Su gimtadieniu, Lietuva! Ko gero tai yra pati mieliausia valstybinė šventė. Ir labai įdomu, kad pastaruoju metu ši diena labai apnuogina visus vatnikus bei trolius, kurie nepraleidžia progos paburnoti ant savo gimtosios šalies bei prisiminti, kad seniau geriau buvo. Žiūrėk, tai kas nors televizoriaus persižiūri ir dėl to šiam dingsta meilė savo aplinkai. Turiu tokių savo artimoje aplinkoje, mėgsta jie ir janutieną valgyti, ir tv pagalbas žiūrėti. Negali pasikliauti tokių žmonių sveiku protu :).

O dar gražiau, ką tik FB skaičiau, kaip kažkokia emigrantė piktinasi, jog svetimi vyrai nepaneša jos lagamino iki mašinos. O vėliau Maximos maišo nepanešėja. Tinginiai ir kvailiai, tikri lietuviai, mol. Ką aš žinau… Suprantu, kad dėl to gali būti liūdna neįgaliems ir seniems, nes nei vieni, nei kiti nesirinko tokiais būti. Bet sveika moteris (na spėju, kas sveika, nes susilaukė vaikų, greičiausiai savo noru, ir gali su jais keliauti pramogų tikslais) jau neturėtų vaidinti neįgalios. Jei žinai, kad nepatempsi lagamino, tai gal mažiau prisikrauti reikėtų, o ne kaltinti gimtosios šalies vyrus. Aš žinau, kad jie kuo maloniausiai padeda, bet tikrai ne tuo atveju, kai kokia princesė akimis reikalauja kristi jai po kojomis :D. Įdomi ta gamta, patinka man stebėti tautiečius. Nenorėčiau emigruoti, bet jei taip padarysiu, tai tikėtina dėl klimato :).

Lyriniai nukrypimai baigti, dabar paplepėsiu apie savo plaukų aliejus ir vieną jų konkrečiai. Aliejukai – vieni mėgiamiausių mano produktų. Išbandau aš jų vieną kitą. Ok ok, ne vieną ir ne kitą. Daug :). Pastaruoju metu prasivaliau. Kelis subaigiau, vieną atidaviau, dar vieną atidėjau, gal suras naujus namus. Vonioje šiuo metu liko trys. Geriausiu 2016-tųjų metų aliejumi išrinktas “Matrix Biolage ExquisiteOil Monoi Oil”. Liko gal trečdalis ar mažiau, pradėjau skūpinti, nes puikiai save pažįstu, kad ir kaip patiko, kai baigsis, aš norėsiu išmėginti ką nors naujo, tad tegul kuo ilgiau nesibaigia :). Naujausias iš “Waterclouds” – įdomus ir fainas. Na ir “Angel” produktas sausiems plaukams, kurį turiu jau kelias savaites ir tikrai ne tiek jau mažai iš 100 ml nunaudojau.

Prabangų įvaizdį kuria matinio stiklo buteliukas. Kiti mano aliejai supilti į plastikinę tarą.

Aliejus atkeliavo geltonoje, kartoninėje dėžutėje. Ta geltona spalva vienija visą “Angel” liniją sausiems plaukams.

Aprašymas:

Aliejus sausiems ir sunkiai suvaldomiems plaukams. Suteikia plaukams paslankumo. Su simondsijų aliejumi, kolagenu ir vitaminu E. Esant kolageno trūkumui, plaukai praranda spindesį ir paslankumą, o oda ima sausėti. Napakartojamas sudėtinių dalių rinkinys apsaugo nuo žalingo saulės poveikio ir neleidžia karščiui pažeisti plaukų formavimo metu. Pamaitina pažeistus plaukus ir odą vertingomis medžiagomis, maksimaliai išlygina plauko paviršių ir galiukus. Aliejaus naudojimas kartu su plaukų dažais didina paslankumo efektą ir suteikia dažytiems plaukams minkštumo ir blizgesio.

Sudėtis:

Sudėtis labai trumpa: pora silikonų, simondsijų aliejus, jūrinis kolagenas, vitaminas e ir kvapai. Jei atvirai, tai turbūt nesu mačiusi tokios trumpos sudėties šioje produktų kategorijoje. Turiu omenyje silikonų ir aliejų mišinius.

Kvapas stiprus, būdingas visai “Angel” linijai. Nepasakyčiau, kad labai jį mėgčiau. Žinote, būna, kad norisi užtepti dar ir dar vien dėl kvapo. Tai ne, ne šiuo atveju. Nelabai patinka, bet neerzina, bjaurėtis neverčia, ilgai nesilaiko, gyventi netrukdo :).

Konsistencija truputį skystesnė nei kitų mano pamėgtų aliejų, todėl kiek bijojau, kad nepatiks. Visi skystesni aliejukai mano plaukus suriebindavo, aš jų padaugindavau ir paprasčiau susitvarkau su klampiais. Toks ne itin sužavėjęs, pvz., buvo “Orofluido”. Nieko panašaus. Nepadauginu ir nesuriebina. Ant šlapių plaukų galų sutepu porą paspaudimų. Ant sausų plaukų dar patepu vieno spustelėjimo dozę. Išdžiuvę plaukai tampa minkštesni ir paslankesni, galiukai blizga. Na, o kai tepteliu minėtą dozę ant sausų plaukų, šie dar papildomai įgauna žvilgesio.

Produktas mano favorito nenugali tik dėl kvapo ir “Matrix” klampumas kiek labiau patinka, tačiau tikrai galiu statyti į garbingą vietą. Poveikis man patinka, sudėtis patrauklesnė, kaina įkandama. Pamėginkite!

Įvertinimas:

Naudinga: “Angel” aliejų įsigyti galite Kuryba.eu. 100ml kainuoja 12.70 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.