“The Balm” geriausių produktų palete aš jau gyriausi pristatinėdama pirkinius iš “Pelenės” parodos. Tą kartą pasakojau kodėl mane taip traukia gamintojas, tad per daug nesikartosiu ir iškarto šoksiu prie apžvalgos.

“In theBalm of Your Hands” yra limituoto leidimo gaminys. Pirkau TopBeuty.lt  kompanijos stende. Būtent šią, nes tos, kuri yra mano geidaraštyje, nebuvo pirkti. Parduotuvė neseniai paskelbė išpardavimą, tad paletės jau nebeliko. Deja. Tačiau mano atsiliepimas gali būti aktualus tiems, kurie ketina pirkti kitus produktus, juk paletė sudaryta būtent iš jų.

“Greatest hits vol. 1” – toks užrašas leidžia tikėtis, kad gal kada bus ir vol. 2? Pažiūrėkime kas gi yra tie hitai.

Rinkinyje rasime 11 produktų. Daugelis jų yra daugiafunkciniai, tai yra atstoja skaistalus ir šešėlius, ar šešėlius ir akių pravedimą, ar lūpdažius ir skruostų raudonį :).

Kreminiai produktai uždaromi atskirai. Gerai sugalvota, taip jie apsaugomi nuo užteršimo biriais.

Pati paletė pagaminta iš kartono, užsidaro magnetuku, turi gana didelį veidrodėlį.

Plepu plepu, ir vis aplink. Tad pirmyn prie esmės. Žiūrim kas sudaro viršutinę birių produktų eilutę.

1. Skaistalai-šešėliai “Hot Mama”

Šilta persikinė spalva. Kaip žinia, aš skaistalų nenaudoju, todėl visus juos išbandžiau tik kaip šešėlius. Pigmentuoti, lengvai sklaidosi. Labai gražiai švyti.

2. “Instaint” ilgai išliekantys skaistalai.

Šaltoka, matinė, visiškai barbiška rožinė spalva. Taipogi pigmentuota (šitą galiu sakyti prie visų produktų). Manau universali ir tiktų kiekvienai.

3. “Cabanaboy” skaistalai-šešėliai.

Tamsoka, slyvinė spalva. Nėra nei blizgi, nei matinė. Kažkas tokio tarpinio. Itin pigmentuota ir šių trijų rožinių spalvų man patinka labiausiai.

4. “Bahama Mama” bronzatas-šešėliai-kontūravimo priemonė.

Sakyčiau, kad tai vienas iš topų. Spalva nenusakoma. Ji nėra šilta, bet nėra ir pilkai ruda, kokios kartais būna kontūravimo priemonės. Pigmentuota, bet labai lengvai sklaidosi, todėl lengva naudoti net nepatyrusiam. Tai mano pirmasis bronzatas. Tiksliau, pirmasis, kurį naudoju, nes prisiperku aš jų dažnai. Bet tai per ryškūs, tai per tamsūs, tai nesisklaido, tai blizga. Šis, beje, yra matinis. Vien pagyrimai, neturiu jokių priekaištų.

Na ir štai kaip visos spalvos atrodo ant odos:

Šokam į apatinę eilutę.

5. “The Shady Lady vol. 2” paletės šešėliai-akių pravedimas, spalva “Insane Jane”

Pamišusi Džeinė yra pilkai ruda, perlamutrinė, pigmentuota ir labai patvari.

6. “The Shady Lady vol. 1” paletės šešėliai “Michevious Marissa”.

Išdykusi Marisė yra mano favoritė. Šilta, karamelinė, perlamutrinė spalva labai tinka kasdien ir paryškina mano akis. Ją dažniausiai renkuosi derindama su ta, kurią tuoj aprašysiu. Šešėlių kokybė verčia mane svajoti apie visas paletes.

7. “Nude’ tude”paletės šešėliai-pravedimas, spalva “sexy”

Gėris! Nuostabi matinė spalva. Bordinė. Naudoju kaip pravedimą. Kokybė superinė. Jei “The Balm” palečių visos matinės spalvos yra tokios, tai rekomenduoju iš didžiosios R raidės.

8. “Balm Jovi” paletės šešėliai-pravedimas, spalva “Lead Zeppelin”.

Ši spalva man patinka mažiausiai. Lyg ir graži, žalsva, bet truputėlį byra, nėra taip tobulai pigmentuota. Na, turbūt negali viskas būti tobula, ar ne?

9. Skaistalai-šešėliai “Mary-Lou Manizer”.

Apie šiuos aš rašiau visą atskirą straipsnį. Nebėra ko kartotis. Puikus produktas. Beje, kadangi jo neįmanoma net įpusėti iki galiojimo laiko pabaigos, tai atradau, kad labai smagu dideliu pudros šepečiu perbraukti ir kūną, pvz., po žiemos labai baltas kojas. Iš karto gyvybės atsiranda.

Na ir štai kaip viskas atrodo. Tik žiūrėti reikia iš dešinės į kairę 🙂

Na ir priėjome prie kreminių produktų. Šie, kaip minėjau yra du.

10. “How ’bout them APPLES” skruostų ir lūpų dažai “Caramel”.

Obuoliukas atrodo visai mielas. Tai labiau balzamas nei lūpdažis, nes nėra itin pigmentuotas. Gana malonus ant lūpų, bet ilgai nesilaiko, o kadangi paletės nesitampau su savimi, tai ir nėra kaip atnaujinti.

11. Lūpų dažai “The Balm Girls”. Spalva “Mia Moore”

Šie dažai yra vieninteliai paletėje, kurie visai nepatiko. Iš karto jaučiamas sausinimas. Jausmas nemalonus, tačiau spalva tikrai graži.

Apibendrinimas: ši paletė yra idealus pasirinkimas jei norite išmėginti daugybę produktų. Gausite ir skaistalus, ir spindėjimo suteikiančią priemonę, ir šešėlius, ir lūpų dažus, ir bronzatą… Ir viskas yra puikios kokybės, kuri pranoksta eilinius drugstore produktus. Iš tiesų čia trūksta tik krempudros (ar bent maskuoklio) ir tušo – būtų galima iš viso daugiau nieko neturėti.

Drąsiai galiu sakyti, kad tai kol kas geriausias šių metų pirkinys, kurį aš naudoju kiekvieną dieną. Dabar svajoju apie “The Balm” tušą. Net neįsivaizduojate kiek kartų buvau įsidėjusi į krepšelį ir kiek kartų man parduotuvė primena, kad ten liko neapmokėtas pirkinys. 🙂 Susilaikiau nuo eilinės grožio dėžutės, tai gal nusipirkti?

Mano įvertinimas:

Naudinga: Saugokitės padirbinių! Originalios “The Balm” produkcijos ieškokite lietuviškame TopBeauty.lt, taip pat užsienyje patikima yra Feelunque.com ir Lookfantastic.com. Deja, šios paletės nė vienoje parduotuvėje nebėra, tačiau visur galite įsigyti minėtus atskirus produktus.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.