Apžvalga: “Bielenda” veido serumas nakčiai “NEURO GLICOL + VIT. C”

Estimated read time 4 min read

Šios dienos produkto apžvalga turėtų patikti tiems, kuriems atsibosta skaityti visur tą patį per tą patį. Aš kaip linksmieji kalneliai: šiek tiek to, šiek tiek ano, gerai? Tai štai, vėl jums siūlau paskaityti apie priemonę, kurią tikrai mažai kas lietuviškai aptarinėja. Ir tai yra lenkiškas veido serumas iš “Bielenda”. Tik jau nereikia suraukti nosies išgirdus žodį “lenkiškas”, nes nežinau kaip yra su jumis, bet labai retai tos šalies gaminiai mane nuvilia, na jei nekalbame apie pačius pigiausius produktus iš kioskelio :D.

“Bielenda” iš pirmo žvilgsnio man šiek tiek panaši į mums pažįstamą kolegę iš tos pačios šalies – “Eveline”. Nors panagrinėjusi giliau, matau, kad pirmosios kompanijos gaminiai įdomesni, sudėtys taip pat daugiau žadančios, na bet ir kainos aukštesnės. Gaila tik, kad mums tos priemonės nepasiekiamos taip jau lengvai, tačiau daug kas važiuojate į Lenkiją apsipirkti, ar tiesiog ją kertate. Sustokite “Rossmann’e” :). Dar vienas “gaila” yra tas, kad ant dėžučių viskas lenkiškai, todėl net ir sustojus tame “Rossmann’e” gali tekti rinktis aklai arba pagal sudėtis :).

Aš esu seniau bandžiusi keletą priemonių, o šį kartą “Ebay” pagalba, per aplinkui (iš GB) atsisiunčiau serumą su glikolio rūgštimi ir vitaminu C.

Daugiau apie jį galite (angliškai) paskaityti gamintojo puslapyje. Ten pat rasite ir kitus serijos gaminius.

Kiek galima suprasti iš dėžutės, tai kompanija teigia, kad naudoja 100% stabilų vitaminą C ir serume yra 4,5% glikolio rūgšties. Man, pripratusiai prie didesnių koncentracijų, jau atrodo mažoka kiek.

Sudėtis:

Aqua (Water), Glycolic Acid, Sodium Lactate, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Žinoma, be fenoksietanolio niekur, bet šiaip kiek tikrinau sudėtis pasirodė saugi. Svarbiausi dalykai priekyje.

Buteliukas stiklinis, su dozatoriumi, tikrai nekelia pigumo jausmo.

Šį serumą aš jau beveik sunaudojau, liko koks penktadalis, truputį pristabdžiau šiomis saulėtomis dienomis.

Produktas bekvapis (jaučiais vos vos rūgštumo, bet tik prikišus nosį ir specialiai uostant), bespalvis, šiek tiek skystesnis už gelį. Vos lipnokas. Pasidengia ant veido maloniai. Dažnu atveju nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Labai retu atveju (taip buvo kelis kartus) veidas kokiam pusvalandžiui parausta. Bet nedega, neskauda ir pan. Kiek esu naudojusi serumų ar kitų priemonių su rūgštimis, dažnai būna įspėjimas, kad tokia reakcija galima ir būna normali, ar čia yra toks įspėjimas, nežinau, gi lenkiškai viskas. Bet tikrai yra įspėjimas, kad naudoti vakare, o kitą dieną būtina nemažesnė nei SPF20 saulės apsauga.

Serumą naudoju nupraususi ir tonizavusi veidą. Po jo dažniausiai nieko netepu, arba jei yra didelis noras dar padrėkinti veidą, tai aplikuoju “The Ordinary” arba “Bioderma” drėkiklius. Šiaip kitą rytą (vien su serumu) veidas atrodo gaivus ir neišsausėjęs. Šiek tiek net švelnesnis. Na ir pigmentinių dėmių jo naudojimo metu nepadaugėjo, o esamos neparyškėjo, kaip tik tapo dar mažiau matomomis.

Man patinka tokios skaistinančios priemonės. Įsiminkit, gal ir jums patiks 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Lenkijoje. “Rossmann” parduotuvėje šis produktas kainuoja 27.99 EUR. Aš pirkau “Ebay”. Čia.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours