Aš tai nesuprantu kaip taip nutinka, kad pasimeta visi lūpų balzamai kai reikia, o kai nereikia – randi susispietusius kokios retai nešiojamos rankinės kišenėje. Neįsivaizduojate kiek kartų aš pirkau balzamą tik todėl, kad jo reikia čia ir dabar, o kišenės tuščios.

“Fitokosmetik” gamintojas jau turi vietą mano mėgstamų produktų lentynoje. Neišvaizdžios tos pakuotės, dizainas apskritai kartais baisesnis už baisų, bet visgi čia viena iš kompanijų, kuriai labai tinka pasakymas “pigi, bet neprasta”.

Lūpų balzamą pirkau specialiai mašinos daiktadėžėje laikyti ir iš kelių rūšių pasirinkau tą, kuris atrodė neutraliausiai – su alaviju ir avokadu.

Aprašymas:

Apsaugo lūpas nuo išsausėjimo iki 8 valandų. Giliai drėkina, prižiūri ir puoselėja lūpas. Sudėtis papildyta natūraliomis alavijo sultimis ir organiniu avokado aliejumi. Intensyviai drėkina ir apsaugo lūpas nuo išsausėjimo, mažų įtrūkimų ir šerpetojimo. Suteikia lūpoms glotnumo ir elastingumo. Balzamas papildytas eteriniu aliejų deriniu, kuris saugo lūpas nuo peršalimo. Pasižymi stipriu atkuriamuoju poveikiu. Naudojimas. Tepti nedideliu balzamo kiekiu švarias ir sausas lūpas. Naudoti 2 – 3 kartus per dieną arba pagal poreikį.

Sudėtis:  Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Rosa Canina Fruit Oi, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Camellia Sinensis Extracct, Citrus Bergamia Oil, Parfum, CI 74260.

Mano akimis žiūrint sudėtis gana konkurencinga brangesniems produktams ir tikrai, nepaisant kvapų, nebloga.

Balzamas supakuotas į nedidukę metalinę tabletę:

Pats – švelniai meslvos spalvos ir gaivaus kvapo.

Na, trumpai tariant, lūpas labai gerai minkština, drėkina, poveikis ilgalaikis. Vieni privalumai. Aš kartais jį dar naudoju ir nagų odelėms suminkštinti.

Na tiesiog, tai gal būt trumpiausia apžvalga, bet neturiu ką daugiau pridurti ir rekomenduoju.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Elevitoje ir Eurokos. 10g kainuoja apie 1 EUR. Yra įvairių rūšių.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.