Manija tęsiasi: “Stenders” sojų vaško žvakė “Northern Woods”

Estimated read time 2 min read

Ar pamenate mano apžvalgą apie “Baltijos kvapas” sojų žvakę? Žinokite, ją jau sudeginau, o mane apsėdo. Ne velnias, tik kvapnios žvakės. Tad aš nusipirkau “Stenders”. Po to parsisiunčiau iš Estijos karšto šokolado ir imbierinių sausainių kvapo žvakes. Sausainiukus tai taupau kalėdiniam laikotarpiu, bet man regis ne kažką čia pritaupysi, teks dar pirkt. O dabar dar noriu keletą įsidėti į krepšelį. Iš “Iherb” taip pat jau keliauja viena nedidukė. Košmaras yra tos aistros, sakau jums.

Tai truputį papasakosiu apie “Stenders”. Kompaniją žinau, kaimynai latviai gamina daug įdomiai atrodančių kūno priežiūros priemonių, tačiau dar nesu bandžiusi. Žvakė į akis kriti “Membershop” išparduotuvėje. Sugundė.

 

Žada, kad “Šiaurės miškai” degs apie 33 valandas. Raminantis tamsios medienos, jazminų aromatas persipina su nuotaikingomis citrusų natomis, patčiulio, muskuso ir vetiverio natos atskleidžia šiaurinių miškų grožį, nutviekstą žavingo aušros spindesio. Ak, kaip romantiška… Meh. Bet kvepia tai tikrai labai skaniai.

 

Man ši žvakė labai patinka tuo, kad dega itin tolygiai, vaškas nelimpa prie stiklo kraštų, kvapas juntamas, bet neerzina.

Žvakė atkeliauja su dėžute, susukta į blizgų popierių, tad išpakuoti ją tas pats, kas dovaną. Stiklinė tamsinto stiklo, gražiai atrodo. Tikrai rekomenduoju.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Membershop”, kainavo apie 9 EUR. “Stenders” produkcija dar prekiauja “Douglas”, bet tokių žvakių neturi. Oficialioje parduotuvėje kainuoja 18.90 EUR (siuntimas į LT – 8 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

2Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Tiesą sakant nežinau, Panoramoje aš retas svečias. Pažiūrėjau parduotuvių sąrašą, lyg ir nėra tokios.

+ Leave a Comment