Svečiuose Inga. “Dijora” grožio dėžutė: įspūdžiai, nusivylimai ir džiaugsmai

Estimated read time 4 min read

„Dijora“ dėžutės sudarytojų pažadai

El. parduotuvės dijora.lt (pasiskelbusios plaukų priežiūros centru) meniu pasirinkus punktą “DIJORA grožio dėžutė”, pasirodo užrašas: “Dijora plaukų priežiūros priemonių GROŽIO DĖŽUTĖ. Limituoto leidinio“. Jėga! Kaip ir ieškau įdomesnių, šaunesnių, madingesnių ir visokių –esnių plaukams puoselėti ir prižiūrėti skirtų produktų.

Spusteliu „DIJORA grožio dėžutė 2“ (nes pirma išpirkta ir kai kurių blogerių išgirta) ir skaitau, ką gi mums žada antrosios dėžutės sudarytojai. Ši dėžutė „daugiau nei grožio priemonių rinkinys už itin patrauklią kainą“. Ši dėžutė „pavers Jūsų kasdienę grožio priežiūrą maža grožio švente“. Tinka.
Kiti pažadai:

  • Rinkinio vidutinė vertė perkant produktus atskirai 45 Eur, pirkdami “Dijora grožio dėžutę”, Jūs sutaupote 19 Eur.
  • Produktai: 5 vnt. + mėginukai, dovanėlės, nuolaidos kuponai.
  • Dėžutės kolekciją sudaro: PAESE, INVISIBOBBLE, TANGLE TEEZER, ST. MORIZ, MARRAKESH, TREVOR SORBIE.
  • Taip pat puiki dovana mamai, sesei, draugei arba sau.

Išvardinti prekių ženklai verčia abejoti, ar tikrai ši dėžutė bus plaukų priežiūros rinkinys. Bet tikiuosi, kad „Paese“ ir „St. Moriz“ bus tos žadėtos dovanėlės ar mėginėliai, t.y. malonūs priedai.
Užsisakau ir džiugiai nekantraudama laukiu žadėtos šventės savo plaukams – penkių produktų, mėginėlių, dovanėlių ir nuolaidų kuponų.

Išpakuojame

Pašte gaunu didelį paminkštintą voką su jame besimakaluojančia plono kartono dėžute. Pakuotė stokoja solidumo ir estetikos. Atrodo pigokai, ar ne? Bet juk negalima apie knygą spręsti vien iš viršelio…

Pakuojame toliau. Nei raštelio nuo dėžutės sudarytojų, nei produktų pristatymo. Juo labiau, kad nė vienas gaminys neturi lietuviškos info. Sumesta į dėžę ir išsiųsta. Nuasmeninta, atsainu ir neatsakinga.

Studijuojame dėžutės turinį. Taigi, taigi, kas gi tie žadėti penki pagrindiniai produktai:

Plaukų šepetys „Tangle Teezer“, skirtas visų tipų plaukams. Pagamintas Didžiojoje Britanijoje. Skelbiama kaina Lietuvoje be nuolaidų – 14.90 eur. Šio šepečio tikėjausi, norėjau išbandyti.

„Invisibobble“ gumyčių pakuotė. Joje – trys rudos ekologiško plastiko gumytės, tausojančios plaukus. Pagaminta Kinijoje. Kaina Lietuvoje – 5 eur. Ar kas nors jų dar nebandė? Tokios gumytės gali būti priedas, dovanėlė, bet ne vienas iš pagrindinių dėžutės komponentų.

“St. Moriz” savaiminio įdegio putos (200 ml). Per valandą oda įgauna lengvą įdegį, per 2 valandas – vidutinį, o per 3 val. – tamsų įdegį. Pagaminta Anglijoje. Kaina Lietuvoje – 8 eur. Nei nusivyliau, nei apsidžiaugiau. Plaukams neskirta, bet sąraše prekės ženklas buvo, tad buvo galima numatyti…

„Paese“ tušas „Adore 3D Lash” (13 ml). Žadamos ilgos ir tankios blakstienos. Tinkamas jautrioms akims. Pagamintas Lenkijoje. Kaina Lietuvoje – 11 eur, Lenkijoje – ~30 zl (7 eur). Nieko ypatingo, bet pabandysiu.

“Paese” nagų lakas (9 ml). Pilkos spalvos. Pagamintas Lenkijoje. Kaina – 4 eur.

Taigi, penki pagrindiniai produktai apžiūrėti. Plaukų priežiūros dėžute šį kratinį sunkiai pavadinsime, ar ne? Neradau žadėto “Trevor Sorbie”. Tikėjausi, “Marrakesh” pilno produkto…

Toliau ieškome žadėtų mėginėlių, dovanėlių ir nuolaidų kuponų. Mėgstu mėginukus! Kuo daugiau, tuo geriau. Visokie nuolaidų kuponai paprastai lieka nepanaudoti, bet išpakavimo metu visada maloniai nuteikia. Taigi, pirmyn apžiūrinėti dovanėlių, mėginėlių, nuolaidų kuponų.

Mėginukai. Rastas vienas (7 ml) “Marrakesh” šampūno mėginukas.

Dovanėlės. Rastas tuščias plastikinis maišelis. Galiu būti savanaudė ir pasilikti sau – gal į seifą pasidėti ar įsirėminti. O gal padovanoti mamai, draugei ar sesei, kaip siūloma aprašyme? O gal nebūti savanaude? Gal paskelbti konkursą, kad ir Jūs galėtumėte pasidžiaugti šia išskirtine dovanėle? Gi mažos dovanėlės skatina draugystę…

Nuolaidų kuponai. Nerasta.

Mano įvertinimas: durnių ir bažnyčioje muša.

Dėkoju Ingai už įspūdžius! Gal komentaruose atsišauks tie, kas nori maišelio dovanų? Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours