Outfit: tas jausmas, kai nėra ką rengtis, bet į miestą tai norisi

Estimated read time 3 min read

Sėdėjau sėdėjau ir nežinojau kaip noriu pavadinti savo aprangą. Iš pradžių buvau parašiusi “šimtas procentų matyto”, bet kažkaip keistai skambėjo. O mintis tokia, kad absoliučiai viską, išskyrus laikrodį, jūs jau matėte kituose deriniuose. Fotografuotis neketinau, tiesiog ruošėmės išeiti į miestą kavos. Ir tada aaaaa! Oras keistas, nei šilta nei šalta. Anas dar per plonas, su tuo sukaisiu, su šiuo sušalsiu, tas skalbyklėje, anam nėra nuotaikos ir tada nėra ką rengtis. O į išeiti norisi. Todėl griebiausi savo paties mylimiausio aprangos varianto – suknelė ant džinsų. Ir outfit’ą nusprendžiau parodyti būtent todėl, kad viską jau matėte, tiesiog aš mėgstu iš tų pačių drabužių kurti kitus įvaizdžius, kurie privalo atstovauti patogiai aprangai.

Pasivaikščiojimas buvo labai sėkmingas. Kol grįžome namo aš jau buvau pasiekusi savo žingsnių tikslą. Ir aplankiusi dvi man naujas kavines.

Ypač patiko viena Basanavičiaus g.

https://www.instagram.com/p/BiHGpaygpU0/?taken-by=venividi_blog

Beje, šiandien Vilniuje vyko “OpenHouse” dienos, tai labai daug judesio prie įdomesnių pastatų :). Mes kažkaip nesusigundėme užsukti  į vidų (nes aš galvojau, kad gal reikia registracijų?), bet visokie tokie renginiai labai pagyvina miestą.

Labai mėgstu šią rudą striukę. Turiu ir juodą, bet su ja išėjusi out, visada jaučiuosi tarsi kažkas miestiečiams įvedė uniformas, o aš tvarkingai paisau taisyklių.

Derinio suvestinė:

Džinsai: “Humana”, Tilto g., XL dydis – 6.5 EUR. Matyta šiame derinyje.

Batai: “Dr. Martens”, pirkti “Vinted”. 50 EUR. Matyti kas antrame derinyje :).

Kuprinė: rankų darbo. Neįkainuojama. Matyta, kaip ir batai – visur ir visada.

Skara:  dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, Mindaugo g., 3.50 EUR. Matyta čia.

Suknelė – Mindaugo “Maxima”, XL dydis, apie 10 EUR. Matyta šiame derinyje.

Striukė: “Humana”, Trakų g. Vilnius, L dydis, 22 EUR. Rodžiau čia.

Pakabukas: “Monai”, pirkta Kalėdų mugės metu, 18 EUR. Matėte čia.

Laikrodis: “Fossil Q”. Apie 150 EUR.

Smalsu ar jūs esate tie žmonės, kurie susiruošia per kelias minutes, o gal tokie, kurie užtrunka iki begalybės, kol sugalvoja ką apsirengti, o po to dar penkis kartus keičia nuomonę?


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 3
  DaliaM

  Man patinka, kad kai kuriems daiktams pataupai (džinsai iš Humanos), o kitiems – ne (telefonas, laikrodis). Tiesą pasakius, aš labai panašiai 🙂 O drabužiuose pas mane gan didelis minimalizmas, nešiojami tik pora džinsų, keli marškiniai ir marškinėliai, šiam sezonui tinkanti 1 suknelė, tad dažniausiai apsirengiu greitai kažką patogiausio arba labiausiai patinkančio. Ir bandau save įtikinti, kad nieko baisaus, jei tie patys žmonės pamatys mane taip pat apsirengusią kaip ir praėjusį kartą 🙂 O jeigu kažkokia pusprogė, truputį papanikuoju kad neturiu ką apsirengti, bet vėlgi kartoju sau ir kitiems “rengiuosi ką turiu ir tiek”, kažkaip nuramina 🙂 O su tais pasiblaškymais prie veidrodžio nebent nutinka, kai išsitraukiu drabužius kelerių metų senumo, senokai dėvėtus, ir bandau juos priderinti prie kitų, tai tuomet būna kad persirenginėju, nes nusprendžiu, kad arba netinka kartu, arba atrodau senamadiškai 🙂 Grįžtu prie “patikrintų”, savo kasdienių derinių 🙂

 2. 4
  MM

  Stengiuosi apgalvoti iš vakaro, ką rengiuosi kitą dieną. Tačiau daug nulemia nuotaika bei, žinoma, oras 🙂 Pastaruoju metu stengiuosi susitvarkyti rūbų ir aksesuarų spintą, kad liktų tik tie daiktai, kurie iš tikrųjų tinka ir patinka, yra patogūs, gerai jaučiuosi juos dėvėdama ir kad pagaliau nebeliktų “nėrakąapsirengti!” 😀
  Taip pat stengiuosi kruopščiau apsvarstyti pirkinius ir gerai apgalvoti, ar perkamas rūbas/aksesuaras derės prie kuriamo stiliaus, tiesa, čia dar yra kur tobulėti, nes dar vis pasitaiko ne itin vykusių sprendimų, tiesa, jau daug rečiau, kas džiugina… 🙂

  PS: Labai smagus pavasariškas derinukas! 🙂

 3. 6
  Moteriški megztiniai

  Labai gražus derinys. Labai pavasariškas ir jaunatviškas :)) Moteris spinduliuoja optimizmu :)) Labai patinka pasirinktos spalvos :)) Ta ”ryža” labai gerai dera su mėlyna :)) Skarelės, gal nebūčiau dėjus, bet kaklo papuošalas labai gražus( na dėl skarelių, tai gal tiesiog aš nesu jų mėgėja, tai dažniausiai renkuosi derinius be jų). Bendras estetinis vaizdas labai geras!

+ Leave a Comment