Grožio produktai: 2018 rugsėjo favoritai

Estimated read time 4 min read

Būna akimirkų, kuomet jaučiuosi neužtikrinta dėl to, kodėl rašiau mėnesio favoritus. Pagrindinis tikslas prisiminti. Kartais atrodo parašiau, pamiršau ir į trasą eina šimtai kitų produktų. Tačiau, nors aš ir puolu prie naujienų, bet kas mėnesį stengiuosi išsitraukti kažką senesnio, parotuoti, atrasti iš naujo. Tikiuosi ir jums būna kažkiek įdomu. Beje, noriu padėkoti visiems tiems, kurie parašo komentarus. Man labai malonu, kad tą darot savanoriškai, o ne todėl, kad dalyvauju kokiose nors komentarų mainų grupėse. Aš kiekvieną jūsų komentarą vertinu kaip palaikymą!

O favoritų šį kartą atrinkau visai nedaug. Žvaigždute pažymiu PR produktus, jei bus apžvalga, tai produkto pavadinimas ves į ją.

P2 Sunshine Finish Bronzing Powder”* – vasarą jau buvau įtraukusi šį produktą į favoritus, bet va, taip ir neaptariau atskiroje apžvalgoje. Man patinka, kad bronzeris, nors ir švytintis, bet nėra blizgaliukas, gražios spalvos, vidutinės pigmentacijos, lengvai sklaidosi. Kadangi rugsėjį dalyvavau keliuose renginiuose, tai va ir išsitraukiau, šiaip kasdien man jo nereikia, bet iš turimų tai mėgstamiausias.

“L’Oreal Cherry My Cheri” paletė* yra absoliutus mylimukas nuo pat pirmo karto. Gavau ir nepaleidžiu iš rankų. Man labai patinka spalvos. Anksčiau neturėjau “L’oreal” šešėlių, tad negaliu lyginti kokybės, bet šiai neturiu priekaištų. Pačioje paletėje spalvos kiek byra imamos puriu, pvz., sklaidymo šepetėliu, bet ant akių birėjimo nepastebėjau. Pigmentuota pakankamai, laikosi normaliai. Ta prasme, tai nustebimas ir atradimas. Gaila, kad ja neprekiaus stenduose (tik internetu) ir negalėsite pasitikrinti pigmentacijos ir gyvų spalvų, bet žinokit mano subjektyvia nuomone ji verta dėmesio. O mane, kaip sakiau, papirko ir spalvos. Jau seniai tokios ieškojau, bet vis būdavo arba per daug rožinės, arba per daug oranžinės.

“Maybelline” lūpų dažai “Color Sensational Matte”. Spalva “932 Clay Crush” – atrasta sena nauja. Turiu jį ilgokai ir kažkaip patraukė vėl spalva, o ir su ta palete dera. Matinis, kreminis, nesausina, labai ilgai nesilaiko, bet malonus naudoti ir gražiai atrodo.

“Dikson” pienelis garbanotiems plaukams “Argabeta” – kadangi turiu belekiek visokių produktų, kurių tikrai per gyvenimą nesunaudosiu ir prižadu, kad nepaisant to prisipirksiu dar, tai stengiuosi juos bent jau maksimaliai apnaudoti pasukdama ratu. Porą savaičių vienas, kokį mėnesį kitas. Rugsėjį išsitraukiau šį pienelį. Kol kas jis man patinka dar labiau nei tada, kai aptarinėjau apžvalgoje. Lengvai atskiria sruogas bet jų nenusvarina.

“Cosrx” veido priežiūros priemonė “BHA Blackhead Power Liquid”. Nusipirkau jau trečią kartą. Atvėsta orai, pradedu žaisti su rūgštimis. Šis skystis vienintelis kažkiek akivaizdžiai pagerina mano odos reljefą.

“Maybelline” BB kremas “Dream Matte BB”*. Visai neseniai aš jį aptariau, tai daug nėra ką kartoti. Naudojau dažniausiai iš visų turimų alternatyvų ir jau baigiu.

“L’occitane” taukmedžio sviesto rankų kremas. Favoritas nes mažiukas 🙂 Kažkaip atėjo rankų kremų sezonas, tai labai patogu įsimesti, kad ir į kišenę. O ir šiaip neblogas kremas.

“P2” antakių gelis*. Vėl lenda į mėnesio top. Vis dar nesibaigė, vis dar kiekvieną dieną naudoju. Tai kažkaip ir vėl rodau, nors jau visi žino, kad man patiko :).

Va ir visi pačiausi. Jei reiktų išrinkti įrašo karalių, tai būtų “L’oreal” paletė. O ką jūs naujo, seno, vėl atrasto ar įdomaus išbandėt ir mėgot?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.  

4Comments

Add yours
 1. 1
  Vasarė

  Tas Maybelline lūpdažis tai mano favoritas jau nežinia kiek mėnesių, turbūt jau pusę išdažiau. 🙂 O pati prisipirkau KIKO kosmetikos, tai žaidžiu su ja, ypatingai su šešėliais, nes tikrai puikūs. Bus kada nors apžvalga. 😀

 2. 3
  Ingrida

  Ar aš visad sugebu praleisti, ar tikrai daugiau nerašai mėnesio mėgstamiausių, kuriuose daliniesi ir įdomiausiais skaitytais blogais/straipsniais? Esu ne viena blogą atradusi būtent taip:)

 3. 4
  Salomėja

  Nerašau. Į naujienlaiškius kartais tai įtraukiu, tik pastaruoju metu nebuvo laiko jų daryti, bet planuoju atnaujinti jau nuo kito mėnesio. O šiaip aš skaitau tuos pačius blogus, kadangi užsilenkė geriblogai.lt tai realiai nelabai ką naujo randu. O tie mano mėgstamiausi labai jau retai berašo, viskas dabar vyksta instagramuose.

+ Leave a Comment