Sėdėjau sėdėjau ir nežinojau kaip noriu pavadinti savo aprangą. Iš pradžių buvau parašiusi “šimtas procentų matyto”, bet kažkaip keistai skambėjo. O mintis tokia, kad absoliučiai viską, išskyrus laikrodį, jūs jau matėte kituose deriniuose. Fotografuotis neketinau, tiesiog ruošėmės išeiti į miestą kavos. Ir tada aaaaa! Oras keistas, nei šilta nei šalta. Anas dar per plonas, su tuo sukaisiu, su šiuo sušalsiu, tas skalbyklėje, anam nėra nuotaikos ir tada nėra ką rengtis. O į išeiti norisi. Todėl griebiausi savo paties mylimiausio aprangos varianto – suknelė ant džinsų. Ir outfit’ą nusprendžiau parodyti būtent todėl, kad viską jau matėte, tiesiog aš mėgstu iš tų pačių drabužių kurti kitus įvaizdžius, kurie privalo atstovauti patogiai aprangai.

Pasivaikščiojimas buvo labai sėkmingas. Kol grįžome namo aš jau buvau pasiekusi savo žingsnių tikslą. Ir aplankiusi dvi man naujas kavines.

Ypač patiko viena Basanavičiaus g.

https://www.instagram.com/p/BiHGpaygpU0/?taken-by=venividi_blog

Beje, šiandien Vilniuje vyko “OpenHouse” dienos, tai labai daug judesio prie įdomesnių pastatų :). Mes kažkaip nesusigundėme užsukti  į vidų (nes aš galvojau, kad gal reikia registracijų?), bet visokie tokie renginiai labai pagyvina miestą.

Labai mėgstu šią rudą striukę. Turiu ir juodą, bet su ja išėjusi out, visada jaučiuosi tarsi kažkas miestiečiams įvedė uniformas, o aš tvarkingai paisau taisyklių.

Derinio suvestinė:

Džinsai: “Humana”, Tilto g., XL dydis – 6.5 EUR. Matyta šiame derinyje.

Batai: “Dr. Martens”, pirkti “Vinted”. 50 EUR. Matyti kas antrame derinyje :).

Kuprinė: rankų darbo. Neįkainuojama. Matyta, kaip ir batai – visur ir visada.

Skara:  dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, Mindaugo g., 3.50 EUR. Matyta čia.

Suknelė – Mindaugo “Maxima”, XL dydis, apie 10 EUR. Matyta šiame derinyje.

Striukė: “Humana”, Trakų g. Vilnius, L dydis, 22 EUR. Rodžiau čia.

Pakabukas: “Monai”, pirkta Kalėdų mugės metu, 18 EUR. Matėte čia.

Laikrodis: “Fossil Q”. Apie 150 EUR.

Smalsu ar jūs esate tie žmonės, kurie susiruošia per kelias minutes, o gal tokie, kurie užtrunka iki begalybės, kol sugalvoja ką apsirengti, o po to dar penkis kartus keičia nuomonę?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.