Apžvalga: „Garnier Fructis“ plaukų šampūnas ir kaukė „Banana Hair Food“

Estimated read time 5 min read

Hey, seniai jau nebuvo čia senos geros apžvalgos, tad susiruošiau papasakoti apie paprastus ir prieinamus produktus – „Garnier Fructis“ plaukų šampūną ir kaukę „Banana Hair Food“.

Tačiau iš pradžių jūs pasakykit, kaip sekasi? Man neblogai. Balsavom, tinginiaujam, reiktų, tiesa, kursus įsijungti, bet ai… Viena bėda, kad truputį neaprėpiu to, ką noriu padaryti. Štai vakar galovjau: dirbsiu, tada dirbsiu su savo asmeniniu projektu, tada pabloginsiu. O rezultate tik pirmas punktas išpildytas :). 

Na, bet gana daugžodžiauti, atėjote čia paskaityti apie plaukų šampūną ir kaukę, o ne mano pasakėlių. 

„Garnier Fructis“ plaukų šampūnas „Banana Hair Food“

  • Gamintojo aprašymas:

Veganiškas, 98 % natūralios kilmės šampūnas. Jo lengva formulė švelniai valo ir maitina plaukus jų neapsunkindama, suteikia bananinį aromatą. Perdirbamas plastikinis buteliukas.
NAUDOJIMAS: Švelniai įtrinkite į šlapius plaukus, tada nuplaukite. Rekomenduojama naudoti kartu su šios serijos balzamu.

  • Sudėtis:

Aqua/Water, Sodium Lauryl Sulfate, Coco-Glucoside, Coco-Betaine, Musa Paradisiaca Fruit Juice/Banana Fruit Juice, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Carbomer, Glycerin, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Triethyl Citrate, Lecithin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance.

  • Mano atsiliepimai:

Pasakysiu, kad man šių produktų pakuotės atrodo labai skaniai. Gal nėra kažkas luxury, bet traukia akį, gražus dizainas, o tada iš karto, regis, geriau ir veiks. 

Šampūno kvapas man truputį bananiškesnis už kaukės (pastaroji labiau saldaininė), nesu gerbėja, galėtų kvepėt silpniau, bet nesu ir jautri, tad netrukdo.

Nežinau, kaip jie taip padaro, bet šampūnas su SLS, silikonų nėra, o net išplovusi savo kietus gaurus aš galiu nenaudoti balzamo. Rimtai. Drėkinantis šampūnas, pasirodo, drėkinantis. 

Turiu pasakyti, kad būtent šios srities priemonėms (plovimo) aš nesu išranki. Jei reiks, tai ir su rankų muilu plaukus išsiplausiu, svarbu, kad kaukė būtų. Tačiau, kai maloniai nudžiugina, tai tik privalumas. Labai gležniems plaukams nerekomenduočiau, gali būti per daug glotninantis. 

„Garnier Fructis“ plaukų kaukė „Banana Hair Food“

  • Gamintojo aprašymas: 

98 % natūralios kilmės formulė. Naudokite kaip kondicionierių, kaukę ir (arba) nenuskalaujamąjį kremą. Padeda išpainioti susivėlusius plaukus, užpildo suskilinėjusius galiukus ir atkuria plaukus.
NAUDOJIMAS: priemonę galima naudoti trimis būdais. Norėdami palengvinti plaukų iššukavimą, naudokite ant drėgnų plaukų kaip kondicionierių. Norėdami intensyvesnio poveikio, priemonę naudokite kaip kaukę – tepkite ant drėgnų plaukų, palikite 3 minutėms ir kruopščiai nuplaukite. Norėdami suteikti plaukams ypatingo minkštumo, nedidelį priemonės kiekį tepkite ant drėgnų arba sausų plaukų. Nenuplaukite.

  • Sudėtis: 

Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Olea Europaea Oil/Olive Fruit Oil, Musa Paradisiaca Fruit Juice/Banana Fruit Juice, Glycine Soja Oil/Soybean Oil, Sodium Hydroxide, Helianthus Annuus Seed Oil/Sunflower Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract/Rosemary Leaf Extract, Coco-Aprylate/Caprate, Cocos Nucifera Oil/Coconut Oil, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Persea Gratissima Oil/Avocado Oil, Lactic Acid, Tartaric Acid, Cetyl Esters, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Caramel, Linalool, Eugenol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance.

