Balandžio atradimai ir kiti džiaugsmai

Estimated read time 4 min read

Pavasaris jau baigia praeiti. Liko vos vienas mėnuo. Tuoj ruduo ir žiema, šaunu, ar ne? Grįžtu su mėnesio atradimų rubrika. Apsižiūrėjau, kad pastarąjį kartą rašiau apie vasario geriausius, tai matyt kovą nieko įdomaus neturėjau parodyti.

Balandis kosmetikos prasme buvo turtingas mėnuo. Grožio dėžutės, mainai, parodos, nuolaidos elektroninės parduotuvėse. Ir visgi mano TOP nebus labai didelis. Tačiau pradėkime nuo tinklaraščio.

Tinklaraštis

Man tikrai labai labai smagu, kad jūsų vis daugiau ir daugiau! Šį mėnesį “Facebook” paskyroje. jūsų susirinko apie 1000. Žinau, skaičiukas trapus, nes atsijungs tie, kurie seka tik dėl konkursų. Bet +10 ar -10 tai esmės jau nekeičia. Jučia ir nejučia tai privers patobulėti. Žvilgtelėjau į statistiką ką skaitėte dažniausiai. Pateiksiu tik balandžio mėnesį rašytų tekstų top, nes yra tokių senesnių straipsnių, kurie labai populiarūs ir visada lenkia naujokus (tikiuosi viena nusukta mėnesio diena topo jau nepakoreguos).

Pirma vieta. Labiausiai jus domino “Uoga uoga” staigmenų dėžutė “Karalienei”. Įspūdžiai”. Šios dėžutės išpakavimą atvertėte beveik 800 kartų.

Antra vieta. Po savaitės parašiau “Šopaholikės užrašai: “Pelenės” laimikis!”. Mane stebina kiek daug jūsų mėgsta pirkinių įrašus!

Trečia vieta. Labai nedaug teatsilieka stebuklingasis trintukas “Apžvalga: “Makeup Eraser” – trintukas makiažui trinti. Išbandžiau ar veikia!”

Po to rikiuojasi “Dijoros” ir “Lookfantastic” dėžučių išpakavimai.

Kosmetika

Jau minėjau, kad balandį praturturtinau savo kosmetikos dėžutes, tad metas pasidalinti kas man labiausiai patiko.

Daugiausiai dalykėlių galiu pagirti dekoratyvinės kosmetikos srityje.

1. The Balm paletė “In theBalm of your hand” tapo mano mylimuku. Net skaistalus panaudoju kaip šešėlius. Pradėjau kontūruot veidą dažniau. Ir net viršutine spalva dešiniame kampe patepu lūpas! Nors labai skaudėjo tuštinant piniginę, bet nesigailiu.

2. “The Balm Mary-Lou Manizer” švytėjimo suteikianti priemonė jau aprašyta ir išgirta vakar, tad turbūt neverta kartotis? Skaitykite čia.

3. “Nyx” akių šešėlių pagrindas. Aš neturiu didelės patirties su tokiais produktais, man jie visada atrodo geri, kol nepabandau geresnio, o šis geriausias iš bandytų.

4. H&M kreminiai akių šešėliai. Apie šiuos rašiau čia. Nuomonė nepasikeitė, vis dar labai patinka. Gražiai atrodo.

Ir tiek. Visi bandyti tušai manęs per daug nedžiugino, kreminės pudros neprilipo, o apie birias jau pasakojau ir nieko labai naujo dar neatradau.

O dabar plaukai! Dauguma jau žino, kad aš iki gegužės pasižadėjau nepirkti plaukų priežiūros priemonių. Ta proga, stengiausi naudoti ką turiu, ypač dažnai siekti labiausiai apleistus produktus. Ir negaliu pasakyti, kad daug gėrių turėjau. Parodyti galiu tik šią porelę:

1. “L’oreal Prodigy” plaukų balzamas. Pridedamas prie dažų. Prisikaupė jų pas mane kalnai ir savo nuostabai pradėjusi šiuos utilizuoti pastebėjau, kad plaukams patinka.

2. “Lush” kietas šampūnas “Jason And The Argan Oil”. Apie jį rašiau dar pernai. Naudoju kas kokį antrą plovimą (galvą plaunu kas antrą dieną), o matote nuotraukoje, kaip nesibaigia taip nesibaigia. Tačiau skaniai kvepia ir gerai išplauna.

Viskas. O norėtųsi daugiau nuostabių priemonių. Tikiuosi apie gegužę bus rimtesnių pasigyrimų.

Veido priežiūroje taip pat kukliai. Ypatingiausiai pasižymėjo du dalykai:

1. “Makeup Eraser” – trintukas makiažui trinti. Atsiliepimas čia. Nepraleidau dar nei vienos dienos nuo tada kai turiu. Tikras atradimas.

2. “Bioderma Hydrabio Light” kremas. Po ilgų blaškymųsi apsistojau ties juo. Dar nenaudoju labai ilgai, bet vienintelis, kurio kol kas nesinori mesti į sieną.

Tiek geriausių iš geriausių!

Naujienos

Vakar sukūriau venividi.lt Instagram profilį, tad kviečiu sekti @venividi.lt.

Jau rašiau Facebook’e, pakartosiu ir čia:

Kuo skiriasi informacija bloge, facebook ir instagram?
Bloge ilgi įrašai, atsiliepimai, mintys, atradimai, svečio rubrika,išsamūs dėžučių iškraustymai ir visa kita.
Facebook’e pranešimai apie naujus įrašus, aktualias naujienas ir konkursai.
Instagram’e momentinė nuotaika, džiaugsmai, užkulisiai, pirmosios pirkinių nuotraukos bei bandymai.

O bendra visuma yra Venividi.lt!

Tad štai toks tas balandis! Draugausime ir gegužę?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke, Instagrame ar visada galite parašyti laišką.

Dienos citata: Sunkiausias gyvenime – Mėlynasis banginis. O visa kita tik smulkmenos. [internetai]

+ There are no comments

Add yours