Apžvalga: ilgai išliekantys kreminiai akių šešėliai “Artdeco”. 68 – palm tree

Estimated read time 2 min read

Pagaliau žinau tikslią atostogų datą, tad telieka tik sugalvoti kur ir kokiu būdu keliausime. Jūs jau mane pažįstate, nuskristi ir tupinėti aplink kokį viešbutį ne tas stilius. Man atostogos yra kelionė :), o kas keliauja viešbutyje? Tai va, reiks sugalvoti. Ir jei netyčia tai bus ne varginančio keliavimo būdo atvejis, o kažkas su ilgesniais sustojimais mieste, tai reiks šiek tiek ir pasigražint, ane? O pastaruoju metu supratau, kad į keliones labai patogu imti pieštukus, kurių paprastai kitais atvejais nenaudoju. Beveik.

“Artdeco” pieštuko pavidalo šešėliai kelionėms turėtų būti tobuli, jei tik spalva, žinoma, jums patinka. Aš turiu labai įdomią – melsvai žalsvą, žalsvai melsvą, jūrinę? Net nežinau kaip nusakyti.

Ir dar žėri metališkai.

Produktas pristatomas kaip intensyviai pigmentuotas, nesubėgantis į raukšles, išliekantis iki 10 valandų.

Aš tikrai galiu pritarti, kad išlieka ir nesubėga. Priemonė gana minšta, tikrai tepasi sodriai, nereikia brūžinti per voką. Tačiau, vienas iš minusų, ji gana greitai stingsta ir džiūva, tad jei norėsite greitai išsklaidyti, tai pasistenkite paskubėti. Žinoma, pieštuką galima naudoti ir kaip pravedimą, tada džiuvimas tik privalumas. Nes kai jau sudžiūna, tai nejuda iki pat tol, kol ateina laikas nuvalyti. Neapsitrina, nepalieka antspaudų, ir šiaip nelengvai nusivalo. Žodžiu, frazė “ilgai išliekantis” čia reiškia “ilgai išliekantis”.

Beje, man buvo smagus atradimas, kad šis, nors ir išsukamas, pieštukas, kitame gale turi dar ir mažulytį drožtuką:

Čia jei reikia precizikos, labai praverčia. Aš  pati priemonę naudoju ne kaip pieštuką, o kaip šešėlius – sklaidau per voką, tad nėra labai aktualus tas drožtukas, bet vistiek miela :).

Šiuo metu “Douglas” taiko 50% nuolaida, tad jei ieškote tikrai patvaraus akių produkto, tai nedelskite!


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Douglas”. Pieštuko reguliari kaina yra 11.99 EUR, tačiau šiuo metu galima įsigyti už 6.

Daugiau apžvalgų apie “Artdeco” kosmetiką.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment