Gal jums truputį papildomo džiaugsmo? Laimingų lūpų balzamas “Oh Yeahh!”

Estimated read time 3 min read

Šią dieną pradedu džiaugsmingai, nes pagaliau turiu naują telefoną. Tiesiog senasis jau vedė iš proto ir kiekvieną dieną vos vos išvengdavo smūgio į sieną. Ok, perdedu, nesu smurtinga :D. Naujokas visur gi giriamas už gerą kamerą. Pamatysim, pamatysim. Šiaip, vienu metu labai rimtai galvojau apie “iPhone”. Tačiau užteko maždaug 4 minutes paturėti septintuką rankose, kad suprasčiau – viskas su juo gerai, bet aš nesu obuoliukininkė. Ir gerai, nes ir taip jau gan smarkiai pigesniam aparatui išleidau visas santaupas. Liūdesiukas :), bet gal laimės suteiks balzamas “Oh Yeahh!”? Bėda ta, kad liūdi piniginė, o ne aš, o šioji balzamų nenaudoja.

Šie balzamai (yra kelių spalvų) dėmesį bando atkreipti deklaruodami, kad sudėtyje yra laimės hormono. Štai kaip skamba visas aprašymas:

Novatoriškas, stilingas, aukštos kokybės lūpų balzamas suteikia lūpoms švelnų spalvos toną. Į balzamo sudėtį įeina patentuotas HBC ® kompleksas, kuriame laimės hormono seratonino pirmatakas triptofanas.

Veikliosios medžiagos: Griffonia simplicifonia – Afrikos augalas, kurio sėklose yra apie 20proc. triptofano. Kivi ekstraktas – turtingas vitaminų, matina lūpų odą. Kakava – antioksidantas, matina ir drėkina lūpas. Savyje turi apsaugą nuo saulės SPF 15.

Jūsų dienos laimės dozė!

Sudėtis:

Mano akimis žiūrint balzamas yra tikrai brangokas, todėl nori nenori iš jo tikiuosi tobulumo. Galiu pagirti metalinę pakuotę. Ji ne tik įprastai užsikemša, bet dar pasukus užsifiksuoja. Sumažėja šansai pamesti rankinėje kamštelį.

Balzamo spalva violetinė, ant lūpų beveik nepersiduoda, na vos vos. Kvapas salstelėjęs, truputį primena senovinius produktus. Drėkina tikrai maloniai, pojūtis ilgalaikis. Tad viskas kaip ir puiku.

Tik kaip ten su ta laime? Sunku pamatuoti, nes ir šiaip esu laimingas žmogus. Pasitepus nenoriu vartytis kūlio, juoktis be priežasties… Ai, bet čia gi ne žolė… Idėja man priminė balzamą “Sulieknėk”. Kiek kilogramų numečiau sužinosite čia.

Taigi, kaip drėkinanti lūpų priemonės su SPF, man jis tikrai patinka. Bet ar pirkčiau už 13 eurų? Nepamačiau dėl ko, nebent dovanai.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galima Inbeauty.lt. Kaina – 12.90 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
 1. 1
  Dalia

  Ar bus atskiras įrašas apie telefoną? 😉 Labai aktuali tema dabar, nes maniškis (mano pirmasis smartphone’as) išbando kantrybę kiekvieną dieną, renkuosi dabar naują su gera kamera ir dual sim. Turiu nusižiūrėjus Huawei (P10) arba Xiaomi (Mi6), tad tikiuosi greitu laiku pasiupgradeinsiu 🙂

 2. 2
  Salomėja

  O koks dabar telefonas? 🙂 Gal reiks po kokio mėnesio pasipasakot įspūdžius. Šis man n-tas išmanuolis. Turėjau HTC su windows (ne tais dabartiniais), Prestigio, tris Samsungus ir dabar Huawei. Visada atrodo, kad vis geryn ir geryn, bet praeina metai pusantrų ir naujo norisi. Gal, kad dauguma biudžetiniai buvo.

 3. 3
  Dalia

  Mano dabartinis Samsung Galaxy Grand (I9082) 😉 Kai pagalvoju, jau seniai jį turiu, mažiausiai 3 metus 🙂

 4. 4
  Salomėja

  Dalia, tai nieko keisto, kad nebelabai veikia. Na, aš dabar turiu jūsų nusižiūrėtą Huawei. Tai, kadangi jis jau ne naujas, o beveik metų senumo, tai manau, kad na… 1,5 metus jei viskas su juo bus gerai, neturėtų didelių bėdų kelti. Bet matysim.

 5. 5
  Laura

  Oh yeahh! pardavimo vietos: inbeauty.lt, garbane.lt, groziodraugas.lt, assorti.lt, Baltas Miškas ir kt.

+ Leave a Comment