Niekada nesakyk niekada. Man puikiai galioja ši frazė. Sakiau niekada nenaudosiu skaistalų ir visokių highlighter’ių. Na bent pagal paskirtį. Visgi “Pelenės” parodoje pirktoje “The Balm” paletėje slėpėsi ir garsioji Mary-Lou.

O kai jau turi, tai negi neišmėginsi?

Mary-Lou yra garsi sesutė iš  “The Balm”. Dar yra rožinio atspalvio Cindy-Lou ir bronzinė Betty-Lou. Visgi šampaninė Mary yra garsiausia bei populiariausia. Internete gerokai užgožia seses. Gal ir nieko keisto, juk jos spalva universaliausia.

Išbandžiusi paletę aš supratau, kad man reikia pilnos pakuotės, vien dėl patogesnio naudojimo. Tad parsisiųsdinau iš “TopBeauty”. Beje, šiandien (04 28) toje parduotuvėje nuolaida dekoratyvinei kosmetikai. 20% su kodu 0428, tad griebkit seses!

Žinau, buvau pasižadėjusi nepirkti nieko, bet aš labai norėjau, tad atleistina, ar ne?

Kaip ir sakiau Mary-Lou yra šampaninės spalvos.

Pakuotė imituoja metalą, bet yra plastikinė, su veidrodėliu.

Sudėtis:

KosmetikosDNR puslapyje sudėtis įvertinta tikrai neblogai.

Na ir ką? Ir man patinka! Patinka lengvas naudojimas ir natūralus švytėjimas, kuris paprastame apšvietime nelabai krenta į akis. Štai aš nufotografavau ant rankos ir save įprastoje dienos šviesoje.

Nelabai čia kažkas matosi, ar ne? Turėčiau paaiškinti, kad padengti skruostikauliai, nosis, kakta. Štai tuo man ir patinka! Ji nėra labai akivaizdžiai matoma. Tačiau lygiai tą patį aš nufotografavau tamsiame namų kampe įjungus blykstę.

Sesutė Mary išryškėja, nebegaliu sakyti, kad jos nėra. Štai tas mane ir žavi, spindesio ir šviesų žaismas. Čia nėra, čia švyti ir iškelia mano “kaulą”.

Mary-Lou Manizer net pavadinime vadinamas ne tik highlighteriu, bet ir šešėliais. Taigi, tuos, kurie yra paletėje aš ir naudoju dažydamasi. Labai gražiai atrodo ir vieni. Jie patvarūs, nesubėga į raukšles. Atradau, kad sumaišius priemonę su kitais ryškiais šešėliais (bandžiau su ryškiai mėlyna bei oranžine spalvomis iš Sleek paletės) galima gauti laibai neblogą perlamutrinį rezultatą.

Niekada nemaniau, kad man gali patikti blizgus produktas, ar kad tai pirksiu už tiek pinigų (kai kosmetinėje guli turbūt 6 kartus pigesnis švytintis produktas iš Rival de Loop), tačiau esu visapusiškai patenkinta. Žinoma, dar norėčiau ir tobulą odą turėti, nes šviesą atspindinčios priemonės trūkumus šiek tiek paryškina, bet ką jau čia.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Saugokitės padirbinių. Originalios “The Balm” produkcijos ieškokite lietuviškame TopBeauty.lt (21.50 eu už Mary),   taip pat Feelunique.com (23.10 eu) bei Lookfantastic.com (21.45 eu).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką