Pabaigti produktai #4: galutinis įspūdis

Estimated read time 5 min read

Nors sakiau, kad nesilaikysiu pabaigtų produktų įrašo periodiškumo (orientuosiuosi į sukauptų foto kiekį), bet taip jau sutapo, kad nuo praeitos apžvalgos prabėgo lygiai mėnesis. Na ir parodysiu 19 pabaigtų priemonių. Nors prisipažinsiu, kad šiuo metu turiu produktų plaukams, kurie yra ant pasibaigimo ribos, bet įvykių neskubinau.

Kaip visada priminsiu, kad pabaigusi priemonę aš išmetu pakuotę iš karto, nekaupiu vien dėl šio įrašo, tačiau jau įpratau greitai nufotografuoti. Tikrai nedėlioju kompozicijų iš šiukšlių, neapkaišau jų gėlėmis, tad nuotraukos tiesiog visiškai paprastos.

Taigi… Šį mėnesį baigiau:

“TonyMoly” rankų kremą “Magic Food Banana Hand Milk”. Apžvalga čia. Paprastas, geras, skaniai kvepiantis kremas. Nėra net ką daugiau sakyti. Pakuotė, tai labai miela.

“Avon Foot Works” kojų kremas. Neapžvelgtas. Šiaip visai geras. Pėdoms patiko, nors mano problemų ir neišsprendė, tačiau momentinį sausumą nuimdavo, šiek tiek minkštino. Visgi, truputį erzino lipnumas. Kojoms tai gerai, bet vakare prieš miegą pasitepusi pėdas aš likdavau lipniomis rankomis. Ir nelabai norėdavo produktas į rankas gertis, tai kaip kokią knygą paskaityti?

“Derma E” veido serumas “Firming DMAE Serum with Alpha Lipoic and C-Ester”. Neapžvelgtas. Šiaip nelabai jis man patiko. Toks jausmas, kad kimšo poras, stangrinimo nepastebėjau ir iš viso mažai ką gero pastebėjau. Lengvai drėkino.

“Redken” plaukų kaukė “Heatcure at Home Self-Heating Mask”. Neapžvelgta. Labai įdomus produktas. Užkaista taip, kad net nemalonu, tačiau greit ir vėsta. Plaukams visai patiko, prie progos kartočiau.

“MISSHA” BB kremas “Signature Wrinkle Fill-up”. Apžvalga čia. Tikrai patikęs produktas, jei pamenu gerai, tai aš jį traukiau ir į metų geriausius. Nuomonė nepasikeitė.

“EO Laboratorie” plaukų priežiūros priemonė “Styling”. Apžvalga čia. Ši priemonė tapo ne pabaigtuku, o atiduotuku. Kodėl? Rasite atsiliepime :).

“Dove Derma Spa Goodness3 Body Oil” kūno aliejus. Apžvalga čia. Manau jei dabar rašyčiau apžvalgą tai atimčiau bent pusę žvaigždutės. Ilgainiui mane itin erzinti pradėjo kvapas. O šiaip aliejus, kaip aliejus, bet būtent dėl kvapo aš jo nekartočiau.

“Catrice” matinis viršutinis lūpų dažų sluoksnis. Apžvalga čia. Pažaidžiau pažaidžiau ir išmečiau. Kažkoks beprasmis produktas, kurį labai abejoju, kad kažkas nuolatos naudoja.

“Urtekam” natūralus dezodorantas. Neapžvegtas. Patiko. Ir kvapas malonus ir poveikio man pakako, tačiau netapo mėgiamiausiu, tai yra turiu kas labiau patinka, tad nebekartojau.

“Bielenda” veido serumas nakčiai “NEURO GLICOL + VIT. C”. Apžvalga čia. Tikrai labai neblogas serumas ir tamsiuoju metu laiku kartočiau. Kadangi buvo likę labai nedaug, o vasarą jau stengiuosi vengti tokių, tai pabaigiau ant pėdų (praktiškai tik kartui ir užteko). Vis tikiuosi, kad jas kas gerai nusluoksniuos :).

“Rasa” rankų odą puoselėjantis ir atpalaiduojantis kremas. Apžvalga čia. Dėl patogaus kiekio gyveno mano rankinėje. Geras kremas, neturiu jokių priekaištų.

“Out of Africa” rankų losjonas su sviestamedžio aliejumi. Apžvalga čia. Tai beveik pusantrų metų aš jį naudojau. Stovėjo ant darbo stalo, buvo patogus dėl pompos. Šiaip labai geras produktas. Galvoju vėl nusipirkti.

“Margarita” intymios higienos prausiklis. Neapžvelgtas. Foto atrodo labai ne kaip, tai va, vienas iš minusų yra minkšta pakuotė, nes susimaigė jis taip greitai. Nors pompa veikė gerai. Pats prausiklis man patiko. Labai ilgai užteko. Be SLS, švelnus. Galvoju kartoti, kai baigsiu tą, kurį dabar turiu.

“Davines” valantis šampūnas su pilingu “Detoxifying Scrub”. Apžvalga čia. Nuomonė nepasikeitė. Puikus produktas. Buvo pirmas mano šveičiantis šampūnas.

“C:ECHKO” plaukų dažai. Neapžvelgti. Manęs dažnai klausia, kokiais dažais aš dažau plaukus. Na ir neturiu ką atsakyti. Kas kartą vis kitokiais. Nes neatradau kažko wow už man priimtiną kainą, nes nematau tarp jų didelio skirtumo, nes ieškau vis geresnės ir geresnės priemonės. Šie nudažė neblogai, gal truputį per smarkiai įkimba į odą.

“Christophe Robin” valantis kasdieninis šampūnas. Neapžvelgtas. Man labai patiko. Švelnesnės sudėties, bet labai gerai plauna, itin įdomaus skanaus kvapo, tikrai nesupykčiau jei vonioje stebuklingai atsidurtų pilna pakuotė :).

“L’oreal Elvital” kondicionierius “Extraordinary Clay”. Apžvalga čia. Visiška vidutinybė, bet geriausias iš visos serijos trijulės. Sunaudojau ir pamiršau :).

“Pantene Pro-V” putų pavidalo kondicionierius sausiems plaukams. Apžvalga čia. Manau dabar duočiau bent puse žvaigždutės mažiau. Visgi tas produktas nors ir super blizgina plaukus, bet tuo pačiu juos ilgesniame periode sausina, o tai niekada nedžiugina.

“Pielor” rankų kremas. Neapžvelgtas. Paprastas, mažiukas, kvapnus, geras. Kaip rankų kremui aš jam priekaištų neturiu. Daugiausiai naudojo mano vyras. Irgi nesiskundė.

Viskas! Tai buvo žodis apie devyniolika pabaigtų priemonių!


Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Cartoon vector created by Rosapuchalt – Freepik.com.

+ There are no comments

Add yours