Vasara jau įsibėgėjo ir nors du pirmuosius mėnesius viskas atrodė lyg sustabdyta, lyg gyvenčiau kažkokiame burbule, tai rugpjūtį atsirado tempo, darbų, nuotykio ir atostogų nuojauta. Pažiūrėsime kaip čia bus, bet tikiu, kad gerai!

O šioje apžvalgoje aš noriu ir vėl pakalbėti apie kompaniją, kurios produktus jau spėjau įsimylėti! Tai “The Balm”! Norėčiau turėti viską, net jei nenaudočiau :D. Apie šio ženklo produktus rašė daug blogerių, tačiau, keista, nemačiau nei vieno lietuviško atsiliepimo apie tušus (labai labai norėčiau, reiks į geidaraštį įrašyti), lūpų dažus (o “TopBeauty” minėjo, kad tai buvo populiariausias “The Balm” pirkinys “Pelenėje”) bei pavienius, birius akių šešėlius. Apie pirmus du gi neturiu ką pasakyti, nes nebandžiau (nors vienoje paletėje turiu lūpdažį – ryškus, matinis, nelabai limpa), bet štai apie pigmentinius šešėlius ir pakalbėsiu!

Aprašymas:

Išlaisvink savo vidinį menininką su valiūkiškais The Balm akių šešėliais!

Įsidėmėkite tai, kad mineralinių šešėlių reikia išties nedaug sodriam rezultatui pasiekti, todėl pasistenkite jų nepadauginti. Jei siekiate intensyvesnio efekto, tepkite birius šešėlius su su šlapintu akių šešėlių arba akių kontūro šepetėliu.

Ilgai išsilaikantys atspalviai.
Natūrali ir švelni Jūsų odai sudėtis.
Stiprūs ir sodrūs mineraliniai pigmentai.
Šilkinė ir kreminė konsistencija.
Neužkemša porų.
Galite naudoti ir sausus, ir šlapius.

Sudėtis:

Kaip jau būdinga visiems “The Balm” produktams, taip ir čia pakuotė puošta Pin-Up stiliaus merginomis. Spalvų pavadinimai taip pat žaismingi. Manasis:

Spalva šaltai-rausvai-pilkai-rusva. Žėri.

Labai labai gražiai žėri, bet ne pavieniai blizgučiai, o smulkiai maltas žėrutis.

Man patinka darytis tokį visai paprastą makiažą – tiesiog padengiu visą voką šiais šešėliais. Ir viskas. Tada tik tušas. Pati spalva nėra ryški, o blizgėjimas suteikia žvilgsniui gyvumo.

Be akių makiažo pagrindo išlaiko pusdienį, bet su juo daug lengviau padengti ir išlaikyti iki pat vakaro. Iš tiesų tai puikūs šešėliai, nors aš per daug nesižaviu pavieniais produktais ir labiau myliu paletes.

Minusai? Su Biriais šešėliais reikia mokėti dirbti. Lengva apsibarstyti, lengva padauginti.

Myliu “The Balm” ir toliau!

Įvertinimas:

Naudinga: Šešėlius nusipirkti galite TopBeauty.lt (15.25 €). Šiuo metu akcija (12.96 €), Feelunique.com (16.64 €), Lookfantastic.com (13.45 €)

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.