kiehl’s“. Ir žinokit tai naujas mano favoritas! Kietas, bet greitai tirpsta, labai labai ilgai išlieka ant lūpų jas minkštindamas, o jei suskilinėję, tai mikliai viską pataiso. Kaip ir nagų odeles ar kitas sausas kūno vietas. Pradėjau galvoti, kad reikia išbandyti daugiau produktų, Pigu.lt turi visai nemenką asortimentą.

„The body shop“ greipfrutų dušo želė

Šitą daiktą radau anų metų advento kalendoriuje. Ten buvo ir daugiau duškių, bet greifrutinė patiko labiausiai. Pati priemonė – šiaip sau. Sausina odą ir nieko ten iš jos labai gero. Bet ryte tas kvapas tiek energijos suteikia, kad prausiuosi ir patinka. Keisti tie žmonės, ar ne?

„Rene Furterer Karite Nutri“ maitinamasis ir drėkinamasis šampūnas

Labai aš jau seniai jį turiu, bet tik dabar išsitraukiau. Ir kaip patinka! Po reto šampūno plaukai būna slidūs, tarsi tepti balzamu. Skalsus, tirštas, maloniai kvepia, nesausina. Tikrai vienas fainesnių pastaruoju metu naudotų šampūnų sausiems plaukams. Tiesa, kaina jo yra apie 20 EUR, nors būna įvairių akcijų, tad nėra pigus džiaugsmelis.

„The Body Shop Banana“ drėkinamasis šampūnas ir kondicionierius

Taip pat pernykščio advento kalendoriaus laimikiai. Šampūnas – tragedija. Jei jau norisi bananų, tada geriau šis „Garnier“. Kvapas nepatinka, bet blogiausias tai ne jis. Šis šampūnas taip išsausina plaukus, kad norėdama įkišti į juos pirštus turiu sudėti vos ne pusę indelio kaukės ir tai dar maža atrodo. Kondicionierius vidutinis, šampūno sausinimo nesuvaldo ir šiaip nesu sužavėta, naudoja vyras.

„Sesderma Kit Anti-eye Bags (Angioses + C-VIT)“ maišelių po akimis priežiūros rinkinys

Kažkada užsimaniau nusipirkti vieną iš visų laikų favoritų paakių kremų srityje. Tai „Sesderma Factor G“. Bet gi kaip visada suveikė tas, o gal išbandysiu kažką naujo. Aha, tai pasiėmiau tokį rinkinį ir graužiu nagus. Jis sudarytas iš vakarinio kremo, kurio sudėtyje dominuoja alkoholis (nepaskaičiau) ir smirda ir dirgina, fu. O tas dieninis su vitaminu C man toks apie nieką. Rinkinys kainavo 30 EUR, tad visiškai į balą, net nebenaudoju, kaip nepatinka, paakiam netepu nieko, o kai labai jau virkauja, kad drėgmės nori, tada paprastą „Margaritos“ produktą jautriai odai. Tai va, reikėjo nemest kelio dėl takelio. Nuostabu, kaip įspūdis apie tos pačios kompanijos priemones skiriasi.

„NYX Control Freak Eyebrow Gel“ bespalvis antakių gelis

Na man norisi produkto, kuris suvaldytų antakius. Ir taip jau turiu kiekvieną dieną pešioti ir kas kelias dienas karpyti. Bet šitas kontrolės frykas per silpnas. Nepasakyčiau, kad iš viso matau, kad jis ką nors darytų. Atrodo sausas ir bevertis produktas, nors nusipirkau tikrai naują, celofanuotą.

„Morphe X Ashley Strong Alignment Cake Liner“ akių apvadų paletė

Vienas naujausių pirkinių – apvadų paletė. Tai tokie šešėliai, kurie visai neduoda pigmento kai šlapi, o sudrėkinus teptuku, galima piešti kontūrus. Tai šviesiausia spalva labai patiko, o su kitom dar nepavyko susidraugauti. Per daug vandens negerai, per sausas teptukas – nepaima pigmento. Taigi, kol kas dar nuomonės neturiu ir tai iš viso pirmas mano tokio tipo produktas labiau iš įgeidžio nei realaus poreikio. Pirkau Douglas.

