"Angel" plaukų kaukė "Helichrysum Pure Nourishing". Geras kainos ir poveikio santykis

Estimated read time 3 min read

Ar man vienintelei jau nusibodo dar neprasidėjusi žiema? Duokit greičiau kovą, nes jo metu oras būna toks pats, bet viltis, kad tuoj tuoj prasidės gyvenimas, tuoj tuoj bus šviesos ir šilumos, yra didesnė. Nesu iš tų žmonių, kurie romantiką mato šiltuose dekučiuose ir penktame puodelyje arbatos. Tačiau privalumų, žinoma, yra. Pvz., galiu avėti mylimiausius kerzus, ko negaliu daryti vasarą.

Oras yra puiki tema paplepėti, tačiau be sustojimo kalbėti aš dar galiu apie plaukų priežiūros priemones. Pažįstate gi mane. Ir šiandien supažindinsiu su “Angel” plaukų kauke. Atsiliepimą apie gamintojo šampūną bei kondcionierių galite perskaityti čia. Šampūnas jau du kartus iš eilės pateko į mano mėnesio TOP. Todėl nieko keisto, kad aš dar labiau noriu išmėginti visokius jų produktus.

Apie kaukę:

Maitinanti kaukė sausiems, pažeistiems ir dažytiems plaukams. Su ženšenio ekstraktu, šlamučio ekstraktu, vynuogių sėklų aliejumi. Kaukė, praturtinta šlamučio veikliosiomis medžiagomis su antistatinėmis savybėmis, sumažina galvos odos dirglumą, atjaunina ir atgaivina plaukus, pažeistus karštų modeliavimo prietaisų. Sudėtyje yra taukmedžio sviesto, kuris giliai maitina kiekvieną plauką, suteikdamas gyvą ir sveiką išvaizdą.

Sudėtyje nėra sulfatų, parafinų, vaselino, propylen glycol, nėra bandyta su gyvūnais. Ekologiški natūralūs ingredientai.

Sudėtis

Kaukės pakuotė gana įdomi. Užsukamas dangtelis yra kiek didesnis, tad primena storą grybą (žr. pirmą foto). Šiaip patogi, gerai atsisuka, gerai užsisuka. Dizainas nėra labai išvaizdus, daug visokio teksto, blanki ruda spalva – tai yra priežastis, kodėl, ko gero, aš praeičiau parduotuvėje pro šalį. Ir veltui.

Konsistencija vidutinė, už kondcionieriaus sunkesnė, bet ne sviestinė. Kvapas lengvas, truputį gėliškas, į akis, tai yra į nosį, nekrenta ir greitai pasimiršta.

Visai neseniai aš pasakojau apie nerealiai gerą “Kerastase” plaukų kaukę. Ją pranokti būtų sunku, tačiau kaina irgi tokia, kad tikrai ne kiekvienai piniginei. Rinkoje yra daug pigesnių kaukių ir aš mėgstu tyrinėti bei atradinėti. Vakar “Elevitoje” įsigijau visai nebrangią, bet labai patrauklią. Papasakosiu ar pasiteisins. Tikrai kiekviename +5 EUR ruože galėčiau rasti vertą dėmesio priemonę.

Na, o “Angel” yra iš vidutinio kainų ruožo, tačiau pagal poveikį tikrai nenusileidžia daugeliui dvigubai ar trigubai brangesnių. Gal dėl to, kad jos sudėtis išties gana turtinga ekstraktais bei aliejais?

Kaukė plaukų neapsunkina, tačiau gerai maitina, pakankamai drėkina. Išplovus jie tampa švelnūs ir purūs. Aš labiau mėgstu, kai plaukai apsunksta nuo drėgmės, nes tą švelnų purumą sunku valdyti, todėl galiu šį produktą rekomenduoti visiems, išskyrus labai jau sausų plaukų savininkus.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę nusipirkti galite Kuryba.eu parduotuvėje. 500 ml kainuoja 15 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours