Taigi, vakar buvo mano didžioji diena, kuomet pristačiau naują projektą. Kol kas jis suryja labai daug laiko, o ar bus grąža, pamatysime. Na, bet nuo visų savo darbų vagiu minutę ir noriu neapleisti tradicinių kosmetikos priemonių apžvalgų. Šį kartą dėmesio skirsiu mylimiausiam tušui, kurį dabar turiu kosmetinėje, o ten jų ne vienas, prisikaupia, vis bandau. Ir šiaip “Gosh Rebel Eyes Skinny B” tampa rudens favoritu. Beje, aš jau esu pasakojusi apie pirmą “Rebel Eyes” versiją. Atsiverčiau beveik keturių metų įrašą pasitikrinti – taip, man ir tas labai patiko. 

Lietuviškas aprašymas teigia:

Riestas, lankstus silikono šepetėlis. Jeigu mėgstate natūralų vaizdą tepkite tik vieną sluoksnį tušo, jis pailgins blakstienas, bet jų nesulipins. Jeigu norite sukurti ilgų ir efektingų blakstienų efektą, padenkite blakstienas 2 tušo sluoksniais.

Na, o oficialioje svetainėje, taip pat per pristatymą mums pasakojo dar ir tai, kad šis tušas yra atsparus vandeniui, ašaroms ir prakaitui, bet lengvai nusiplauna šiltu vandeniu. Taip pat tai pirmasis “Gosh” tušas, kuris turi kažkokį sertifikatą, kuris įrodo, kad priemonė hypoalerginė. 

Tušas išsiskiria labai plonu šepetėliu, kuriuo dažytis itin patogu!

Tai visiška priešingybė naujam “Boombastic” tušui. Jų šepetėliai būna mega.

Beje, nors su “Boobastic” šepetėliu daugiau vargo, lengva apsitepti, bet pasidažyti galima įspūdingiau nei su “Rebel Eyes”, tik pastarasis man patinka labiau, nes jis tikrai atsparus aplinkai. Tuo tarpu didysis draugas efektingas, bet gi iki vakaro ima tepti. 

Na ir štai kasdienis rezultatas su “Rebel Eyes”.

foto didinasi paspaudus

Man patinka, kai blakstienos nepradingsta po vokais. Gal ir ne drama, bet kiekvienai dienai man labai labai… Sakiau, kad favoritas.


Naudinga: ieškokite “Eurokos”. Kaina be nuolaidų – 12.90 EUR. 

Visi “Gosh” atsiliepimai. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).