Taip taip, rankų kremai yra gana neįdomus produktas. Todėl aš tikrai nerašau apie visus bandytus. Stengiuosi parinkti arba kažkuo įdomesnius, ar labai jau patinka, ar prekinis ženklas retesnis. O štai pvz., šį kartą tiesiog niekur niekada į akis nekrito atsiliepimas apie “Sensilis” rankų kremus. Apskritai, tai nėra dažnai linksniuojamas prekinis ženklas, nors mano bloge yra keli “Sensilis” atsiliepimai

Kažkokio aprašymo nėra. Žadama, kad kremas drėkins ir apsaugos rankų odą. Iš tiesų, tai ko daugiau ir bereikia.

Sudėtis:

didinasi

Man pirmiausiai tai labai patiko pakuotė. Gana kompaktiška, kažkiek primena “L’occitane”, nors ir nėra mažas kiekis. Patogu ne tik į kosmetinę įsimesti, bet net ir į kišenę. Man rankų kremo tikrai dažnai prireikia. Neretai įvairiose kelionėse jis atstoja ir kūno, o ypač pėdų, nes kažkuo nepasitepusi negaliu miegoti. 

Tirštumas vidutinis. Kvepia levandomis. Bet lengvai. Šis produktas tikrai nėra iš tų, kurie rėžia nosį. Levandos labai subtilios, tad pamėginti gali ir jautresni kvapams. Aromatas ilgai nesilaiko.

O kremas patiko, nes gana greitai susigeria ir palieka rankas sudrėkintas. Nėra nei jausmo, kad šias norisi nusiplauti, nei to, kad reiktų vėl pakartoti. Tiesiog atitinka lūkesčius, kuriuos keliu rankų kremams. 


Naudinga: Įsigyti galima Eurovaistine.lt ir Tiesioggrazi.lt (šiuo metu taikoma nuolaida). 30ml be akcijų kainuoja apie 5 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.