“Avon” akių tušas “Super Extend Winged Out”. Spalva – Blackest Black

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Šis pavasaris yra gerų tušų pavasaris. Nežinau, ar čia man taip nuskyla, ar ką, bet jau trečią akių tušą turiu išgirti gražiausiais žodžiais. O juk anksčiau gerą pavykdavo įsigyti tik iš kokio ketvirto bandymo ir sėdėdavau apsikrovusi nevykusiais pirkiniais. Priminsiu, kad jau džiaugiausi “Eveline Extension Volume 4D false definition” bei “Mistine Pro Long Big Eye Waterproof” tušais. Vis dar pakaitomis naudoju abu ir džiugesys nedingo, jokie minusai neišlindo.

Šį kartą mano rankose “Avon Super Extend Winged Out” gaminys. Prisipažinsiu, kad pirmą kartą po laaaaabai ilgo laiko bandau “Avon” tušą. Paskutinį kartą tai dariau gal kokioje 9-10 klasėje ir tada pirkdavau tamsiai mėlynos spalvos priemonę. Dabar man jau virš 30 metų, taigi mokykla seniai praeityje, o “Avon” katalogas šiek tiek grąžino į tuos laikus, kai vartydavom ir uostydavom kvepiančius puslapius.

Gana daugiažodžiauti. Laikas parašyti nuomonę apie tušą. Neišpakuota tubelė:

Išlupusi nustebau, kad pakuotė ne visai juoda, kaip atrodė iš pradžių, o su blizgiu kamšteliu. Lyg ir nieko tokio, bet palikau daug pirštų antspaudų ant jo.

Atrodo gana solidžiai, o kainuoja 4.99 Eurus. Sakyčiau puiki kaina jei tik tušas geras, o jis toks ir yra.

Šepetėlis silikoninis. Seniau tokių nemėgau, bet galiausiai pripratau ir dabar jau tik jie atrodo patys geriausi.

Na ir svarbiausia. Kaip gi jis dažo? Juk prieš prastą rezultatą nublanksta ir geriausias šepetėlis, graži pakuotė, ar patraukli kaina. Ant mano blakstienų vienas sluoksnis tušo atrodo taip:

Iš arčiau:

Sakyčiau gana natūraliai ir bent jau man patinka. Tušas laikosi iki pat vakaro, lengvai nusivalo miceliniu vandeniu. Rekomenduoju.

O kokiu tušu jūs dažotės? Diskutuokime čia arba Facebooke.