Pastaruosius keletą mėnesių mano įpročiai gerokai pasikeitė. Mažiau šokinėju tarp produktų, daugiau jų noriu sunaudoti kuo greičiau ir apsivalyti. Todėl net ir kartą per savaitę paruošti apžvalgą tampa keblu dėl to, kad nieko naujo neišmėginau, jei išbandžiau, tai nebūtinai verta atskiro teksto. Žinoma, ateityje neketinu apsiriboti tik tekstais apie kosmetiką, bet kol kas šo tema reikalauja mažiau laiko, tačiau leidžia ir toliau su jumis bendrauti. Todėl šį kartą surinkau 11 produktų, kuriuos naudoju, bet tikrai nerašysiu dedikuotos apžvalgos (ne visi labai įdomūs, juk apie kojų kremą tikrai nebėgat skaityti viską metę), o paminėti ir pasakyti bent trumpą įspūdį norisi. Pirmyn.

 „Shea Moisture“ plaukų kaukė „Manuka Honey and marula oil intensive hydration treatment masque“

Oi, mažiukai, ši kaukė paliko labai gerą įspūdį. Ji itin tiršta, grynas išsuktas sviestas. Todėl daug nereikia ir vidutinio ilgio plaukams šio maišelio užtenka 3-4 kartams, jei nėra tankūs, tai gal ir daugiau. Veikia stipriai, plaukus suminkština taip, kad wow, nebereikia jokių aliejukų. Tiesa, tinka tik labai sausiems plaukams, nes net ir jie po šios kaukės greičiau susiriebaluoja. Mielai įsigyčiau pilną dydį. 

„Revolution“ lūpų kaukė „Vanilla Lip Sleeping Mask“

Akivaizdu, kad šis produktas yra „Laneige“ dupe. Turėjau aš tą garsią korėjietišką, nepatiko, tad suabejojau ar originalą nusipirkau. O šią tiesiog šiaip prigriebiau, kai pirkau kitą priemonę. Nes turiu silpnybę indeliniams balzamams, nors tu ką. Apkaišioti visi kampai :).

Kvepia vanile, lengvai kabinasi, balzamas į tokią skystesnę vazelininę pusę, nei kietą sviestinę. Na visai, kaip „Laneige“. Lūpoms lyg ir patinka, bet kažko trūksta iki to, kad ją mėgčiau. Ko, tai ir pati nežinau. 

„Garnier Bio“ valomasis gelis su citrinžolių ekstraktu

Jau senokai šį prausiklį naudoju, tiesa, ne jį vieną. Ir, žinokit, neturiu dėl ko peikti. Žinoma, nepatiks tiems, kas jautrūs kvapams. Kvepia gaiviai ir skaniai, prausia švelniai ir švariai. Tiesa, akių makiažo nenuplauna net ir paprasto, tad jis tik antram žingsniui, ar toms dienoms/rytams, kai dar nereikia sunkiasvorio desanto. 

„The inkey list“ paakių kremas „Caffeine eye creme“

Milijonai pagyrų internete, o aš sužavėta nelikau. Erzina jis man paakius, paburkimų nemažina. Pastebėjau, kad apskritai mano oda po akimis nemėgsta tonizuojančių, energizuojančių produktų, ypač su kofeinu. Tad daugiau ir nėra ką pridurti. 

„L’oreal“ hialiurono serumas „Revitalift“

Dar nelabai seniai naudoju, bet nuomonė neutrali. Man jis kaip ir visos hialiuronkės. Puikiai gula po kitais produktais, greitai susigeria, drėkina. Ko dar norėti? Bet iš esmės aš nelabai tarp jų visų (hialiurono serumų) matau skirtumą. Tad tikrai su džiaugsmu sunaudosiu iki pabaigos, mano?odai patinka. Tepu po tonizavimo prieš kremą. 

„Kinessences“ plaukų priežiūros priemonė „Overnight Infusion“

Šio produkto idėja tokia, kad prieš naktį ištepate plaukus, jie ten sau gražėja ir sveikėja, ryte išplaunate, o gražumas ir sveikumas lieka. Produktas iš tų silikoninių, tai naudos daug nesuteiks. Sakytum, gal bent grožio? Na jei reikia prieš pasimatymą kokį (hipotetinė situacija, žinoma, kokie čia pasimatymai per karantiną)? Bet nea, nedaro nei gerai, nei gražiai, tad toks visomis prasmėmis bevertis produktas. 

„EO Laboratorie“ drėkinantis kūno sviestas

Vienas tų, kuriuos kažkada nusipirkau spontaniškai, kai pamiršau į išvyką pasiimti kažką panašaus. Ir visai patinka. Kvapas jo toks įdomus gerąja prasme. Lyg gaivus, lyg kartus, ne per stiprus. Labai maloniai tepasi, kaip ten sako „lyg per sviestą“ ir gana greitai susigeria. Drėkina. Iš esmės vertas pagyrų, o ir kaina bei sudėtis džiugina. 

„Gliss Kur“ plaukų kaukė „Winter repair“

Niekada nespjaunu į pigias plaukų kaukes ir esu atradusi gerų ir labai gerų. Tačiau ši —vidutinė. Iš tiesų, tai naudoju tik, kad sunaudoti. Iššukuoti plaukus padeda, bet nei suvaldo pūtimąsi, nei labai drėkina ar maitina. Kaip ir sakiau – nieko ypatingo. Kažkaip iš „Gliss Kur“ serijos man niekas nelimpa, nors kitos merginos giria purškalus. 

„Oblepikha Siberica“ pėdų kremas

Dalykas vertas dėmesio. Tepu pėdas kiekvieną vakarą, nes jos pas mane šiaip labai sausos, negaliu miegoti nesudrėkinusi. Kremas kvepia skaniai, šaltalankiais, tad jei patinka toks aromatas – nenuvils. Gana riebus, bet nereikia ilgai laukti kol susigeria. Patiko ir mano rankoms. 

„The Body Shop“ energizuojanti veido dulksna su vitaminu C

Mano skoniui per stiprus apelsinų kvapas. Vien todėl šiek tiek erzina naudoti. Lyg lupčiau apelsiną ir apsitaškyčiau veidą. O šiaip man tos dulksnos keistas dalykas. Na sušlapini veidą, išdžiūva ir tiek žinių. Galvoju, kur ją dar panaudoti? Vietoje toniko? Nes reikia nereikia purkšti man neišeina. O kokie jūsų santykiai su visomis dulksnomis? 

„The Body Shop“ rankų kremas „Almond“

Man atrodo, kažkada buvo labai madingi kanapiniai TBS kremai. Nesu bandžiusi, o jūs? Na, bet advento kalendoriaus dėka turiu šį. Man jis patiko, nes gana lengvas. Nusiplauni rankas, patepi ir jau galima imt daiktus. Tačiau tas lengvumas turi minusų, nes drėkinimas minimalus, kai kuriais kartais norisi teptis dar kartą. 

 

Tiek šį kartą trumpų atsiliepimų apie išbandytus produktus. Parašykit, ar jums patinka toks formatas, o gal visgi mėgstate dedikuotas apžvalgas ir mieliau tokioje skaitytumėte apie pėdų kremą? 🙂


Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).