Kimberly Belle „Sumeluotas gyvenimas“

Mano komentarai: prigriebiau šią knygą kažkada prekybos centre, nes daug kas rekomendavo, po to, kai klausiau, ką iš „Svajonių knygų“ paskaityti. Na ir nėra blogas, toks tipinis trileris ir panašus į tuos, kurios čia pastaruoju metu skaičiau.

Airisė sužino, kad jos vyras žuvo lėktuvo katastrofoje. Bėda ta, kad jis neturėjo būti tame lėktuve. Šiek tiek pagedėjusi moteris visgi netiki oficialia tiesa ir bando sužinoti kaip viskas buvo. Bent jau kur ir kodėl skirdo vyras. Bedėliojant paskutinių dienų fragmentus pradeda lįsti tikrai ne pačios maloniausios žinios. Pasirodo, kad vyras už kurio ištekėjo Airisė ir vyras, apie kurį pasakoja kiti žmonės, skiriasi kardinaliai. O tada dar pradeda iš vis keisti dalykai dėtis.

Šioje knygoje man patiko neblogas autorės humoro jausmas. Sugebėjo pralinksmint net nemaloniose situacijose. Taip pat ir pagrindinė veikėja nebuvo višta. Reikėjo, tai ėjo ir darė. Dar gi paskutiniai sakiniai taip pat paliko gerą įspūdį ir kilstelėjo viso kūrinio įvertinimą.

O nepatiko žmonių santykiai. Tarp tėvų ir vaikų, tarp brolių ir seserų, tarp klientų ir advokatų, tarp mokinių ir mokyklos darbuotojų. Absoliučiai visi jie man atrodė nenatūralūs, kažkokie per saldūs. Atrodo, kad turėjo autorė gerą siužetą, bet reikėjo jį aplipinti buitimi ir šalutiniais veikėjais, darbas pasirodė per daug nuobodu, tai bus gerai tep lep :). Tačiau šiaip gi buvo smagi knygelė.

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, bet nebuvo ir labai blogai, nepatinkančių knygų aš nebaigiu, 2 – tikrai gera, nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, osom, wow, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

OficialiaiAirisės ir Vilo Grifitų šeiminis gyvenimas primena idilę: didelis namas gražiame Atlantos priemiestyje, sėkminga profesinė veikla ir jaudulys mėginant susilaukti pirmojo vaikelio. Tačiau vieną dieną Vilas išskrenda darbo reikalais į Orlandą ir Airisės laimingas gyvenimas ima aižėti. Tą rytą Airisė sužino apie lėktuvo, skridusio į Sietlą, katastrofą, o netrukus jai pranešama, kad tarp šio reiso keleivių buvo ir jos vyras. Moteris įsitikinusi: tai negali būti tiesa. Bet laikas eina, o apie Vilą nėra jokių žinių ir galiausiai tenka pripažinti, kad jis žuvo. Vis dėlto Airisei ramybės neduoda daugybė neatsakytų klausimų. Kodėl vyras melavo apie tai, kur vyksta? Ką jis ketino veikti Sietle? Ką dar nuo jos nuslėpė mylintis sutuoktinis? Airisė beviltiškai trokšta išsiaiškinti, kaip viskas yra iš tikrųjų, bet ar gauti atsakymai neprivers gailėtis? Gal kartais geriau nežinoti tiesos?

PSL: 384; Knyga įsigyta savo lėšomis. Perskaityta: 2020 05 08

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram.