Pastaruoju metu užklupusios problemos dar toli gražu neišsisprendė (gal kažkas gali rekomenduoti servisą su geru autoelektriku?), bet gyvenimas nesustoja. Vakar su vyru kaip tik kalbėjom, kad na, bėda erzinanti, bet negali viskas suktis aplink ją. Sugriuvo būsimi atostogų planai, bet gi galime sugalvoti planą C, D ar jei reikia ir Z. Tai vat ir gyvenu toliau. Sukuosi savo darbeliuose, planuoju ir generuoju idėjas.

Nesu iš tų žmonių, kurie slepia savo planus, tai paminėsiu, kad vis galvoju įnešti pokyčių ir į šį blogą. Jei atvirai, tai kaip ir daugelis blogerių, norėčiau, kad kažkada šis tinklaraštis taptų mano darbu. Nes man labiausiai gyvenime patinka rašyti. Darbu, gal ne visai tradiciniu keliu, bet atrandant įdomių projektų, vystant savo prekinį ženklą ar pan. Man atrodo, kad garsiai norint galima greičiau prisišaukti puikių idėjų, nei tylint. Mintys kitiems metams, tikrai ne vasarai. Bet lengvų pokyčių planuoju jau greitai. Pradžia bus reguliarūs, bet ne per dažni įrašai apie knygas. Papasakodavau  mėnesio apžvalgoje ką skaičiau, tačiau dabar ketinu tai iškelti į kiek platesnį mėnesinį įrašą (mano knygų blogui įtakos tas neturės). Taip pat noriu dažniau apžvelgti įvairius daiktus, nebūtinai susijusius su grožiu, bet šiandien visgi bus liečiama ši sritis, nes kalbėsiu apie makiažo šepetėlius.

Man atrodo, kad jų nebūna per daug. Nors aš naudoju vos kelis mėgiamiausius, reguliariai juos plaunu, vistiek ištinka situacijos, kai prireikia dar vieno. Nes anas nespėjo išdžiūti, arba tiesiog nesinori naudoti. Ir aš turiu puikų Sigma rinkinuką akims. Kai jau turiu etaloną, tai nesunku kitus šepetėlius lyginti ir spręsti – geras ar ne. Veidui pas mane dominuoja “Real Techniques”. Taip pat turiu pavienių šepetėlių iš NYX, “Uoga Uoga”, “Eco Tools” ir kiniškų. Tik jie tokie visai bevardžiai, iš įvairiausių rinkinių, pavieniai praėję laiko patikrą. Ir vis maža, ir vis nesinori permokėti, nors “Sigma” ir įrodo, kad investuoti verta, bet juos gi jau turiu.

Ir kai “Gearbest.com” parduotuvės atstovai pasakė, kad norėtų man atsiųsti kosmetikos dėžutę, aš užsiprašiau šios mėlynos, bet kaip skaitėte apžvalgoje, į nuomonę neatsižvelgė. Prie dėžutės aš paprašiau man atsiųsti ir šepetėlius, na ką ten sakiau, aš su tuščia veiksiu. Ir šiandien kalbame apie 15 vnt JAF rinkinį.

Dėklas, kuriame jie atkeliavo, nėra pats dailiausias pasaulyje, bet na… veikia :).

Patys šepetukai paliko tikrai teigiamą pirmą įspūdį. Gražūs, plaukeliai nebyra, nesmirda. Pirmoje nuotraukoje matote visus skirtus akims ir lūpoms.

Na, o čia tie, kurie veidui:

Aš pati sau pasilikau ir naudoju pudros šepetėlį.

Nėra labai didelis, mano pagrindinis iš “Eco tools” patinka labiau, bet kaip pakaitinis, tai tikrai puikus. Šereliai minkšti (visi yra sitnetiniai). Kontūravimo šepetėlis irgi pusė velnio, o štai su vėduokliniu tai nemoku elgtis, man jis tik graži dekoracija nuotraukoms. Ploviau pudrinį daug kartų, jokių priekaištų neturiu.

Mažieji šepetėliai man nėra visi reikalingi, tačiau aš išsirinkau mėgstamus:

Šis gana unikalus, nes tikrai ne kiekviename rinkinyje rasime. Labai praverčia skirstyti kreminius, greit džiūvančius šešėlius, kaip antai “Artdeco”.

Čia vienas iš labiausiai patinkančių antakių teptukų. Man jis daug geresnis už turimą iš “Real Techniques”. Tiesiog mažesnis, kietesnis, tikslesnis.

Na ir trijulė šešėliams. Pirmasis yra smulkesnis, man juo patogu padažyti po apatinėmis blakstienomis ir akies kamputį, o kitus du naudoju sklaidymui ir priekaištų neturiu. Nors forma akivaizdžiai skiriasi, bet aš naudojime skirtumo nematau :D.

Tad ar verta pirkti pigius šepetėlius iš Kinijos? Priklauso nuo jūsų poreikių. Manau, jei neturite jokių gerų šepetėlių, tai geriau pataupykite ir investuokite į keletą tikrai kokybiškų. Ne visi jie yra itin brangūs, daug gerai vertinamų kompanijų parduoda ir biudžetinius variantus. Turėsite atskaitos tašką, žinosite kokie makiažai gaunasi su jais ir pagal tai galėsite vertinti visus kitus. Na bent jau man tokia praktika pasiteisino, nes seniau turėjau kažkokį kinišką, niekam tikusį rinkinuką ir įsivaizdavau, kad jis visai geras, kol turėdama su kuo lyginti supratau, kad vokus kankinau, anie tikrai nebuvo švelnūs. Tačiau kai jau žinote ko norite, tai pasipildyti kolekciją galima ir pigesnėmis alternatyvomis. Internete daug nebrangių šepetėlių apžvalgų. Jas skaitydama aš nebijojau rinktis JAF, nes jau seniai girdėjau neblogų atsiliepimų. Ne visi įrankiai panaudojami, tačiau, net jei rinkinyje jums patiks 2-3 šepetėliai, tai jau išlošite kainos prasme.


Naudinga: Šepetėlius įsigyti galite Gearbest.com. Kaina – 10.85 EUR. Perkant tik šepetėlius siuntimas nemokamas.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).