Dažnokai jums pasakoju, apie savo patirtis su grožio priemonėmis. Patęsiu tradiciją ir aptarsiu savo santykius su makiažo šepetėliais. Gali būti, kad jus prajuokinsiu, bet tarkime, kad jei aš dažausi jau apie 20+ metų, tai apie 15 iš jų, naudodavau tik pridėtinius šepetėlius ar pudrų kempinėles. Na, būdavo išimčių, per kažkurias Kalėdas iš tetos buvau gavusi Avon ar Oriflame nedidelį šepetukų rinkinį, bet jų kokybė buvo lygiai tokia pat, kokia būna prie tų pridėtinių (pridėtiniais aš vadinu šepetėlius, kurie jau būna šešėlių ar kitos kosmetikos pakuotėse).

Pirmą “tikrą” šepetėlių rinkinį aš nusipirkau atradusi Iherb.com parduotuvę. Prieš 5-6 metus. Tai buvo “Eco tools” gaminiai, dalį jų tebeturiu ir šiandien. Po to sekė kiniškos pasiūlos atradinėjimai. Ir vėl gi, dalį tų šepetukų tebeturiu ir sėkmingai naudoju. Kaip taisyklė iš 10-ties šepetukų rinkinio, bent 2-3 prilipdavo ir pateisindavo viltis.

Galiausiai, su visu pasauliu, pasinešiau į “Real Techniques” madą ir jų įrankiai sudaro dažniausiai mano naudojamų veido šepetėlių branduolį. O štai akims, lyg šiol, vis tiek kiniški tebuvo ir aš nusprendžiau imti ir išmėginti kažką tokio gerai vertinamo.

Kažkada sakiau, kad negaliu blogindama teigti, kad vienas ar kitas daiktas nevertas pinigų, pvz., nepirkite brangios kaukės, jei pigios sudėtis ta pati, kol aš nesu išbandžiusi tų brangių priemonių. Todėl, pvz., dabar galiu sakyti, kad “Urban Decay” šešėliai joks stebuklas, būna geresnių ir pigesnių. O ką sakysiu apie “Sigma” akių šepetėlius?

Pasiruošusi investuoti į “Sigmą” aš dar mėčiausi. Norėjau rinkinio, bet ar universalesno, pvz., “Best of Sigma”, ar skirto tik akims? Galiausiai apsistojau ties “Extreme Color Payoff Kit”, kuris siūlė 6 akims skirtus šepetėlius.

“Extreme Color Payoff Kit” sudaro (visus šepetėlius galima nusipirkti ir po vieną):

  • E20S – Short Shader
  • E30S – Pencil
  • E44 – Firm Blender
  • E57 – Firm Shader
  • E58 – Cream Color
  • E59 – Wide Shader

Šepetėliai juodi, su sidabrinės spalvos metalinėmis dalimis. Atrodo tvirti ir kokybiški, nė kiek neprimena lengvų kiniškų medinukų.

E20S Short Shader Brush

Sintetinių šerelių šepetukas skirtas smulkesniems makiažo viražams. Šiaip jis mano mėgstamiausias iš viso rinkinio. Būtent juo aš tamsiais šešėliais braukiu ten, kur turėtų būti pravedimas.

E30S Pencil

Šis sintetinis šepetėlis dar labiau pritaikytas preciziniam piešimui, o aš dažniausiai juo užpildau antakių tarpelius šešėliais.

E44 Firm Blender Brush

Sklaidymo šepetėlis. Puikus! Dirba kaip bitutė :).

E57 Firm Shader Brush

Tai tiesiog toks paprasčiausias šepetukas šešėliams užnešti. Puikiai pagriebia ir perneša priemonę ant vokų.

E59 Wide Shader Brush

Platesnis – visam vokui dengti. Mano mėgstamas, nes tiesiog patogus.

E58 Cream Color Brush

Kreminių šešėlių įrankis, kuriuo aš paprastai dengiu akių makiažo bazę. Vienintelis, be kurio lengvai išsiversčiau.

Šepetėlius naudoju jau visą mėnesį ir neatsidžiaugiu. Kokybiški, lengvai išsiplauna, nesišeria ir pavyksta pasidažyti taip kaip noriu.

Aš nesu profesionalė, tad nežinau, ko tuose šepetėliuose ieškoti, tačiau mano mėgėjiškus lūkesčius tikrai viršijo, visi turėti kiniški šepetėliai rūko kamputyje.

Ar tikrai verta mokėti tokius pinigus? Atvirai jums pasakysiu – nežinau, nes dar neišbandžiau vidutinės kategorijos šepetėlių. Na, kad ir tų pačių “Real Techniques” akims. O kur dar visokie morfiai ir zoelos! Tik dėl vieno esu tikra – šis rinkinys man labai patinka ir nė kiek nesigailiu jį įsigijusi, mielai papildyčiau kolekciją ir veido šepetėliais.

Įvertinimas:

Naudinga: mano rinkinys yra iš Topbeauty.lt ir kainavo 65.99 EUR. Šepetėlius dar galite atsisiųsti iš Lookfantastic.com ir BeautyBay.com.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.