Ar mano įrašo pavadinimas skamba keistokai? Pastaruoju metu į namus plaukia daug kiniškų daiktų. Pora yra bendradarbiavimo pasekmė, bet dar kokius 8 užsakymus padariau kinų universalinėje :). T.y. gerai žinomame Ali :). Keista, bet nė vienas daiktas nenuvylė, nors dar ne visko sulaukiau. Tarp pirkinių yra ir plakatas, ir keletas dekoracijų blogo nuotraukoms, ir silikoninė širdelė šepetėliams plauti ir šopaholikės užrašuose jau rodytas rankinukas. Manau mano sėkmingų pirkinių sėkmė yra ta, kad aš nusiteikusi nelįsti į drabužių skiltį, o kitose srityse priemonės daug kokybiškesnės.

Rožinis lagaminėlis kosmetikai atkeliavo iš mano jau minėtos Gearbest.com parduotuvės. Ši parduotuvė yra mano plaukų kirpimo mašinėlės bei aktyvumo apyrankės gimtinė. Abu produktai sėkmingai veikia. Taip pat ir tokia pati apyrankė, kurią vėliau pirkau vyrui.

Taigi – lagaminėlis. Čia pasakysiu apie tą rožinės spalvos prakeiksmą. Jau visi pakrykštavo, kad mano blogas rožinis, ar ne? Tai buvo netikėta daugeliui, įskaitant ir mane. Bet viena yra rožinis blogas, o kas kita – rožiniai daiktai. Tai viena nemėgstamiausių mano spalvų. Bet pastaruoju metu mane persekioja. Aš prašiau žydro lagaminėlio. Jis net ir kainuoja pigiau. O bet tačiau… Atkeliavo rožinis. Dar daugiau tos spalvos… Vakar žiūrėdama automobilių skelbimus pakibau ant… rožinio. Ir ne, aš nevairuoju :), bet vyras sakė, kad neiškrenta jam dabar tas rožinis iš galvos :). Prakeiksmas, ne kitaip!

O lagaiminas-dėžutė, nepaisant rožinės spalvos yra fainas!

Tiesios siūlės? Sidabrinės spalvos detalės? Taip!

Lyg rožinės būtų maža, tekšt per veidelį dar leopardiniu vidumi 🙂

Dėžutė nėra labai didelė – 20.00 x 15.00 x 8.00 cm, tačiau atrodo talpi. Atkeliavusi nesmirdėjo… Ko tik netenka prisisiųsti, jei pirmas komentaras toks – nesmirda 😀 😀 :D. Pasiūta kokybiškai, siūlės tiesios, užtrauktukas sueina tiesiai, detalės nėra auksinės (woohoo!), jokiu stikliukų, blizgaliukų, deimančiukų. Žodžiu, gaila, kad ne mėlynas, bet padorus, tvirtas ir patogus produktas.

Viduje dar yra nedidukas veidrodėlis, kurį galima išimti.

JAF šepetėliai, beje, ne pirmi pas mane su šiuo vardu, taip pat atkeliavo iš tos pačios parduotuvės, bet apie juos bus atskiras atsiliepimas.

Tai va, jei ieškote tvirtos, bet nelabai didelės dėžutės, kurioje nesusitraiškys jūsų kosmetika, tai tikrai galite atkreipti į ją dėmesį… Už kokybę garantuoju, o dėl grožio, tai čia skonio reikalas… Ji rožinė, tai matyt transformuosis į dovaną :). Nort FB konkurso? Tikrai nykščius kelčiau aukštai, jei būtų galima rinktis iš raudonos, sidabrinės, juodos spalvos, o pamušalas būtų vienspalvis ar margintas kaip nors dailiau.


Naudinga:  Dėžutė kainuoja 10.82$. Įsigyti galite Gearbest.com. Neregistruotas siuntimas nekainuoja (jei perkat tik šį produktą), registruotas – 0.09ct, per DHL kurjerius – 13.17 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).