 

  • Mano atsiliepimai:

Aš esu bandžiusi jau keturias „Hair food“ kaukes. Nerašiau tik apie papajinę. Kaukės su makadamijom apžvalga. Kaukės su alaviju apžvalga

Galiu pasakyti, kad jos labai panašios ir išsiskiria man ta „Macadamia Hair Food“, nes tirščiausia ir labiausiai patiko mano plaukams. Visos kitos, įskaitant ir šią, kiek per lengvos. Pvz., aš net net nejaučiu didelio skirtumo ar naudojau, ar ne, tik tiek, kad galus lengviau iššukuoti. 

Todėl tiems, kas turi storus, sausus ir šiurkščius plaukus aš rekomenduoju rinktis tą, kuri žada glotnininimo efektą („Macadamia Hair Food“), o ši, tikiu, tiktų daugeliui, nes ne visiems reikia to sunkumo. 

  • Galutinis įvertinimas: 

„Garnier“ tobulėja. Naudoja perdirbtą ir perdirbamą plastiką, atsisako silikonų, šiaip sudėtys gerėja (gal kiek mažiau kvėpiklių ir visai gerai būtų). Mačiau užsienyje jau ir sausi šampūnai atsirado. Tad man smagu, kad galima užeiti į eilinę parduotuvę ir už normalią kainą nusipirkti neblogų produktų. Mano studijų laikais, kol dar nebuvo atsiradę visokių babuškų Agafijų, prekybcentryje pirkta kosmetika nieko gero nežadėjo.

Beje, labai stebina žmonių nusistatymas. Pvz., mačiau viena žymi influenserė džiaugėsi PR siunta, o visas plepalų serveris „drožė“, kad šūdeliais džiaugiasi. Tačiau ir aš džiaugiuosi. Išbandžiusi gerą priemonę aš noriu ją ir toliau įpirkti, o ne pamėginti, pasidžiaugti, o tada dūsauti, kad negaliu sau leist. 


Naudinga: Ieškokite kosmetikos pardavimo vietose, ar pvz., „Droge“. Šampūno kaina be akcijų yra apie 6.6 EUR už 350ml, kaukės – apie 8.70 EUR už 390ml. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

 

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

16Comments

Add yours
  1. 2
    Smoky

    Man reikia apsunkinti plaukus, tai išmėginsiu šampūną. Seniai nebeperku jokių Garnier ir pan., bet manau reikia periodiškai vis pasimėginti, nes, būna, gauni gerokai nustebti.

  2. 4
    Renolda

    Kazkada bandziau Fruktis, bet nelabai tiko, tai ilgai net nekreipiau demesio i ju produktus. Reikes patikrint, kas naujo. O del sausu sampunu – mano dukra juos labai megsta, ikalbejo. Bet man visai nepatiko – nejauciau, kad plaukai svarus, o priesingai, jautesi dar siurkstesni ir kazkokie apsinese. Bet galejo buti viskas ir smegenyse, o ne plaukuose.

  3. 5
    Salomėja

    Renolda, turite omenyje kietus šampūnus? Na, jie kaip ir skysti – skirtingi! Kažkada rašiau keturių palyginimą, tai tarp jų tikrai buvo tokių, kurie palieka ta apneštumo jausmą 🙂

  4. 6
    Renolda

    Salomeja, apzvalgoje minejai sausus sampunus, tai galvojau, kad kaip pas mus vadinami dry shampoo ir jie yra milteliu pavidale. Paziurejau dabar i kietus – tai dar viena naujiena man. Bet tur but liksiu senoviskai prie skystu putojanciu sasmpunu 🙂

  5. 7
    Salomėja

    Renolda, o taip, mano klaida, turėjau omenyje kietus, nors faktiškai jie irgi sausi 😀

