Truputį blogeriškai pasidžiaugsiu ir pabėdavosiu: kiek kosmetinių daikčiukų esu prisipirkusi ar gavusi dovanų (juk dalyvauju mainuose, išlupu kalendorius, o ir šiaip Kalėdų seneliai ateina anksčiau), bet viskas guli ir vilioja. Pabandyk mane, šaukia nulupama kaukė. Ir mane, rėkia kompaktinė pudra.

<Čia buvo pasidžiaugimas, dabar bus pabėdavojimas :)>.

O aš gi noriu viską nufotografuoti. Tamsa visai neįkvepia, o ir šiaip labiau norisi paskaityti ar atvirukus užrašyti. Žinau, kad problemų pati prisigalvoju, bet jau pripratau prie tokios tvarkos – pirma gražiai nufotografuoti, tada naudoti. Nuotraukos padeda ir atsekti, kada pradėjau produktą, nes užtenka tik į datą pažiūrėti.

Gal ryt bus šviesesnė ir kūrybiškesnė diena? O kol kas papasakosiu apie produktą iš jau seniau turimų. Tai “Lierac” putlinamasis lūpų balzamas, o ir nereikalauja itin ilgų bandymų.

 

Rausvos spalvos balzamas tikrai nėra labai draugiškas piniginei, tačiau jis man šimtą kartų labiau patinka, nei paskutinį kartą naudota panaši alternatyva iš “Catrice”.

Trumpas aprašymas toks:

Dėl tirpstančios konsistencijos, ši priemonė pagražina natūralią lūpų spalvą, suteikdama tik jums būdingą rausvą lūpų atspalvį. Lūpos bus sudrėkintos, pamaitintos ir apsaugotos.

Storo pieštuko formos priemonė beveik neturi kvapo. Ja labai lengva naudotis. Kas svarbiausia, šis produktas nepalieka nemalonaus rausvai balkšvos spalvos šydo ant lūpų. Tiesiog skaidrus, bet rausva spalva suteikia šiokio tokio lengvo vizualaus putlumo. Labai lengvo, visi mėtiniai/pipiriniai produktai gal efektyvesni, bet ir mažiau malonūs.

Malonus drėkinimo efektas jaučiamas ilgai, man šiuo pieštuku pasitepti gerokai maloniau nei advento kalendoriuje rastu, daugelio giriamu, “Kiehl’s” lūpų balzamu.

Ką dar galima pasakyti apie tokį produktą? Lūpų balzamus turbūt paprasčiausia įvertinti. Patinka arba ne :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse (“Benu”, “Eurovaistinė”). Kaina  – apie 17 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).