Apžvalga: "L’oreal Elvital" trijų žingsnių plaukų priežiūros sistema "Extraordinary Clay"

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu internete pasirodo labai daug straipsnių ir diskusijų apie blogerio darbą, galimybę gyventi iš bloginimo ir panašius dalykus. O aš tesvajoju kada nors pasikeisti bloginimo platformą, o tada ir daug kitų dalykų. Tiesa ta, kad beveik prieš 7 metus aš negalvojau apie ateitį ir rašyti venividi.lt pradėjau eksperimentinėje turinio valdymo sistemoje “Mezzanine”, kurią tiesiog testavome kitiems reikalams. Taip ir pasiliko. Aš čia negaliu nieko keisti. Nei dizaino, nei pridėti prenumeratų skaitytojams, nei dar kažkokių dalykų. Vyras vis pažada perkelti viską į “WordPress”, kur galimybės visai kitos, bet deja deja, laiko neturi, o aš neturiu investicijų kitam programuotojui, nes ne viskas taip paprasta. Aš noriu visą turinį perkelti teisingai. Kad nepasimestų nei senos nuorodos, nei pagrindinės tekstų nuotraukos, nei… Na, bet kam įdomūs bloginimo užkulisiai 🙂

Na, o tęsiant rašymo temą, tai save aš laikau bandytoja. Man viskas įdomu. Tačiau, kai išbandyti gavau produktų, kuriuos visi tik peikia, suglumau. Perlipti per išankstinį nusistatymą sunku. O ir priemonės nėra skirtos mano plaukų tipui. Bandyti? Atiduoti? Kita vertus, gi smalsu, čia toks ant bangos tas molis kosmetikoje. Išbandžiau!

“L’oreal Elvital Extraordinary Clay” sistemą sudaro trys žingsniai, tad iš eilės ir apžvelgsiu produktus.

Pirmoji yra molio kaukė, kuri tepama ant plaukų šanknų prieš plovimą.

Pati kaukė labiau primena tas skirtas veidui, nei plaukams.

Kvepia gaiviai.

Sudėtis:

Užteptą reikia palaikyti apie 10 minučių.

Priemonė šaldo galvą. Tuo ji maloni, bet skalaujant jau mačiau kaip nemaloniai veliasi plaukai. Panaudojus kelis kartus suprantu, kad ji ne man. Per daug sausina, o tas purumas tai ne gražūs plaukai, o kažkoks šienas. Atidaviau mamai ir girdėjau, kad jai visai patiko.

Antras žingsnis yra galvos plovimas šampūnu.

Sudėtis:

Šampūnas labai agresyvus, labai sausinantis. Ok, mano plaukai sausi, tai ne man jis ir skirtas, bet nesu tikra ar rekomenduočiau riebiaplaukėms. Tikėtina, kad naudodamos kas kartą, jūs sukelsit priešingą efektą. Išsausinta galvos oda riebaluosis labiau. Tačiau, kaip minėjo ir Živilė, šampūnas gali pasitarnauti retkarčiais, kai reikia gerai išplauti silikonus iš plaukų.

Trečias žingsnis – kondicionierius.

Sudėtis:

Na, šis produktas man visai patiko. Ne taip, kad ieškočiau antro buteliuko parduotuvėje, bet vienintelį pasilikau sau ir manau sunaudosiu. Kondicionierius šiek tiek reabilituoja tai, ką pridirba kaukė su šampūnu ir pašalina tą baisų sausumą. Tačiau, žinoma, man drėkinimo nepakanka. Visgi, kaip minėjau, balzamams aš nesu labai išranki. Plius minus vidutinybė, kuri naudojama su geresniu šampūnu mano kritišką žvilgsnį atlaiko.

Tad tokia ta pažintis su naujove. Verdiktas: kaukę tegul naudoja tos, kurioms ji ir skirta, tai yra reibiaplaukės. Šampūno tegul nenaudoja niekas :), prisišauksit bėdų. Kondicionierius tiks visiems, jei jau kito po ranka nėra.

Tiesa, kadangi apžvalgų pasipylė daug ir prieštaringų, tai primenu, kad čia tik mano nuomonė, kurią susidariau bandydama priemones.

Įvertinimas:

Naudinga: Šampūnas ir kondicionierius kainuoja po maždaug 2 eurus, o kaukė apie 5 eurus. Ieškokite “Droge”, “Maximoje” ir visur kitur.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours