Po 50-ties minučių prasideda kino seansas apie Šelmį, tad nesu tikra, ar spėsiu parašyti šį įrašą ir kada paskelbsiu. Šiandien ir vėl noriu truputį pakalbėti apie geriausius metų produktus ir dėmesį skirsiu veido priežiūrai. Matote, kad pavadinime parašiau TOP6, o ne TOP3, kaip paprastai. Taip yra todėl, kad neskirstau produktų į dar smulkesnes kategorijas: kremas, prausiklis, valiklis, kaukė… Tiesiog peržvelgiau visus metus ir matau, kad susmulkinusi temas, aš neturėsiu trijulių, o nesismulkindama – negaliu visko suspausti, tad bus TOP6.

Priminsiu, kad mano oda yra riebi, poros didelės, labai kamši, linkusi dehidratuoti bei pašerpetoti, nusėta strazdanėlėmis, pigmentinėmis dėmelėmis, na ir jau save priskiriu prie brandžių. Tad jei jūsų oda yra priešingybė – topas nebus aktualus.

Šešta vieta

Šeštoje vietoje atsidūrė “Bioderma” korekcinis koncentruotas odos su išsiplėtusiomis poromis kremas “Sebium Pore Refiner”.

Kremas, kurį aš dažniausiai naudoju, kaip makiažo bazę, tada kai noriu ilgiau atrodyti graži :). Jis mano odą stipriai matizuoja, šiek tiek pamaskuoja poras.

Penkta vieta

Į garbingą penketuką būtinai turi patekti ir veido prausiklis, o šiemet man labai patiko “La Mav” putojantis veido valiklis su saldžiaisiais apelsinais.

Skaniai kvepia, gerai putoja, švariai prausia, o svarbiausia – nesausina odos. Tai tas produktas, kurį pabaigusi šiek tiek liūdėjau. Nors kitiems metams, regis turėsiu naują favoritą :).

Ketvirta vieta

Truputis dėmesio paakiams su “Caudalie” paakių kremu “Premier Cru”.

Aš neskyriau daug dėmesio šiai sričiai, tačiau naudodama šį kremuką pastebėjau, kad jis vienintelis bent šiek tiek padeda pamažinti paburkimus po akimis.

Trečia vieta

Trečioje vietoje atsiduria ne kosmetika, o pagalbinė priemonė – “The Konjac Sponge” veido kempinėlė su žaliuoju moliu.

Konjac kempinėlė yra mano sena nauja meilė. Kažkaip jau pusę metų nė dienos be jos!

Antra vieta

Antroje vietoje atsiduria “Cosrx” veido priežiūros priemonė “BHA Blackhead Power Liquid”.

Na va, iki “Šelmio-1” baigti įrašo nespėjau, tai tęsiu. Taigi, antroje vietoje yra priemonė, kurią vadinu serumu (nors tai yra skystis). Vienintelis serumas, kurio poveikį bent kažkiek jaučiu. O koks poveikis? Švelniai nudžiovina spuogelius ir gerokai lygina veido reljefą. Jis tapo švelnesnis. Kadangi pakuotėje to skysčio visas kibiras :D, naudosiu amžinai, tai padarau pertrauką ir pastebiu, kad viskas visgi geriau, kai naudoju, o ne pertraukos metu.

Pirma vieta

Na, esu tas žmogus, kuris du kartus to paties dalyko nemėgsta naudoti, tačiau šio produkto atsiprašiau ir turiu jau trečią pakuotę, tai yra “Bioderma” dehidratuotos normalios ir mišrios odos kremas “Hydrabio Gel-Crème”.

Lengvos konsistencijos, pakankamai geros sudėtis, šis kremas vienintelis neblogina mano odos būklės ir šiuo metų laiku labai padeda kovot su dehidratacija, kuria sukelia sausas oras.

Štai toks tas šešetas, kuris šiais metais lengvino mano gyvenimą.

Tradicinio Patricijos advento kalendoriaus taip pat laukėte, ar ne?

Užuomina sako:

O viduje:

Šis tas tikrai nečiupinėto – “Make Up Store” šešėlis. Tai bus pirmas šios kompanijos mano turimas gaminys, bus labai įdomu išbandyti, ačiū! O spalva, kažkas tarp rudos ir chaki, tokių per daug nebūna, ar ne? Jau ryt išmėginsiu.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.