Aš žinau, kad yra žmonių, kurie turi vieną, na daugų daugiausiai du lūpų balzamus. Ir iš tiesų tiek pakanka. Tačiau aš esu iš tų, kurie turi šimtą ir dar maža. Apsidairykime. Ant darbo stalo guli “Lierac”, kurį tepu dienos eigoje. Šalia dar mėtosi ir violetinis “Oh Yeahh!”, tiems atvejams kai noriu kažko kito. Visose rankinėse yra prikaišiota “Sierra Bees” mažylių. Vonioje laikau “Kiehl’s” iš advento kalendoriaus. Juo patepu lūpas darydama makiažą, o po to nuvalau, jei ketinu teptis matinius dažus. Prie lovos guli labai senas EOS. Gal jis jau iš galiojimo išėjęs, bet nepakitęs, tai nesuku galvos ir man smalsu per kiek laiko jį įmanoma sunaudoti. Nes tepu prieš miegą, kiekvieną vakarą jau ne pirmus metus :). Aš negaliu miegoti, jei lūpos sausos. Automobilio durelėse gyvena “Fitokosmetik” skardinėlė.

Na, o palto kišenėje tupi du šio teksto herojai: šaldantis “Burt’s Bees” ir raudonas “Oh Yeahh!”. Jei paltą keičiu striuke, tai šiuos lūpų balzamus persidedu.

Kuo gi man jie patinka? Pradėkime nuo bitučių.

Lūpų balzamai | Grožio blogas

“Burt’s Bees” radau mainų dėžutėje, kuomet darėme swapą su Gėlėta Kosmetine. Jau nuo pat pradžių jis man patiko, nes šaldo. O aš turiu silpnybę lūpų produktams, kurie kažką daro be drėkinimo, tai yra arba šaldo, arba kaitina :). Priemonė visiškai natūrali ir labai populiari užsienyje.

Sudėtis: ricinus communis (castor) seed oil, olus (vegetable oil, huile végétale), lanolin, cera alba (beeswax, cire d’abeille), mentha piperita (peppermint) oil, theobroma cacao (cocoa) seed butter, glyceryl behenate, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, tocopherol, zea mays (corn) starch, aqua (water, eau), canola oil (huile de colza), glycine soja (soybean) oil, limonene, linalool

Galiu pasakyti, kad jis labai gerai drėkina, vėsina lūpas, apsaugo jas lauke ir ilgai laikosi. Neturiu nė vieno priekaišto, kad ir kaip sukau galvą. Na nebent tai, kad nėra jų Lietuvoje pirkti (vienintelėje rastoje el. pardutuvėje išparduoti).

Kitas įrašo veikėjas – raudonas “Oh Yeahh!”.

Lūpų balzamai | Grožio blogas

Violetinį jo brolį jau esu aprašiusi. Anas man kiek mažiau patinka dėl spalvos. Na ir šių balzamų sudėtis man kiek mažiau simpatiška.

Kuo gi patiko raudonasis? Suteikiamu atspalviu. Žinau, kad daugelis žmonių nemėgsta tokių produktų ir jei jau reikia spalvos, tai renkasi lūpų dažus. Tačiau aš mėgstu no makeup makeup, dažnai pritingiu dažytis lūpas. O natūrali spalva labai blanki. Amžius jau, žinote, veikia ne mano naudai. Todėl vos vos parausvinti be pastangų, kai net nereikia veidrodžio, man labai patinka.

Benefit Benetint | Grožio blogas
Nuotraukoje balzamas užteptas ant “Benefit Tint”, tad atrodo vos vos ryškiau, nei naudojamas vienas.

Kodėl man reikia abiejų produktų? Nes “Oh Yeahh!” nepasižymi tokiomis stipriomis drėkinimo savybėmis, kaip “Burt’s Bees”. Laikosi jis trumpiau. Todėl mėgstu truputį pamiksuoti. Lengvai vieną lupą perbraukiu bitėmis, išskistau tą nedidelį kieki per abi ir tada užsitepu raudoną balzamą. Beje, jį užtepu ir tais atvejais, kai išeinu pasidažiusi matiniais dažais ir dienos bėgyje šie man gerokai nusitrina. Spalvotas balzamas atgaivina vaizdą.

Štai tokie mano mylimiausi šiuo metu. Parodžiau “Instagram” ir viena kompanija pažadėjo “permušti” favoritus natūralesniais, kvapnesniais, skanesniais produktais. Skamba kaip iššūkis, tai pažiūrėsime :).

O ką jūsų lūpos myli šią žiemą?


Įvertinimas:

Naudinga: “Burt’s Bees” įsigyti galite Lookfantastic.com (4.95 EUR) ir Feelunique.com (4.78 EUR). “Oh Yeahh!” ieškokite Inbeauty.lt (12.90 EUR), Grožiodraugas.lt (13.90 EUR), Assorti.lt (12.90 EUR) ir kt.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!