“Body Club” bananinis lūpų balzamas

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Štai ir pirmoji poatostoginė apžvalga. Ir šiandien mano dėmesio centre yra naujasis pirkinys iš Lenkijos. Jau tris dienas aš jį vis čiupinėju, mėginu, ieškau pliusų, minusų ir manau, kad tokio tipo produktui tikrai nebūtini kelių savaičių bandymai. Čia dažniausiai iš karto pasimato ar patinka bei tinka.

Iš tiesų Lenkijoje užsukau į Rossmann (čia tas pats, kas pas mus Drogas) parduotuvę ketindama nusipirkti vietinės kosmetikos. Slankiojau pro stendus ir iš tolo pamačiau šių balzamų pakuotes. O, galvoju, EOS, kaži kiek kainuoja jie šioje šalyje? Prieinu arčiau ir matau, kad tai ne joks ne EOS, o tik šio gaminio įkvėpta lenkiška prekė. Ką gi, galvoju, kad neoriginalūs EOS yra neaiškios sudėties, o ką gi siūlo mums lenkutis?

Sakyčiau, kad visai nebloga sudėtis, ar ne? Bent jau už visokias Nivea tikrai geriau. Susigundžiau. Originalaus EOS nesu rankose net turėjusi, todėl nežinau koks jausmas laikyti pakuotę, tačiau “Body Club” rutuliukas yra iš paprasto plastiko. Primena Kinder Siurprizų viduriuką. Užsisuka labai tvirtai, tai man patinka.

Viduje (žr. primą nuotrauką) gelsvos spalvos labai kvepianti priemonė. Iš tiesų bananų kvapas labai stiprus ir natūralus, primena man keptus bananus :). Deja, o gal kaip tik puiku, bet šis kvapas ilgai nesilaiko. Man tai privalumas, nes truputį nervintų ištisai tuos bananus uosti, kad ir koks skanus kvapas. Per šiuos karščius balzamas neištežo, pliusas jam.

Tepasi labai lengvai, jausmas malonus. Lūpos sudrėkintos. Nuotraukoje (kurioje aš visai be makiažo, tad soriukas, jei ką) matote, kad atrodo na… kaip ir kiekvienas lūpų balzamas.

Laikosi ilgiausiai iš visų turimų mano balzamų, lūpų visai nesausina ir neturi jokio skonio. Vertinu teigiamai, nes žaismingai atrodo, skaniai kvepia ir daro tai ką privalo. O kainavo apie 12 zlotų, kas yra +-3EU, tad daugiau nei dvigubai pigiau už EOS. Jei turėsite progą, tai būtinai pamėginkite. Būna ir kitokių kvapų!

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).