„Curly Love“ nenuplaunamas drėkinantis plaukų kondicionierius

Čia jau mano aistra, nes gi visada norisi išbandyti kažką garbanoms. Na ir visai nieko. Plaukus drėkina, naudojant pagal instrukciją padeda šiek tiek gražiau suformuoti garbanas, draugiškos sudėties ir tikrai džiaugiuosi. Pirkau čia. Kaina apie 16 EUR.

„Yari Green Curls“ neapsunkinantis garbanų formavimo gelis

Dar vienas produktas garbanoms. „Curly girls“ metodo propaguotojos labai mėgsta gelius, tai išbandžiau ir aš, juolab, kad rekomenduojamas šiam būdui. Taigi, tepu labai šlapius, nenusausintus plaukus, o po nusausinimo ir dar šiek tiek paspyruokliuoju. Labai fainas. Garbanos išdžiūva vos sulipusios su tokiu šlapiu efektu, bet ir sulipimas ir visa kita išsigniaužo į švytinčias ir smagias bangas. Rekomenduoju. Pirkau ten pat, kaina apie 17 EUR.

CAKE THE CURL FRIEND plaukų kremas

Dar vienas, dar dar 🙂 Ir šitas nepatinka. Nei jis padeda formuoti, nei puoselėja. Sulipina plaukus ir tiek žinių. O kaina tai apie 10 EUR, pirkti yra Eurokos.

„SOL DE JANEIRO Brazilian Bum Bum Cream“ kremas ir šveitiklis

Išbandžiau gi pagaliau šitas kosmetikos pasaulio garsenybes. Šveitiklis tai labai patiko. Aštrus, malonus, ne iš karto sutirpsta, nieko negaliu prikišti. O kremas? Pačios savybės mielos: labai greitai susigeria ir odą palieką lygią bei glotnią. Bet tas garsusis kvapas tai nesužavėjo. Saldu? Taip! Bet nei įdomu, nei vasara jaučiasi. Bandžiau miniatiūras, tai šveitiklį kartočiau, o kremą tik jei kas padovanotų, pati nepirkčiau. Pirkau Douglas.

Kūno sviestas „Oh!Tomi Grejpfrut“

O va šitas sviestas tai man super! Nors jis keitas, koks būna šaltas kokosų ar taukmedžio aliejus, bet greitai ir šyla. Kvepia greipfrutais. Fainas ir žaismingas skardinis indelis. Puikiai maitina ir sakyčiau tikrai tinka dovanai. Pirkau Pigu.lt, o kaina nėra maža – 18 EUR už 200 ml.

Plaukų kaukė dažytiems plaukams „L’Oreal Paris Botanicals Fresh Care Radiance Remedy“

Dar vienas produktas, kurį turėjau senokai, kadaise dovanojo kompanija, kai „L’oreal“ dar manė, kad aš verta PR produktų :D. Bet taip jau yra, kad va, išmėginau tik dabar. Man labai patinka „Botanicals“ visos linijos ir jų kvapai. Ši kaukė atnaujinta senosios versija ir yra tirštesnė, dar skaniau kvepia ir visai patiko plaukams. Ar spalvai įtakos turi, tai sunku pasakyti, o ir nėra labai stipri, tokia balzamiška, tad taip ir naudoju. Sušvelnina plaukus, pamalonina mane kvapais ir aš jau patenkinta.

AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR plaukų kaukė

Ši kaukė tiršta, skirta sausiems plaukams, juos neblogai maitina. Tikrai sunkoka, tad dažnai netepu. Rekomenduoju, jei kažkam reikia stipresnio atstatymo, tik žinokit, kad šiek tiek apsunkins. Kaina – 14 EUR už 300 ml, pirkti yra Eurokos.

Na va ir visi produktai, apie kuriuos norėjau pakalbėti. Tikiu, kad šį kartą jie buvo kažkiek įdomesni, mažiau populiarūs, tad gal atrasit idėjų dovanoms ar tiesiog sau pasilepinti.


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.