Žinote, aš kažkaip nelabai mėgstu rašyti apie prausimosi priemones ir rankų kremus. Kartais atrodo, kad na jau tikrai tikrai niekas neperka dušo želės dėl to, kad paskaitė kažkokiame bloge. Tai yra pirkiniai nulemti pomėgio (yra žmonių, kurie visada perka tą patį), arba spontaniškumo (kuomet norisi išbandyti naują kvapą, ar gera akcija pasitaiko). Na, bet tai kaip atrodo man, dažnai būna netiesa, o net ir paprastus dalykus, tokius kaip minėtieji, kartais norisi aptarti. Jūs jau žinote, kad su “Kiehl’s” produktais turiu love-hate santykius. Kai kurie man be proto patinka ir kišu reikia nereikia, kaip pvz., lūpų kaukę, kai kurie visiškai nepatiko, kaip, kad avokadų paakių kremas. Pavyzdžių rasčiau ir daugiau. Tad, o kaip gi buvo su rankų kremu?

Sukurtas labai sausai rankų odai, labai stiprus ir drėkinantis. Praturtintas avokado, sezamo ir eukaliptų aliejumi. 

Sudėtis: Water, Glycerin, Caprylic/Capric/Stearic Triglyceride, Butylene Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Hydrogenated Stearyl Olive Esters, Shea Butter, Cetearyl Alcohol, Peg-75 Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Sesame Seed Oil, Squalane, Dimethicone, Ceteth-20, Phenoxyethanol, Avocado Oil, Steareth-20, Ceteareth-20, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Tocopheryl Acetate, Ppg-5-Ceteth-20, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Allantoin, Disodium Edta, Aloe Barbadensis Leaf Juice.

Taigi, šis kremas mano rankose pirmą kartą atsidūrė dar pernai, nes buvo paslėptas advento kalendoriuje. Pirmą kartą pabandžiusi nebuvau itin sužavėta. Pasirodė riebokas, o kvapas nesuviliojo. Žinot, ne žibutės, o toks tarsi terpentinas :). Nėra blogai, bet savotiška. 

Tai aš atidaviau vyrui tą kremą. Ir kadangi jis tikrai skalsus dėl savo riebios konsistencijos, tai jau metus klausau kažkokių triaukščių pagyrimų. 

O jau koks geras, o jau kaip gerai drėkina, o jau kaip jie padarė taip, kad greitai susigertų? Žinot, vyrai… Jie visiškai neprieštarauja naudoti visokias kosmetikas, mitas, kad vengia. Tačiau tikra tiesa ta, kad priemonės turi būti veiksmingos ir greitai susigerti, nesėdės iškėlę rankytes. Na, aš ir pati nemėgstu sėdėti, bet ką jau čia. 

Prisiklausiusi aš tiek pagyrų, sakau, gal reikia duoti antrą šansą ir tuo metu, kai čia darėme virtuvės remontus, po kiekvieno plovimo pačiuodavau vis šalia besimėtančią “Kiehl’s” tūbelę. Ir neblogai. Kvapas manęs vis dar nežavi, bet kremas tikrai susigeria greitai palikdamas rankas maloniai minkštas. 

Mano mėgstamiausiu netapo, bet štai brangiausiajam yra topas ir jau esu paruošusi dar vieną pakuotę.


Naudinga: Įsigyti galima “Kiehl’s” parduotuvėse Vilniuje (“Akropolis” ir “Panorama”), būna 75ml (apie 16 EUR) ir 150ml (apie 23 EUR) pakuotės. 

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.