Kažkokios bjaurios šitos dienos, o technika veda iš proto. Vienas kompiuteris nesusitvarko su užduotimis, kitas naktį atsinaujino ir atsisako prisijungti prie interneto. Tenka sėdėti, skaityti visokius IT forumiukus ir spręsti problemas, nes niekas kitas to nepadarys gi :). Ir su pirkiniais kažkaip ne taip einasi, kaip norėtųsi. Prisipirkau aną dieną “Melkior”šešėlių, bet suprantu, kad toli gražu ne visos spalvos yra geros bei man patinka.

Tačiau jūs ateinate ne skundų maišelio skaityti, nors gi suprantate, sako, kad paskaitai apie svetimus rūpesčius ir pagerėja :D. Dar pagerėja, kai pavyksta gražiai pasidažyti blakstienas. Kai parduotuvė “TopBeauty” į savo asortimentą įsivedė W7, šis tušas buvo pirmasis, kuris krito į akį. Gal dėl to, kad pakuotė jau buvo kažkur matyta… Kažkur… Nesakykit, kad nepanašu?

Na, neidentiška, bet akivaizdžiai matosi, kas buvo įkvėpimo šaltinis. Na ir daugybė kompanijos gaminių yra įkvėpti garsesnių vardų. Kartais pasiseka, kartais ne. Kaip suprantu, mažiausiai sekasi su šešėliais. Tai vat, pirkau kažką ir norėjau įsimesti nebrangų daikčiuką, kurio trūko iki nemokamo siuntimo ir prisiminiau tą “W7 Absolute Lashes”.

Gavusi iš karto išmėginau, didelio įspūdžio nepaliko. Šepetėlis plastikinis, gana patogus.

Kaip jau sakiau, išbandžiusi nelikau sužavėta, užsukau ir išvažiavau atostogauti. Grįžusi tik po kokių poros savaičių atsiminiau tušą.

Ir ką gi, brandinimo taisyklė čia suveikė. Po antro bandymo įspūdžiai visai kitokie. Tušas blakstienas gražiai pailgina, pats nėra labai šlapias, todėl neprikabina košės. Kadangi mano vokai užkritę, tai aš labai vertinu ilginimą, daug labiau nei tankinimą. Štai net su tokiais vokais ir iš tolo matosi blakstienos:

Jokių kitų nusiskundimų neturiu: paakių netepa, laikosi visą dieną, nedirgina, lengvai nusivalo. O dar ir nebrangus. Prisipažinsiu, kad man tai mistika, kodėl kai kurie tušai pagulėję stalčiuje pradeda geriau dažyti, o kiti jau nuo pat pradžių geri ir nesikeičia kol visai nesudžiūna ar nesibaigia.

Išbandžiau tris W7 gaminius: “The Nudes” šešėlių paletę, kuri visai nepatiko. “Honolulu” bronzatą, kuris labai patinka. Na ir šį tušą, kurį priskiriu prie patinkančių produktų. Be šepetėlių ir highlighter’io daugiau kaip ir niekas negundo. Bet 2 iš 3 verčia manyti, kad pigu, tai tikrai ne visada yra blogai.

Įvertinimas:

Naudinga: Tušą įsigyti galima “Topbeauty.lt”. Kaina – 5.99 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.