  6. 8
    laura

    Nesuprantu, jeigu darote apzvalga, darykite ja gilesne, pasigilinkite.
    Kosmetikos sudetis rasoma mazejancia tvarka. Pirmieji ingredientai yra tie, kuriu yra daugiausia, tai kosmetikos pagrindas. Ir einama link to ingriediento, kurio yra maziausiai. Paprastai tai buna kvapikliai, ju gali buti lasas ar du visam buteliuke.
    Apie pirma ingriedienta-vandeni, nera ka kalbeti. O stai antras ingredientas, kurio turbut yra ne maziau nei 50% yra vezi sukelianti, stipriai plaukus ir oda zalojanti chemine medziaga. Tai yra pati pagrindine sampuno medziaga, kuri skirta stipriai nuriebalinti, issausinti plauka. Tai pigi, nenaturali, stipri chemine medziaga naudojama buitineje chemijoje, indu plovikliuose (eko ir geresnes kokybes, ji net ten nenaudojama). Like sampuno ingredientai nera labai esminiai, ju gali buti tik po 5%, bet nepatingekit issiversti. Tik taip galima nuspresti koks tas sampunas ir jei jum tinka tokia prasta sudetis, ji panaudoti praktiskai ir tik tada daryti atsiliepima. Bet visumoje, tai yra prastas gaminys. Kompanija, kuri ji gamina irgi yra viena is neetiska ir labiausiai tersianciu zeme kosmetikos kompaniju. Testuojanciu gaminius ant gyvunu.
    https://blog.publicgoods.com/sulfate-free-shampoo-take-better-care-of-your-hair-and-the-planet/

  7. 9
    Salomėja

    Laura, ačiū už komentarą. Viską ką išvardinote apie sudėtines dalis puikiai žinau. Kaip ir apie tam tikrų dalykų demonizavimą, šiaip jau. Kaip ir apie tai, kad svarbus ne tik sąrašas eilės tvarka, bet ingridenntų dermė. Šampūną naudojau praktiškai, su šiuo ingredientus plovimo priemones renkuosi sąmoningai :). Atsiliepime mano praktiniai įspūdžiai, kurių teorinė sudėtinės dalies analizė “ant popieriaus” neveikia. Jei plaukas neišsausintas aš jam neįrodysiu kitaip 🙂

  8. 10
    Virgilija

    Šiandien nusipirkau. Dar nebandžiau, tik pauosčiau. Kvepia labai labai. Manau man patiks 🙂 Ir šampūną, ir kaukę nusipirkau.

  9. 11
    Virgilija

    Pabandžiau. Labai patiko. Ir kaukė, ir šampūnas. Ne tik man, bet ir mano gaurams.

  10. 12
    Si

    Mano plaukai, ploni banguoti, bet labai sausi, tai man irgi labiausiai macadamia kauke patiko:)

  11. 13
    Miglė

    Nusipirkau šampūną ir kondicionierių, tai bent jau šampūnas neprilipo. Nesakyčiau, kad mano plaukai labai sausi, bet ir neriebūs. Paprastai išsiverčiu kokias tris dienas be plovimo. Su šiuo šampūnu jau antrą dieną plaukai kažkokie netokie… Tiesiog formą praranda, atrodo šaknys greičiau riebaluojasi, o galai baisiai sausi. Žodžiu, nelabai tiko. Nors kvapas man skanus. Apie kaukę nieko negaliu sakyti, gal ir būtų įdomu išbandyti.

  12. 14
    Salomėja

    Migle, gali būt 🙂 Man nėra priimtina kažkurios kūno dalies neplaut kelias dienas, tai koks šampūnas bebūtų aš galvą plaunu kas antrą dieną.

  13. 16
    Salomėja

    Kristina, niekas čia nėra net užsiminęs, kad šampūnas yra kartu su kauke viename.
    Visų antra, jūsų nuorodoje produktai taip pat ne nuo medžio nuskinti, o pagaminti cheminio proceso metu, todėl nustokit demonizuoti žodį chemija. Trečia sodium laureth sulfate, kurį matau pirmo patikrinto produkto sudėtyje, nėra geresnis už SLS, natrio hidroksidas – taip pat laikomas stipriai oda erzinančiu ir galimai toksišku. Ir taip, aš naudočiau tuos kietuosius šampūnus, nes tikiu, kad santykis parinktas kuo mažiausiai kenksmingas, bet tai, kad produktų pavadinime parašytas žodis „natūralus“ nepadaro jo saugiu ant medžio augančiu muiliuku 🙂

+ Leave a Comment