“Lush”  kietas šampūnas “Jason And The Argan Oil”

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Ak, kaip seniai aš norėjau išbandyti ką nors iš Lush! Bet vis sustabdydavo tai, kad parduotuvė man visai ne pakeliui, o ir kainos tikrai nėra kasdienės. Labiau tinka dovanai, nei sau. Ypač mane viliojo kieti šampūnai, dar labiau norėčiau išbandyti balzamą.

Kieti šampūnai nėra visai įprastas produktas, ar ne? Visgi tai nėra jokia naujiena. Jau ne vieni metai prabėgo nuo tada, kai buvau “užsikabliavusi” dėl J.R. Liggett’s kietųjų šampūnų. Jie atrodo taip:

Tiesa, dabar jau atnaujino etiketes. Manija sirgom visi – aš, vyras, mama vis užsiprašydavo dovanų. Aišku, J.R. Liggett’s toli gražu nepasižymi tokiais kvapais kaip Lush, kuris į mano vonią atkeliavo dovanos pavidalu. Ačiū brolio šeimai :).

Kadangi šampūno nepirkau, tai nežinau ar jį taip ir gavo pirkėjai, ar buvo kokios nors papildomos informacijos. Aš gavau tai ką matote pirmoje nuotraukoje ir žodinį pasakymą, kad ši priemonė yra su argano aliejumi. Tad internete susiradau daugiau informacijos, pvz., tai, kad “Šio rožinio gabalėlio misija – stiprūs, minkšti ir žvilgantys plaukai. O dar tas rožių ir argano aliejaus kvapas, taip ir viliojantis pasilikti vonioje ilgam...”

Taip, kvapas yra kažkas TOKIO. Guli šampūnas muilinėje sau, bet kievieną kartą užėjusi į vonią aš turiu malonumo pasigardžiuoti aromatu. Turbūt geriausias patalpų kvėpiklis ever!

Išgūglinau ir sudėtį: Sodium Lauryl Sulfate, Agar Water (Aqua), Argan Oil, Glycerine, Perfume, Organic Rose Absolute, Geranium Oil, Rose Oil, Sicilian Lemon Oil*Limonene Coumarin, Citronellol, Geraniol, Colour 17200

Jau iš pirmo ingridiento matome, kad čia nebus sveikasis šampūnas. Tačiau gi papildytas ir naudingais aliejais. Pats šampūnas tai tos tarsi sudarytas iš mažų baltų ryžių rožiniame fone.

Kaip gi tokią priemonę naudoti? O gi taip, kaip jums patogu. Aš sudrėkinu muilą, gerai jį patrinu tarp delnų, kol susidaro putos, o tada delnais masažuoju šlapius plaukus. Putoja jis labai gerai.

Plaukus plauna puikiai! Nieko keisto, gi SLS’ai visi pasidarbuoja kaip reikiant. Aš plaunu plaukus kas dieną, bet šio šampūno tikrai nenaudoju kiekvieną kartą, dažniausiai tada kai reikia išplauti aliejus, ar jau būnu ilgokai naudojusi visokias silikonines priemones. Pagrindinis minusas yra tas, kad nepatogu laikyti. Kartu gavau dovanų ir gražią muilinę, ten ir pasidėjau, bet vonioje nėra tiek vietos dedikuotoms muilinėms :), tačiau negaliu pykti, nes ta patalpa dar niekada taip skaniai nekvepėjo. Neįsivaizduoju, kaip pardavėjos tveria visą dieną.

Man rodosi, kad užteko vienintelės priemonės, kad tapčiau Lush gerbėja. Kai instagrame įkėliau nuotrauką su #lush tagu, pamačiau kiek pasaulyje pamišėlių dėl šios kompanijos! Dabar labai noriu kieto balzamo. Ir dar vonios bombų. Ir … Visko!

O jums, ar patinka kvapnūs produktai? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).