Kosmetikos dėžutė iš Gearbest.com, arba rožinės spalvos prakeiksmas

Estimated read time 3 min read

Ar mano įrašo pavadinimas skamba keistokai? Pastaruoju metu į namus plaukia daug kiniškų daiktų. Pora yra bendradarbiavimo pasekmė, bet dar kokius 8 užsakymus padariau kinų universalinėje :). T.y. gerai žinomame Ali :). Keista, bet nė vienas daiktas nenuvylė, nors dar ne visko sulaukiau. Tarp pirkinių yra ir plakatas, ir keletas dekoracijų blogo nuotraukoms, ir silikoninė širdelė šepetėliams plauti ir šopaholikės užrašuose jau rodytas rankinukas. Manau mano sėkmingų pirkinių sėkmė yra ta, kad aš nusiteikusi nelįsti į drabužių skiltį, o kitose srityse priemonės daug kokybiškesnės.

Rožinis lagaminėlis kosmetikai atkeliavo iš mano jau minėtos Gearbest.com parduotuvės. Ši parduotuvė yra mano plaukų kirpimo mašinėlės bei aktyvumo apyrankės gimtinė. Abu produktai sėkmingai veikia. Taip pat ir tokia pati apyrankė, kurią vėliau pirkau vyrui.

Taigi – lagaminėlis. Čia pasakysiu apie tą rožinės spalvos prakeiksmą. Jau visi pakrykštavo, kad mano blogas rožinis, ar ne? Tai buvo netikėta daugeliui, įskaitant ir mane. Bet viena yra rožinis blogas, o kas kita – rožiniai daiktai. Tai viena nemėgstamiausių mano spalvų. Bet pastaruoju metu mane persekioja. Aš prašiau žydro lagaminėlio. Jis net ir kainuoja pigiau. O bet tačiau… Atkeliavo rožinis. Dar daugiau tos spalvos… Vakar žiūrėdama automobilių skelbimus pakibau ant… rožinio. Ir ne, aš nevairuoju :), bet vyras sakė, kad neiškrenta jam dabar tas rožinis iš galvos :). Prakeiksmas, ne kitaip!

O lagaiminas-dėžutė, nepaisant rožinės spalvos yra fainas!

Tiesios siūlės? Sidabrinės spalvos detalės? Taip!

Lyg rožinės būtų maža, tekšt per veidelį dar leopardiniu vidumi 🙂

Dėžutė nėra labai didelė – 20.00 x 15.00 x 8.00 cm, tačiau atrodo talpi. Atkeliavusi nesmirdėjo… Ko tik netenka prisisiųsti, jei pirmas komentaras toks – nesmirda 😀 😀 :D. Pasiūta kokybiškai, siūlės tiesios, užtrauktukas sueina tiesiai, detalės nėra auksinės (woohoo!), jokiu stikliukų, blizgaliukų, deimančiukų. Žodžiu, gaila, kad ne mėlynas, bet padorus, tvirtas ir patogus produktas.

Viduje dar yra nedidukas veidrodėlis, kurį galima išimti.

JAF šepetėliai, beje, ne pirmi pas mane su šiuo vardu, taip pat atkeliavo iš tos pačios parduotuvės, bet apie juos bus atskiras atsiliepimas.

Tai va, jei ieškote tvirtos, bet nelabai didelės dėžutės, kurioje nesusitraiškys jūsų kosmetika, tai tikrai galite atkreipti į ją dėmesį… Už kokybę garantuoju, o dėl grožio, tai čia skonio reikalas… Ji rožinė, tai matyt transformuosis į dovaną :). Nort FB konkurso? Tikrai nykščius kelčiau aukštai, jei būtų galima rinktis iš raudonos, sidabrinės, juodos spalvos, o pamušalas būtų vienspalvis ar margintas kaip nors dailiau.


Naudinga:  Dėžutė kainuoja 10.82$. Įsigyti galite Gearbest.com. Neregistruotas siuntimas nekainuoja (jei perkat tik šį produktą), registruotas – 0.09ct, per DHL kurjerius – 13.17 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

9Comments

Add yours
 1. 1
  Neringa

  Manau teks susitaikyt su lemtim ir suprasti, kad rožinė – pati geriausia spalva 😉 Po violetinės 🙂 O lagaminėlis atrodo labai neblogas!

 2. 2
  Salomėja

  Neįsivaizduoju, kaip tai įmanoma. Blogesnė spalva yra tik balta. Kiekviena spalva gali būti graži tinkamai panaudota, bet kosmetikos dėžutė? Rožinė? Čia taip pat creepy, rožiniai rūbeliai mergaitėms, o žydri berniukams 🙂

 3. 3
  Neringa

  Man tai kaip tik atrodo logiška: rožinė+leopardo kailis, tokia moteriška klišė 😉

 4. 4
  Salomėja

  Klišė, bet ta blogąja – tuštučių-bukučių prasme. O kiek iš mūsų nori šaukte šauktti – žėk, aš bukutė!? Jei dar auksiniai užtrauktukai būtų, tai visai būtų stoties stiliukas. Bet šiaip man ši dėžutė net ir rožinė būtų faina, mat kaip sakiau, kiekviena spalva gali būti graži, jei ne tas derinys su pamušalu. Jei jau norėjo moteriško, tai galėjo kažkokių augalų motyvais pažaist… Kaip gražu būtų ta rožinė išorė ir pvz, juodai baltai dryžuotas vidus… Ar juodai baltai languotas, ar su kokiu “marimeko” stiliaus geometriniu dizainu… Na, bet kinai ne dizaineriai. Čia svarbiau, kad kokybiškai padarė.

 5. 7
  Alma

  Salomėja rožinės spalvos automobilyje? Baisu net įsivaizduot 😀 Dėžutė/kosmetinė man asmeniškai per daug fyfiška. O off topic apie vaikiškus drabužėlius, tai galiu tik mamiškai paburbėti, kad pakankamai sudėtinga aprengti mažylį ne “klišinėm” spalvom.

 6. 8
  Salomėja

  Aš kaip ne mama, tai durnai paklausiu, o kuo tie vaikai iki kokių na bent 4 metų skiriasi? Turbūt mažai kuo, tai mergaitei puikiai tiktų žydras berniuko megztinis, o berniukui rožinės treninginės kelnės… Bet man vieną kartą sakė tokia mamulė, kad gi taip niekas neatskirs berniuko nuo mergaitės 😀 😀 :D. Bet problemą suprantu, esu iš normalių tėvų girdėjus skundus, kad nėra kuo mergaites rengt, visur tik rožinės nesąmonės.
  O kas liečia automobilį, tai mašina yra mašina :). Mūsų šeimoje šiam daiktui absoliučiai nulis dėmesio ir emocijų skiriama :). Tačiau jei reiktų rinktis tarp šaldytuvo (taip vadiname baltus automobilius) ir rožinės, tai manau rožinė nugalėtų.

 7. 9
  Alma

  Neįdomu man, kad kokia bobulė neatskirs vaiko lyties 😀 Tiesiog rengiu, kas man gražu, rožinės treninginės kelnės negražu nei mergaitei nei berniukui 😀 Apskritai esu didelė rožinės spalvos nemylėtoja, neturiu tokios spalvos jokio drabužio, matyt vien dėl tos priežasties auginame ponaitį 😀 Dėl automobilio supratau, pas jus dviratės riaumoklės karaliauja 😉

+ Leave a Comment