[2022 07 04] Veni Vidi knygos: Seraphina Nova Glass „Net mirtis neišskirs“*

Aš skaičiau ir skaitysiu įvairius trilerius. Tiesiog šis žanras man padeda atsipalaiduoti ir nėra svarbu, kiek ta knyga gera, kiek nelabai. Jei nustebina – valio! Šaukiu iš džiaugsmo. Jei nieko naujo – ok, man tinka. Na, tik nuobodulio nemėgstu. Taigi, kur dedam „Net mirtis neišskirs“? Tiesiai į vidurį. Nes ir smagu buvo, ir klausimų daug kėliau ar tikrai tas elgesys bent kažkiek tikroviškas, ir piešiant visos šeimos paveikslą neišbaigtumo jausmas liko. Žinoma, nespoilindama negaliu pakalbėti apie konkrečias situacijas, gaila.

Pagrindinė istorijos problema aprašyta anotacijoje. Nuobodžiaujanti namų šeimininkė pasineria į romaną, jos meilužis randamas miręs ir reikia kažkaip nepatekti į policininkų radarą, nes sugrius visas „tobulas“ gyvenimėlis.

Knyga įtraukianti, tačiau nėra labai greito tempo kaip būdinga kitiems panašiems trileriams. Istorija ramiai sau vingiuoja per personažų sprendimų pasekmes, staigmenos neužklumpa, kaip tik aišku, kur jau laukti posūkio. O visi personažai gana mieli ir nesunku beveik kiekvienam jų pajusti empatiją ir pateisinti veiksmus, net jei jie nesutampa su jūsų vertybėmis. Stebėti, kaip jie visi išsikapanos iš balos ir buvo smagiausia, tad rekomenduoju, kaip neblogą atostogų skaitinį.

Mano įvertinimas: 3/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 3.67

Knygos žanras: psichologinis trileris
Panašios knygos: 
Kimberly Belle „Mano brangioji žmona“,
Tarryn Fisher „Žmonos“,
Jane Fallon „Velniškai saldus kerštas“,
Sally Hepworth „Kaimynai“,
Gregg Olsen „Lovoje su melagiu“,
Kimberly Belle „Sumeluotas gyvenimas“

Leidykla: Svajonių knygos
Vertė: Gabrielė Šilobritaitė
Puslapių skaičius: 320

*knyga yra leidyklos dovana


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.