Ar šiltai sėdite? Aš tai mąstau užsipirkti maisto ir nekišti nosies iš namų. Iki pavasario 😀 Kita vertus, net ir maisto nebūtina eiti, tik patogiai įsitaisyti prie kompiuterio ir susikrauti krepšelį. Net pavydžiu, kokiais gerais laikais gyvename ir nesuprantu žmonių, kurie keikia technologijas :).

Kad ir šalta, bet penktadienis, o penktadienis gi viena geriausių savaitės dienų, tad ir apšnekėti noriu puikius dalykus. O kas skaito mano blogą, tai žino, kad esu pamišusi dėl “the Balm” kosmetikos ir už naują paletę sunkiai gali būti kas geriau. Pasakosiu apie ilgiausiai norėtą “Meet Matt(e) Trimony”.

Priminsiu naujai užsukusiems skaitytojams, kokias paletes turiu, nes gal bus įdomu paskaityt apžvalgas:

Daug? Tikrai taip, bet aš praktiškai nebenaudoju kitų šešėlių. Šias paletes nuolatos rotuoju ir myliu visas. Sakysit, gal tokią superteigiamą mano nuomonę įtakoja PR srovės? Na, iš visų šių 6 palečių tik dvi yra atsiųstos apžvalgoms (įskaitant tą, kurią aprašysiu). Dėl kitų turėjau papurtyti savo piniginę, o tai reiškia, kad prieš tai kantriai taupyti. “Meet Matt(e) Trimony” tarsi ir uždaro mano šešėlių norų sąrašą. Taip, žinoma, neatsisakyčiau ir kitų neturimų palečių, bet jų jau netrokštu taip karštai :).

Pastaroji paletė yra tarsi artimiausia “Meet Matt(e) Nude” sesuo. Iš tiesų, ant pakuotės juk ir vaikinas tas pats, tik vienur pusnuogis, o kitur su kostiumu :). Turint abi paletes, aš net nežinau, apie kokią spalvą dar būtų galima svajoti (na, žinoma, mėgėjams gal trūktų visokių žalių, mėlynų).

Labai įdomu, kad balta yra vienoje paletėje, o juoda – kitoje 😀 Tos juodos man lyg šiol itin trūko, nes aš būtent šešėliais mėgstu darytis pravedimus.

Paletė, kaip ir visos kitos “the Balm” paletės, yra kartoninė, su veidrodėliu, įdėta į tokio paties dizaino popierinį aplanką.

Apie spalvų pigmentaciją, kokybę ir patvarumą, aš jau pavargau kalbėti. “The Balm” tiesiog yra mano favoritai. Juos pabandžiusi, aš perleidau “Urban Decay”, ką jau kalbėti, kad nusikračiau beveik visų NYX ir kitų. Taip, nėra tie šešėliai koks stebuklas, kad jau kaip užtepei, taip ir liks. Riebesniems, užkritusiems vokams reikia šešėlių pagrindo, kaip gi kitaip. Bet jei galiu kalbėti palyginamuoju būdu, tai kompanijos gaminamos priemonės man kol kas geriausios iš to ką esu bandžiusi. Man jau didelis pliusas yra tai, kad jie nebyra, dažniausiai būna tokios tarsi kreminės-sviestinės tekstūros ir lengvai išsiblendina. Gal ateityje atrasiu ir kažką labiau wow, bus matyt.

Pakalbam apie spalvas. “Trimony” paletėje dominuoja rusvos ir rausvos spalvos. Ar pažiūriu į eilutes horizontaliai ar vertikaliai, man gaunasi labai gražūs trio derinukai, tinkami nuo kasdienio makiažo iki ryškaus vakarėlinio.

Pirma eilutė:

Iš šios eilutės labai mėgstu vidurinę rožinę, visai tinka prie mano pilkų akių.

Antra eilutė:

Šioje eilutėje tamsios, sodrios spalvos. Pirmoji rusva, labai universali, na o kitos dvi link raudonumo. Man ir vėl ypač patinka vidurinė. Tokia kitokia, išskirtinė, neretai ja darau ala pravedimą. Tada pilkos akys atrodo mėlynos :).

Trečia eilutė:

Šioje eilutėje raudono atspalvio jau nėra ir trio pats vienas gali padėti susikurti įvairiausius makiažus. Vidurinė spalva – tokia šokoladinė, tamsi, graži, retai kur tokią gražią rudą randu. Na, o juoda yra super kokybės, kaip anglis. Nebyra ir pigmentuota, jokių blizgučių, tiesiog tobula!

Jei atvirai, tai man “Trimony” atrodo ne tik įdomesnė, bet ir universalesnė už “Nude”. Į ją perkėlus baltą spalvą, čia praktiškai nieko netrūktų ir žmonėms, kurie norį nusipirkti tik vieną vienintelę “the Balm” paletę, aš rekomenduoju būtent ją. Neturėtų nuvilti.

Įvertinimas:

Naudinga: Mano paletė yra iš Dijora.lt. Reguliari kaina – 44 EUR (teksto rašymo metu – 39.90 EUR).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.