Aš regis tik ką pasakojau, kokios priemonės man labiausiai patiko pavasarį, o štai jau ir vasara pasibaigė. Liūdna. Bet tikėsimės ruduo dar pradžiugins gražiais orais. O aš pamėginsiu sudaryti vasaros topą. Antrą kartą, nes pirmąjį pradanginau visą įrašą. Apmaudu kartoti, bet užsispyriau neiti miegoti, kol nebaigsiu. Vat.

Kiek gi priemonių kartosis mano sezoninėse apžvalgose? Šį kartą tik viena! Tai produktas veidui valyti. Mano kosmetinėje, lyg nepastumiamas diktatorius, sėdi “Garnier” micelinis vanduo.

Taip, aš labai noriu išbandyti ir žalią, bet vistiek kažkodėl vėl ir vėl perku šį. O dabar dar atsirado ir kelioninio dydžio buteliukas. Pasaka!

Vasarą veidą prausiau ir “Braun” šepetėliu. Tam naudojau “Bioderma” gelinis jautrios, pleiskanojančios ir paraudusios odos prausiklį “SENSIBIO DS+ Foaming gel”.

Neturiu priekaištų. Tiesa, iš lentynų jį stumia naujokas, bet kadangi tas dar toks net ne fuksas, o nulinukas, tai anksti vertinti.

Plaukų priemonių negaliu pagirti. Daug jų turiu. Visos neblogos, nei viena nėra daug kuo pranašesnė už kitą. Tad myliu visas, rotuoju, ir toliau ieškau stebuklų. Tačiau pagiriamą žodį pasakysiu savo naujai plaukų spalvai (kas gi pagirs jei ne pati, ane?) ir džiaugiuosi L’Oreal dažais.

Nuostabi spalva. Žinoma, kol kažkada gausiu tokią kaip ant dėžutės, tai praeis daug dažymų.

Lūpos! Turiu daug blizgių ir balzamų, bet mano simpatijų nusipelnė bananinis rutuliukas.

Aš jį turiu gana neseniai, bet žaibiškai užkariavo širdį. Idealiai drėkina, skaniai kvepia, o dar ir įdomiai atrodo. Nepaleidžiu iš rankų!

Dar gi į topą įtrauksiu visai netradicinę priemonę iš vaistinės. Tai cinko oksido teplas.

Kam jis naudojamas? Spuoguotai odai gydyti, nuo iššutimų ir pan. Turėjau per kelionę tų nemalonumų. O ir šiaip labai greitai užtraukia visokias žaizdeles.

Veido kremo man vis nepavyksta atrasti. Visi kemša poras, arba sausina, arba riebina. Taigi vasarą griebiausi alternatyvos – alavijo gelio. Ir mano favoritas yra tas, kuris dar neaprašytas bloge. Štai toks:

Kaip nesisekė su veido kremais, taip ir jokios kreminės pudros, ar BB negaliu išskirti. Bandžiau visko po truputį. Na, o presuotų/birių pudrų kategorijoje laimi Elf rutuliukai.

Man jų spalva labai tiko, gražiai dengiasi, prailgina matiškumą. Neturiu visai jokių priekaištų!

Kas liečia akis, tai dažniausiai griebiausi “Avon” tušo.

Gaila, kad jau baigiasi, nes reiks ieškoti kažko naujo.

Štai ir viskas. Tai yra geriausi iš geriausių vasarinukų. Net įdomu kas mano kosmetinėje atsidurs rudenį. O kas jūsų mylimiausi?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).