Na, jau pailsėjote nuo mano rašliavų apie “The Balm”? Sugrįžtu, juk ne viską dar papasakojau. Šiandien kalbėsiu apie vieną naujausių (ne tik mano kosmetinėje, bet ir “The Balm” asortimente) gaminių – šešėlių paletę “Appétit”. Nereikia net sakyti, kad jos užsimaniau vos pamačiusi pirmas nuotraukas “The Balm” instagramo sraute, o kai ji pasirodė Lietuvoje, aš pardaviau manęs neįtikinusią UD paletę (kam reikia daikto, kurį absoliučiai nukonkuruoja kiti) ir į jos vietą apgyvendinau apetitiškąją. Tiesa, nuotraukos darytos seniai ir šiandien man visai nebepatinka, bet ką padarysi, paletė jau smarkiai apnaudota, tai nebeperdarysiu.

Paletės pristatymas minimalus:

The Balm Appétit Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinį sudaro 9 rafinuotos matinės ir blizgios spalvos, tinkamos susikurti tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą. Akių šešėliai galima naudoti tiek sausus, tiek šlapius.

O ką čia ir bepridaugžodžiausi. Reikia žiūrėti, bandyti, įsimylėti arba ne.

Iš karto pasakysiu, kad ne visos spalvos man patiko, bet būkime nuoseklūs.

Pakuotė tipinė: į popierinį aplanką įdėta storo kartono paletė. Atvertę pamatome raides :). Na, atrodo visai smagiai. Aš dažniausiai taip ir naudoju paletę, nes tos raidžių iškarpos gana didelės ir laisvai telpa šepetukas, bet jei norisi, tai jas galima ir atlenkti.

Kartu gauname ir didelį veidrodėlį, aplink kurį išdėstytas vyrukų meniu :). Apskritai ši “Appetit” paletė toks tarsi savotiškas meniu: vyrukai ir spalvos yra patiekalai.

Paletę sudaro 9 spalvos. Trys matinės, trys blizgios (tai vadinami “foiled shadows”, su metaliniu žvilgesiu) ir trys tiesiog blizgios, perlamutrinės.

Apie visas po truputį.

Bruce Schetta – pati šviesiausia, matinė spalva turinti vos vos rausvą atspalvį. Nedažnai ją naudoju, man labiau patinka balta iš “Meet Matte” paletės. Tiesa, pigmentacija stipi, bet turi ir šiokio tokio man nepatinkančio miltiškumo.

Mac Encheese – labai graži pilkšvai-rusvai-alyvinė spalva. Idealiai tiktų žaliaakėms, bet ir man labai patinka, nes yra sodri ir pigmentuota.

Ray Sinbbread – tiesiog paprasčiausia ruda, irgi šiek tiek miltiška, todėl retai naudoju ir kai reikia rudos, vėl gi traukiau “Meet Matte”. Galėtų būti vos vos šaltesnė, tuomet atstotų antakių šešėlį.

Tate R. Tots – ši eilutė yra mano mylimiausia. Nors iš esmės nesu labai didelė blizgių spalvų gerbėja, bet čia išimtis iš taisyklės. Spalvos itin pigmentuotos, ryškios, patvarios, o būtent šios kartais man užtenka pagyvinti pavargusį žvilgsnį. Tiesiog patepu voko vidurį ir tiek.

Rocky Road – Icecream – tamsesnė, violetiškumo turinti, blizgi, spalva naudojama rečiausiai iš trijulės, nes tiesiog dienai per tamsi, o vakare dar nebuvo progos.

Cris P. Bacon – paletės pažiba. Tai varinė, itin ryški, itin išryškina pilkai mėlynas akis. Šiek tiek pretenzinga, nes reikia sugalvoti, kaip panaudoti kiekvieną dieną, tačiau man labai miela.

Hal Apeno-Poppers – ši trijulė taip pat blizgi, bet subtiliau, tiesiog tradicinis perlamutrinis užbaigimas. Žalsva šviesi spindinti spalva man praverčia, kai užsimanau ko nors įdomiau. Patinka, kad nėra labai ryški, tačiau pigmento netrūksta.

Artie Chokedip – pilka, su tokios jūrinės mėlynos atspalviu man visai nelimpa. Tai jos ir nenaudoju.

Alfred O’Pasta – tamsiai pilka, beveik juoda, su smulkučiais blizgučiais. Panaudoju, kaip akių pravedimą, tačiau labiau patiktų, jei blizgučių neturėtų. O ir sklaidosi kiek sunkokai.

Taigi, šios paletės meniu pažiba yra vidurinė eilutė. “Appetit” yra tikras saldainiukas, bet pati savarankiškai nėra labai universali, todėl nerekomenduoju jos pirkti, jei neturite papildomai neutralių tamsių spalvų, taip pat ir pereinamųjų. Tačiau aš, su visomis savo turimos paletėmis, jau galėčiau susikurti bet kokį makiažą, jei tik netingėčiau. Dabar nusitaikau į porą spalvų ir jas naudoju. Kokią savaitę, po to akys krypsta į kitą duetą. Man iki pilnos laimės tetrūksta “Trimony” paletės, bet žinau, kad Kalėdos stebuklų metas :D.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “The Balm Appetit” įsigyti galite Topbeauty.lt (39.99 EUR be nuolaidų) ir Dijora.lt (39.99 EUR be nuolaidų).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.