Rudens favoritai 2019

Estimated read time 4 min read

Man sunku patikėti, kad taip greitai prabėgo ruduo. Bet čia turbūt labai banali, tradicinė įžanga. Sekasi gerai, ar blogai, laikas tikrai lekia. Ruošdama šį įrašą aš supratau, kad tikrai nėra taip, kad aš kosmetikos priemones keičiu kas dieną. Štai pvz., pasižiūrėjau, kad vasaros favorituose minėjau “Sesderma” paakių kremą, kurį ir toliau naudojau visą rudenį kiekvieną mielą dieną ir, kadangi tai jau nėra naujas atradimas, į šį tekstą nebetraukiu. Ir taip – man ilgam užtenka produktų. Tas pats ir su veido kremu (vis dar dažniausiai tepu “Antipodes”, nors pavarijuoju pagal orą ir poreikį). Ką jau ten, net klausoma muzika per daug nekinta. 

Į favoritus traukiu priemones, kurios išskirtinai man siejasi su šiuo rudeniu, bet nebuvo trauktos į ankstesnį sąrašą. Čia bus ne tik kosmetikos, bet ir random favoritai.

1. “l’Elboristica” plaukų kaukė “Linseed Oil & Shea Butter”. Jau trečią kartą ją miniu. Ir taip yra todėl, kad tai puiki kaukė sausiems plaukams. Sunki, tiršta, skalsi. Pamaitina, neleidžia pūstis. Bent jau maniškiams plaukams patinka. 

2. “Gosh” blakstienų tušas “Rebel Eyes Skinny B”. Absoliutus rudens ir pastarųjų dienų favoritas. Va net vakar IG sulaukiau klausimo, kokį naudojau, tai jį! Šepetėlis labai patogus ir galima užgriebti kiekvieną blakstieną. Efektas mane tenkina, nes jis nors ir nėra dramatiškas, bet tikrai matosi, kad ne kuklutis. O ir nebyra, netepa, neerzina. 

3. Rudens knyga – Kim Leine “Amžinybės fjordo pranašai”. Niūroka, sunkoka, šaltoka, nes gi apie Daniją ir Grenlandiją, kur ir šiaip ne per karšta. Tačiau nenuobodi, suteikianti žinių apie laikotarpį, o dar ir labai gražiai išleista. 

4. Sezono labiausiai patikęs atvirukas. Daug komentarų nereikia :).

5. “Maybelline” makiažo pagrindas “Dream Urban Cover”. Na, man ši krempudra apskritai tapo ilgamečiu favoritu. Reta kuri gerai maskuojanti būna tokios lengvos konsistencijos, neparyškinanti sausumo, nesubėganti į poras. Lietuvoje jos pirkti nėra ir nežada būti, kol kas prieinamiausia vieta nevažiuojant į užsienį ir nesikreipiant į tarpininkus yra “Lookfantastic”. 

6. “Revolution” niacinamido serumas. Jis toks pats kaip ir “The Ordinary”, tiesiog tokį buvau gavusi dovanų. Na ir pati priemonė man visada patiko. Padeda suvaldyti spuogelius, lygina odos atspalvį ir reguliuoja riebalavimąsi. 

7. Kelionė į Varšuvą. Apie ją pasakojau čia. Šiaip tai vienintelė rudens kelionė, neskaitant vieno žygio pėsčiomis ir išvykos į Rietavo turgų. Tačiau pats faktas man jau yra rudens įvykis, kurį tikrai norisi įtraukti į favoritus. 

8. Naujieji “Dr. Martens”. Vyro dovana gimtadienio proga. Aš su jais visur. Va, net į renginuką, kur nufotografavo “Žmonės” fotografai. P.S. Ir va, tinka su  dalinai rankomis austa Cecillie Copenhagen suknele.

9. Legsnroll.com atidarymas. Elektroninės parduotuvės paleidimas man tikrai buvo vienas svarbiausių rudens įvykių. Prie to dirbau ne vieną mėnesį. Žinoma, labai abejojau. Bet palaikymo komanda sakė, o tu imk ir padaryk. Tegul idėja būna gyva! Ir padariau. Tik tiesa ta, kad arba tokio dalyko visiškai nereikia, arba pralenkiu laiką, nes elektroninės dėvėtų rūbų parduotuvės dar tik atsiranda ir Lietuvoje vistiek esu prie pionierių. Jų tikrai nedaug, o specializuotų iš viso nemačiau net pagūglinus plačiau. Kol kas sunku kalbėti apie planus, sakiau sustosiu, kai įkelta bus 100 timpų, tai dar yra laiko įvairioms išvadoms. Išmokau daug, generuoju kitas mintis, viskas dar įdomu. 

Dar prie rudens favoritų turėčiau paminėti paprasčiausias pomidorų sultis. Seniau nemėgau, o va buvo apsėdę. 

Regis tiek 😀 Ką jūs mėgot, skaitėt, klausėt?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Asta

  Aš neseniai perskaičiau Marianne Power knygą “Kaip aš gelbėjau savo gyvenimą”. Ir labai labai patiko! Lengvai skaitėsi, linksmai parašyta, bet tikrai ne lėkšta knyga. O ką klausau rudenį? Taigi E. Kučinsko “Už strazdo giesmę…”, nes artėja tėčio jubiliejus, jį organizuoju, tai nėra kada skaityt ar kažką beveikti 😉

 2. 2
  Alma

  Mano ruduo toks darbingas, ligose ir kituose rūpesčiuose paskendęs. Kaip ir nėr ko virkauti, bet ir džiaugtis nerandu priežasties. Rudens atradimas Olaplex priemonės plaukams, jau seniai plaukai taip neatrodė, jei iš viso tokie gražūs kada buvo 😀

 3. 3
  Irma Sincera

  Na mano favorituose tai tutbūt atsidurtų kelionė po pietų Ispaniją su kuprinėmis ir knyga The Chestnut man buvo kažkas wow. Iš priemonių nelabai ką naujo bandžiau, kosmetikos ir lyg nepirkau visai. Vat tušas tavo rodomas labai sudomino, bet tik prieš porą savaičių pakeičiau seną nauju.

+ Leave a Comment